Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Keratin & Shine

20. 08. 2018

Sares

25. 11. 2018

Svým celkem rovným vlasům jsem určitě nejvíce ublížila odbarvením konečků když začínala éra Ombre =D

jerominka

25. 11. 2018

Od mladí jsem experimentovala s vlasy.Mam(měla jsem) klasickou hnědou barvu,líbila se mi zrzavá. Mam hřebíky,chtěla jsem vlnky. Takže odbarvovače,peroxid,dokonce na"polární stříbro 30%).Kulmy,natáčky,žehličky...a potom masky a zábaly.Proc ne vyzkoušet i tuto novinku?Ráda bych, než začnu nosit čepice a šátky trvale.

pavla

25. 11. 2018

Přeji krásný dobrý den, nejvíce mým vlasům ubližuje slunce, jsem barvená blondýna od mládí, proto používám přípravky s karotenem. Přeji příjemný den Pavla

lenyxa

25. 11. 2018

Nejvice sem ji asi ublizila tim castym barvenim vlasu

Zandul

25. 11. 2018

V podstatě jim ‘ubližuji’ každý den. Vlasy musím žehlit nebo kulmovat, když není čas, zachrání mě tradičně culík nebo čepice. Proto potřebuji kvalitní a šetrnější výrobky.

Sstyx

25. 11. 2018

Nejvíc jsem jim ublížila, když jsem se nechala odbarvit doma peroxidem mámou a její kamarádkou, která říkala, že tomu rozumí. Na střední jsem měla vlasy na černo (jsem bruneta) a pak jsem si řekla dost, už ani náhodou, dám jim pauzu a pořádně se o ně postarám (myšleno o vlasy). Mámy kamarádka přišla s nějakou novinkou a že to na mě vyzkouší. Bohužel mi po odbarvení na hlavě vznikl chemlonovo-gumový chuchvalec s barvou mezi žlutou (jako malé kuřátko) a divně žlutou. Brečela jsem tehdy týdny, protože mě s tím máma donutila jít do školy a to bylo točo teprve.... Druhý den jsem se sama ostříhala na kluka (původně vlasy těsně nad zadek), koupila jsem si hnědý obarvovací šampon na ty chlupy na hlavě co mi zbyly a nikdy víc jsem takovou kravinu neudělala. Ještě teď se mi chce brečet, když si na to vzpomenu...

Techesska

24. 11. 2018

Nejvíc jsem si asi ublížila domácím odbarvováním peroxidem. Takovou chybu bych už nikdy neudělala

nanina

24. 11. 2018

urcite to bola trvalá..brrr

strelicia8

24. 11. 2018

Svým vlasům jsem asi nejvíc kdysi dávno ublížila trvalou. V dnešní době to je odbarvování a stará kulma....

TerezaM

24. 11. 2018

Nechala jsem se ostříhat na ježka a patlala jsem si na vlasy různé gely tuzidla a laky což mi dost uskodilo

Jiřka

24. 11. 2018

Svým vlasům jsem nejvíc ublížila když jsem měla trvalou ale už to od rostlo a je to v pořádku teď už jen vlnim vlasy.

Mne kdyz uz nejvic ublizil kadernik, ale dlouho se to nestalo, kdysi ovsem byly prihody, ze jsem prisla domu a hlava sla okamzite pod vodu po te silene kreaci na hlave, a bez kulmy jsem kdysi neudelala ani ranu, splihle vlasy jsem nenavidela...kulma to byl vdecny spolecnik, jako dnes pro nekoho zehlicka na vlasy

Alena_D

22. 11. 2018

Zatím jsem svým vlasům nejvíce ublížila odbarvováním. No a třeba loni i nevhodným účesem na svatbu, který způsobil to, že se mi jedna z použitých gumiček zamotala do vlasů a bylo nutné kus ustřihnout. Taky se mi párkrát povedlo jim ublížit hřebenem, který se mi namotal do vlasů..

falipe

22. 11. 2018

Nejvíce asi tím,že jsem nepoužívala produkty k ochraně vlasů právě při žehlení a kulmování.Ale budiž mi omluvou,že nebyli Teď už bez nich ani ránu a je to znát,vlasy jsou zdravější.

Senddy

22. 11. 2018

Tak já nejvíc asi ublížila že jsem šla na kadeřnici experimentovala jsem co se dalo a na mých vlasech se to bohužel podepsalo

Zurkova

22. 11. 2018

každopádně trvalá v 15 letech. Tehdy za totače nebyly kvalitní přípravky. Později jsem si vlasy zničila každodenním fenovanim , hodně se mi lámaly a i mastily....

Barbarosi

21. 11. 2018

Nejvíce jsem jim ublížila ,když jsem černou sama stahovala a nenapadlo mě nic jiného než to stáhnout melirem doma 🙄 taky jsem za to zaplatila a musela jsem jít pomalu dohola jak byly spálené 😒 už nikdy více, radši vždy ke kadeřnici

Aluška

21. 11. 2018

Teď se nesmějte mému příspěvku na vaši otázkuKdyž jsem šla do tanečních a to už je dávno, chtěla jsem mít třpytivé vlasy , abych oslnila každého v sále.Napadlo mě válečkem rozdrtit vánoční ozdobu na prach a nasypat si ho na vlasy.To jsem učinila, nasypala a silně nalakovala.A výsledek ? Opravdu jsem všechny oslnila, jak se ze mě třpytky sypaly, a já z toho měla rudé oči jak angorák! Z vlasů jsem to nemohla vyčesat a na zážitek nezapomenu já ani třpytiví tanečníci !

angel-46

21. 11. 2018

svým vlasům jsem nejvíce ublížila barvením, odbarvováním a žehlením

KateřinaF

21. 11. 2018

Nejvíce jsem jim ublížila, když jsem si doma stahovala černé vlasy na blond

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Hovězí vývar s jablky

Hovězí vývar s jablky

9 hlasů
1h a 15min 243 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Krůtí špíz

5 hlasů
1h a 15min 397kJ 180 Kč

Špíz z krůtího masa s cuketou a paprikou.

Hovězí svíčková s brokolicí

0 hlasů
55min 746kJ 400 Kč

Restované nudličky z hovězího masa s vařenou brokolicí.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více