Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Keratin & Shine

20. 08. 2018

Mixa

19. 11. 2018

Tak za mě asi určitě opakovaný melir

jolana.e

19. 11. 2018

Nejvíce jsem jim ublížila svojí první a poslední trvalou v 15ti letech,vypadala jsem jak beránek

ledo

19. 11. 2018

Snažím se jim neubližovat, přesto je nejvíc ničí barvení.

avec

19. 11. 2018

Nejvíc jim ublizily ty roky barvení na všechny možné odstíny

plevanka

19. 11. 2018

Nejvíce jsem svým vlasům ublížila dlouholetým melírováním a nešetrným žehlením vlasů.

kape1494

19. 11. 2018

Prostě to nutně potřebuji vyzkoušet

Misha69

19. 11. 2018

Moje vlasy utrpěli tím že jsem chodila spát s mokrou hlavou a to fast hodně dlouho a pak odbarvování s barvou z drogérky me to vlsy i pokožku spalovalo.

Šárinka

19. 11. 2018

Nejvíce jsem svým vlasům ublížila nekvalitní kulmou a poničila je, spálila konečky vlasů, které se ulámaly a upadaly.

Stehlikova

19. 11. 2018

Vlasy jsem si poničila kulmou, byly suché, polámané.

Sali

18. 11. 2018

Když jsem byla malá měla jsem krasné prstýnky a pak mě ostříhali. Teď mám hřívu. Takže svým kudrlinkám nejvíce ublížuji stříháním.

Danabety

18. 11. 2018

Kombinací trvalé a barvy , naštěstí narostly nové

miatka

18. 11. 2018

Nejvíc jsem ublizila když jsem si koupila pres slevovy portál voucher na melir za par kacek. V kadeřnictví mi vlasy zničili, měla jsem je úplnou gumu a suché.

MMarcela

18. 11. 2018

Nejvíce jsem svým vlasům ublížila ,když jsem se toužila stát blondýnou s vlnitými vlasy.Nechat se odbarvit a za 14 dní si nechat udělat trvalou ,bylo to nejhorší co jsem mohla udělat.Trvalo pak hodně dlouho ,než jsem zase vlasy dala do kupy.

Nejvíce jsem svým vlasům ublížila peroxidem. Už nikdy více!

Mishell

17. 11. 2018

Nejvíce jsem svým vlasům uškodila když jsem je ostříhala. Měla jsem dlouhé vlasy pod zadek a šla tzv. " na kluka", od té doby je mám maximálně po lopatky a dál se nedostali, ale zpětně to vidím jako chybu.

Hanyna

17. 11. 2018

Když jsem si je jeden čas myla každý den. Přišlo mi, že čím víc si je myju, tím dřív se mastí a vypadají splihle, ale byl to začarovaný kruh. S mastnou hlavou přeci nemůžu jít do práce mezi lidi...

Kristyna04

17. 11. 2018

Myslím, že nejvíce jsem svým vlasům škodila, když jsem si každý den žehlila vlasy, jelikož představa, že bych odešla z domova bez žehlení mě deprimovala teď jsem na mateřské a na tohle již nemám čas

zigulik

17. 11. 2018

Já byla nejvíce sobecká a ubližovala jsem jim tím, že jsem je nechala jenom tak volně růst. Teď se snažím je pravidelně zastřihávat a je to daleko lepší. Nemám tak poničené konečky a celkově vypadají lépe

Nejvíce jsem vlasům ublížil, když jsem je jeden den obarvila na blond a druhý na hnědou. Lide mě varovali, že mám pár dní počkat... Ale... Já s tou Blond nikam nemohla od té doby se mě vlasy šíleně zkazil, trepi se, hodně padají. To že je skoro ob den zehlim, asi taky nepomáhá.

janaro

16. 11. 2018

Tím, že je málo chráním před živly jako slunce, vítr a mráz.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Vepřové kotlety s broskvemi

Vepřové kotlety s broskvemi

13 hlasů
1h a 20min 531 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba zapečená se špenátem

12 hlasů
50min 442kJ 122 Kč

Recept na zdravou přípravu ryby.

Špízy z lososa

15 hlasů
35min 972kJ 250 Kč

Velmi jednoduše připravené špízy z masa lososa, proklá...

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více