Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1

21. 08. 2018

7Lindus7

28. 10. 2018

Muž má husté vlasy i vousy a nechává si do obou věcí kecat, protože mu je upravuju já. =) Já jsem ráda, že není "hladce" oholen, jako pomalu každý muž.

Nika2511

27. 10. 2018

Manzela striham kazdych cca 14dni na 3mm. Drive nosil vlasy delsi, ale postupne jsme dospeli k teto delce a zatim si to nemuze vynachvalit. Takze zastrihovace jsou u nas dost pouzivane . Vousi zastrihuje bez nastavce

Můj manžel si na vzhledu vlasů hodně zakládá. Ale jejich stříhání nechává na kadeřnici, ke které chodí co čtrnáct dní max do tří týdnů. Dokonce než sme jeli do porodnice, ptal se mě, jestli si ještě stihne učesat vlasy Nicméně o vousy se stará sám. Jednou za čas se oholí žiletkou, ale většinou si udržuje třídenní strniště. Vlastně jsem jej k téhle péči o vousy přivedla já, jelikož se mi víc líbí, když vousy má Bez nich totiž vypadá jak puberťák Mluvit do vzhledu si nechá, ale máme to vzájemné. I on mi do toho mluví

TerezBety

26. 10. 2018

Priteli na vzhledu hodne zalrzi, vzhledem k tomu, ze je posedly presnymi pomery stran a rovnymi kotletami, mu komplet vizaz co se tyce vlasu a vousu delam ja sama. Takze sice si do toho mluvit necha, nicmene je to u nas vzdy diskuze na nekolimdni dopredu, jak by to tentokrat chtel😁

Kolotoc85

26. 10. 2018

Partner si nechá do všeho mluvit.Rád se mi líbí,tak dá hodně na mé názory,jak se upravit,aby mu to slušelo.Vousy si holí úplně.

Maybay

26. 10. 2018

Přítel je voják, takže musí mít vlasy kratší, takže je pravidelně zastřiháváme. V práci musí být oholený dohladka, ve dnech volna si nechává vousy růst, upravuje je elektrickým strojkem. Sama stříhám i syna, ale už jsem si všimla, že náš strojek nestříhá tak jak bych si představovala, tak bych ráda vyzkoušela jiný.

evikh

25. 10. 2018

Částečně si partner nechá do svého vzhledu mluvit a ono mu taky ani nic jiného nezbývá, když se ode mne nechává stříhat :D. Stříhám ho zásadně strojkem dole kratší, nahoře delší a do ztracena. Nový strojek už by se nám opravdu hodil

MatthewEdo

25. 10. 2018

Keď mám ostrihané vlasy, tak sa holím žiletkou na hladko, ale väčšinou sa oholím na také strnisko malým zastrihávačom, trvá to síce dlho, ale myslím, že to sa mi hodí najviac, takže si do toho nenechám veľmi hovoriť :D

Ylliess

25. 10. 2018

Můj manžel se holí dohola zastřihovač používal než se mu rozbil 😆 tak třeba by si tu holou lebku teď nechal zase zarůst 😋😎😃🤣

Radecka

25. 10. 2018

Můj partner stráví úpravou vlasů víc času než já. Vyzkoušel si již různé délky vlasů i nošení čelenky či culíku . Do svého účesu si moc mluvit nedá a nechává se stříhat u kadeřnice. Vousy, které nosí si upravuje sám.

miska18

25. 10. 2018

Přítel chodí ke kadeřnici vlasy má po stranách vystříhané a nahoře cca 4 cm dlouhé. Vousy si holí cca 2x týdně do hladka mám ráda jeho hladkou tvář povídat mu do toho nemusím. Líbí se mi jak chodí upravený.

a.nnysek

25. 10. 2018

Přítel nosí bradku už spoustu let, a když si ji oholil, vážně bych ho nepoznala a vůbec se mi nelíbil. Mě se vousy líbí, přijde mi to prostě mužné a sexy , takže mi nevadí, když má na tvářích lehké strniště. Ale zase ho musím krotit, aby nechodil zarostlej jako vágus (protože je přece drsnej motorkář, určitě by mu to ani nevadilo )

assaly

25. 10. 2018

Manželovi beru vlasy strojkem tak 1x za 14 dní na 3mm, má takový ten věnečkoidní růst vlasů - okolo hlavy nahusto a nahoře pár zbloudilých "brk". Máme obyčejný několik let starý strojek, takže bych moc ráda vyzkoušela nový typ, navíc pokud i holí, tak by byl muž asi nadšený, protože to je něco, co ho nebaví.

Manžel nosí vousy zastřižené kolem pusy a občas, když nestíhá lehké strniště všude, víc mu to sluší, když si nenechává vousy pod nosem a asi pochopil, že se mi to tak líbí víc, tak už si je tam holí :) Vlasy si nechává stříhat u kadeřnice, ode mě by to asi moc dobře nedopadlo, tak jednou měsíčně.

mikinna20

24. 10. 2018

Manžela stříhám doma už několik let, máme starý stojek, který musí být v zásuvce, což je dost nepraktické :/ manžel si zastřihává vousy přibližně jednou týdně, musí být do práce upravený. Nosí bradku, občas i kotlety. Vlasy si nechá stříhat cca 2 do měsíce :)

Duckie

24. 10. 2018

Manžel nechává vousy nárůst a pak si je sesříhává strojkem :D kecat si do toho nenechá a stříhat se chodí k holčičce, výjimečně si od ní nechá zkrátit i vousy. Na vánoce mu chci koupit nějaký balzám na vousy, ať se stará

Beetty

24. 10. 2018

Vlasy má spíše kratší, stříhám ho já sama. Zastřihovač by se hodil, už kolikrát na něj doma přišla řeč, že by jsme si ho měli opatřit. Vousy si holí 1x za týden.

Mirandela

24. 10. 2018

Oběma synům dělám dvorní kadeřnici, vlasy stříhám klasicky nůžkami a dostříhávám zastřihovačem ...

Martule82

24. 10. 2018

Manžel má cca 2 cm sestřih, vousy si neholí dohladka, nosí strniště, které jedno za tři dny upravuje. To, že si vousy neholí dohladka má z měho doporučení, protože mu hladké oholení prostě nesluší a strniště mu vyhovuje.

jazbyk

24. 10. 2018

Nosím vlasy do půlky zad, ale vousy zastřihuji pořád. Navíc nám malýho kluka co nosí "číro", takže takovouhle mašinku využiji na moc hodně procent :)

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Hruškový salát

Hruškový salát

16 hlasů
55min 539 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Platýz s hroznovým vínem

16 hlasů
45min 635kJ 320 Kč

Recept na chutně připravenou dietní rybu.

Frittata s jarní cibulkou

12 hlasů
45min 425kJ 55 Kč

Frittata z brambor a vajíček.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více