Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Unikátní rtěnka s živou květinou Kailijumei

18. 07. 2018

jana222

16. 8. 2018

To je zajímavé testování a rtěnka vypadá opravdu velmi zajímavě. Rtěnku používám denně, hodně mám ráda hydratační aby mi neosychaly a nepraskaly rty.

miksmo

16. 8. 2018

rtěnku používám pokaždé když nehraji -jelikož hraji na klarinet a bohužel při hraní není možno mít rtěnku a tak vždy závidím smyčcům a hned po dohrání musím dohnat a dám taky rtěnku

Aktivko

16. 8. 2018

Rtěnku používáme často a velmi ráda, určitě skvěle hydratují a vyživují rty a z tohoto důvodu je mám v oblibě a používám je při každé příležitosti. Snad kromě období kdy jsem doma, nebo spím, ale to zase používám balzám na rty. Určitě si nedovedu vůbec představit vyjít bez rtěnky do zaměstnání nebo do společnosti, to bych se cítila opravdu velmi špatně. Na rtěnku nedám zkrátka nikdy dopustit, je z jednou mých každodenních nezbytností.

retroxy

16. 8. 2018

Rtěnky používám denně. Na procházku, do práce, do divadla, na nákupy, prostě všude kde to jen trošku jde a jak často to jen jde. mám velice ráda lesklé a hydratované rty. Tuto novinku neznám, ale něco málo jsem o ní slyšela a moc ráda ji vyzkoušela .

Výraznější rtěnku pouzivam spise při slavnost.příležitostech ,když jdu např.do divadla na oslavu. Mou nejoblíbenější je rtěnka s odstinem nude ... tu používám skoro každý den, dá rtům lesk i zdravou barvu.

amitka

16. 8. 2018

Rtěnku používám často. Nepoužívám ji jen doma, to volím jen pomádu na rty. Mám ráda decentní barvy a také rty hydratované, takže volím kvalitní výrobky.

Patrin

16. 8. 2018

Rtěnku používám občas, ještě jsem nenatrefila na tu pravou, ale třeba budu mít štěstí a tuto novou otestovat

Mishel.98

16. 8. 2018

Rtěnku si schovávám na výjimečné události. Například jsem ji měla na svém maturitním plese a u maturitních zkoušek. Rtěnka má krásný vzhled a je krásně pigmentovaná. Jako na další příležitost ji plánují mít na svůj vstupní pohovor do práce.

NJRAJ

16. 8. 2018

Tak rtěnku používám,běžně jen lehce barevnou ,né moc výraznou-do práce,na nákup atd...A na nějaké zvláštní příležitosti-ples,svatba,zábava,divadlo...,používám výraznější rtěnky.I má 13ti letá dcera si půjčuje mé rtěnky.Mohli bychom ji otestovat obě dvě a sdělit dojmy dvou generací.S pozdravem J

EvaSob

16. 8. 2018

Rtěnku používám hlavně když jdu do společnosti - ples, oslava.

babytka

16. 8. 2018

Rtěnku nepoužívám moc často. Většinou jen když jdeme někam ven - na zábavu,někam na návštěvu......

4vladku

16. 8. 2018

Rtěnku používám, když se chci líbit sama sobě. Jinak 2x denně používám tyčinku na hydrataci rtů.

Používám denně ráda experimentuji s barvou. Každá příležitost si zaslouží svůj odstín 😉

boruvka1

16. 8. 2018

Rtěnku používám ke slavnostním příležitostem, např. ples, večeře, koncert vážné hudby. Rtěnka je pro mě něco slavnostního, ne úplně na běžné nošení.

Miluš

16. 8. 2018

Rtěnku používám, když se chci líbit, když chci mít lepší pocit.

Aneta83

16. 8. 2018

Rtěnky moc nepoužívám, spíše balsám. Ale pokud mám důležitou pracovní schůzku a nebo "uteču" od dětí za relaxem a dobrou skleničkou s přáteli, tak se ráda upravím a použiji rtěnku. Tato rtěnka vypadá docela zajímavě.

Jitulik

16. 8. 2018

Výraznější rtěnku pouzivam spise při slavnost.příležitostech ,když jdu např.do divadla na oslavu,ale mám i odstin nude tu používám skoro každý den dá rtům lesk i zdravou barvu

Rtěnku používám jen výjimečně, a to např. s přáteli do společnosti, divadla apod.

paperilla

16. 8. 2018

Rtenku pouzivam kazdy den-takovy jemny, decentni odstin, abych zvyraznila sve male a nevyrazne rty.

Rtěnky jsem dlouho odmítala...jednak jsem nemohla najít ,,svuj,, odstín, jednak mi prišlo že dlouho na puse nevydrží teď již bez rtěnky nevykročím z domu... aplikace je rychlá a efekt k nezaplacení

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Telecí závitky z trouby

Telecí závitky z trouby

11 hlasů
1h a 45min 570 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí soté

17 hlasů
50min 469kJ 130 Kč

Kuřecí maso s řapíkatým celerem a jablky.

Celer pečený ve smetanové omáčce

0 hlasů
1h a 5min 396kJ 99 Kč

Pečený celer s bílým vínem, hořčicí a parmazánem.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více