Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Keratin & Shine

20. 08. 2018

Luci79

28. 11. 2018

Já jsem své vlnité jemné vlasy, které se vlní jen u konečků a nejvíce v kratším sestřihu, podrobila trvalé, měla jsem dlouhé vlasy pod ramena. Chtěla jsem mít krásné prstýnky - vlnky a místo to jsem byla pudl s hřívou a když jsem se to snažila rozčesat tak jsem z toho měla elektrizující chemlon. Dlouho jsem se toho zbavovala, než vlasy odrostly a kadeřnice mi řekla, že mám ,,chlupaté" vlasy, to je forma poškození struktury vlasů z toho. Tak bych ráda vyzkoušela šetrný zbůsob na získání přirozených vln, bez poškození vlasů, který si můžu kdykoliv různě změnit. Pokud budu mít štěstí a možnost testovat, ráda bych si kulmu v případě spokojenosti odkoupila.

izina

27. 11. 2018

Nejvíce jsem své vlasy zničila asi tím, že o ně málo pečuji. Vlastně jen umyji nějakým šamponem a nechám uschnout. A bohužel nenechávám zastřihnout ani konečky

todni

27. 11. 2018

Nejvíce jsem si vlasy zničila jednoznačně používáním nekvalitní vlasové kosmetiky a kdysi dávno když jsem si dlouhé vlasy "krepovala".

cristiina

27. 11. 2018

Nejvíce jsem vlasům ublížila natáčením pomocí žehličky na vlasy - vůbec jsem (ve 14letech) nevěděla jak dlouho vlasy točit - neměla jsem na žehličce zaoblené okraje tak jsem si každý pramen natáčela na prst a vkládala do žehličky,většina byla spálená.

Tabita

27. 11. 2018

V 17 letech trvalá- Děs a hrůza. Mám úplně rovné, jemné vlasy. Při úpravě účesu si vyfoukávám lokny. Ráda bych kulmu vyzkoušela.

Monikatl

27. 11. 2018

Nejvíce sem svým vlasům ublížila častým barvením s kombinací každodenního žehlení.

Tak u mně to bylo jednoznačně odbarvení černých vlasů na blond melír... Takže vlasy jako sláma, dávala jsem je dohromady dost dlouho... Poučila jsem se a už nikdy více :)

vendina

26. 11. 2018

vlasy jak hřebíky tak bohužel žehlička skoro každý den,občas jdu spát i s vlhkými vlasy což taky není zrovna dobré.Barvení jsem omezila na minimum,pouze až když už šediny moc vylézají a pak kritika kolegyň v práci

Jako dítě jsem měla krásnou medovou barvu a jemné, hedvábné vlasy. Hodně lidí mi obojí závidělo. No já puberťačka jsem na to nedala a měla jsem pocit, že mám hrozné vlasy, každý rok jsem vystřídala jinou barvu vlasů a nejvíc jsem si je zničila, když jsem si je odbarvila na blond, pak už nikdy nebyly jako dřív, začaly se třepit a barva už nikdy nebyla medově zrzavá, teď jsou mé vlasy jako sláma, takže už zas barvím.

K.tosovska

26. 11. 2018

Na střední jsem měla každé 3 týdny jinou barvu vlasů

Terka94

26. 11. 2018

Nejvíce jsem svým vlasům ubližovala žehličkou na vlasy. Nyní jsem již dostala rozum a cením si toho, že mám vlnité vlasy :)

PajusF

26. 11. 2018

Na své vlasy si dávám extrémní pozor, ale přeci jen jsem i já zatoužila po změně a tak největší zásah byla růžová balayage, kdy se mé tmavě hnědé konce musely hodně odbarvit, ale samozřejmě s použitím Olaplexu to bylo asi to nejhorší, co jsem svým vlasům provedla.

pechova

26. 11. 2018

Největší hrůza moje první nepovedená trvalá.

Kerstyn

26. 11. 2018

Nejvíce ubližuju svým vlasům žehličkou. Jsou tak rychleji suché, lámavé a nevýrazné :/

miksmo

26. 11. 2018

Nejvíce jsem svým rovným vlasům ublížila , když se každý rok převlékám za anděla a chtěla jsem mít krásné kudrlinky, jenže zatím jsem nenašla vhodnou kůlmu a tak mám vlasy vždy polámané, půlka mi jich potom vždy vypadá :-(

TýnaZ

26. 11. 2018

nejvíce jsem svým rovným vlasům ublížila mokrou trvalou. chtěla jsem mít objem a tak jsem se rozhodla pro trvalou, ale vlasy jsem poté měla hodně zničené

Nikol.u

26. 11. 2018

Nejvíce jsem svým rovným vlasům ublížila barvením a odbarvovanim a svou starou kulmou co si ještě pamatuje snad dobu kamenou

magic11

26. 11. 2018

Největší ránu zažily moje vlasy před léty pravidelně se opakujícími se trvalými ondulacemi. Tenkrát to frčelo, všechny jsme vypadaly jak ovečky z jednoho stáda a vlasy jen úpěly...

RadKon

26. 11. 2018

Svým vlasům nejvíce ubližuji když je často barvím,stále je nosím sepnuté gumičkou nebo když si je jdu žehlit a nepoužiji přípravek pro žehlení.Dále lakem na vlasy a různými chemickými přípravky :-(

katyjones

26. 11. 2018

Nejvíce jsem svým rovným vlasům ublížila, když jsem šla na trvalou. Vlasy mi začaly padat.

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Kuřecí kostky s ananasem

Kuřecí kostky s ananasem

20 hlasů
50min 780 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře s kyselým zelím

11 hlasů
1h a 20min 668kJ 149 Kč

Kuře s kyselým zelím a klobáskou.

Kuřecí polévka s kukuřicí

12 hlasů
50min 178kJ 90 Kč

Polévka s kuřecím masem a kukuřicí.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více