Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Úložný systém Leitz MyBox

27. 06. 2018

Moni-Ka

02.08.2018

Jé ty jsou parádní Já bych je nejspíše vyzkoušela v koupelně, ložnici, kuchyni nebo na chalupě Boxíky a různé úložné krabičky jsou třeba všude a chvíli bych přemísťovala a zkoušela co by se mi tam nejvíce hodilo

Awa6

02.08.2018

velmi ráda využiji v kuchyni na uskladnění a roztřízení bonbónů

Hanako

02.08.2018

Boxíky bych využila v nové práci, kam jsem akorát nastoupila - znáte to, prázdný, čistý stůl, zatím nic osobního, tak bych si to tam po svém trochu zútulnila a hned bych se v práci cítila lépe. Také by se mi tam včasným zavedením uklízecího rituálu na drobnosti lépe udržoval pořádek.

Já bych sadu určitě využila v ložnici na šperky, léky a spoustu věciček co tam mám :)

majkyyx

02.08.2018

Využili bychom určitě v kuchyni na různé drobnosti, které zatím nemají své místo

První, co mě napadlo, bylo využít boxíky na výtvarné potřeby holek - mají pastelky, voskovky, fixy, razítka, děrovačky a milion jiných pomůcek a udělátek a všechno tak nějak poukrývané, kam se co vejde. Takhle by to bylo všechno pěkně při ruce a úhledně uspořádáné. Další využití bych našla v kuchyni, koupelně i ve spíži. Líbilo by se mi organizéry použít jako lékárnička pro naši hypochondrickou rodinku. Kdybych byla vybraná k testování, vyzkouším všechny způsoby a zdokumentuji, co je nejlepší

Hajdule

02.08.2018

Zatím vím jen, kde - v našem největším pokoji, kde je kuchyň, obývák i můj pracovní kout. Jak - tak, aby byly boxy vidět, protože jsou moc pěkné a já mám všeobecně pro takové krabičky velkou slabost, často koupím, a pak hledám a také nalézám, k čemu je použít. Asi budu sobecká a postavím si je na svůj pracovní stůl, uložím do nich své kancelářské potřeby, na jejichž nákupu také ujíždím, a budu se při práci průběžně kochat...Koukám, že už píšu, jak kdybych je v Rozstřelu získala , kéž by ...

Já bych je využila dětem na stůl do jejich nového pokojíčku na uskladnění všech jejich potřebných pokladů, aby nebyly úplně všude:)

Já bych krabičky využila na uskladnění bonbonů, abych je dobře ukryla před dětmi v kuchyni.

Já bych určitě krabičky využila na koření, zatím je jen tak v šuplíku :D

4vladku

02.08.2018

U mně by našly mnohé využití - na šití, do kuchyně, na psací potřeby, do koupelny, k pc ...

Boxy bych využila na různé ozdůbky , které používám při výrobě svých pletených věcí ,pěkně bych si je roztřídila podle druhu ,tím pádem by mě odpadlo přehrabování ve velké krabici.

jjjp

02.08.2018

Konečně bych si udělala pořádek na svém pracovním stole, protože tyhle skvěle designově povedené kousky by mě prostě donutily. Držím si pěsti.

jijina

01.08.2018

Leitz MyBox bych určitě využila na PC stolku na různé poznámkové papírky, které se mně tady nepřehledně potulují.

Jelikož stále studuji, potřebuji mnoho organizérů pro všechny mé studijní materiály (a že jich není zrovna málo), tak i tyto boxy by jistě našly využití v mém pokoji a pomohly by mi s organizací všech kancelářských potřeb.

annnaq

01.08.2018

Použila bych je na stůl místo papírových krabiček, co tam mám. Pak by přišel syn a řekl by jee mami to jsou hezké krabičky a nastrkal by si tam svoje autíčka a lego .

Boxíky jsou moc hezké.Menší bych využila na korálky nebo knoflíky.Větší na kancelářské potřeby nebo na některou stavebnici od dětí.

Tyhle boxy bych si moc přála vyhrát. V práci mám mít od září nový kabinet a nový stůl, takže přesně vím, kam bych si je dala...Mám spoustu drobnosí (pracuji ve škole), určitě bych využila jak na malé, tak větší věci. Děti by koukaly , jaké mám nové organizéry.

Úložné boxy bych využila v pokojíčku u dětí na různé pastelky, fixy, nůžky..s dcerou stále něco vyrábíme (hlavně, když na začátku měsíce dojde časopis Sluníčko)

Na třídění věcí v koupelně 😊

Kdy a proč vyrazit s dcerou poprvé na gynekologii

Kuře v bílém víně

Kuře v bílém víně

8 hlasů
1h a 35min 392 kJ 199 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1175kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Kořeněné vepřové maso

6 hlasů
1h a 20min 638kJ 140 Kč

Voňavé vepřové maso, lehce upravené podle indického recep...

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více