Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma ROFL, LOL, WTF, OMG… Pochopte zkratky našich puberťáků

04. 09. 2018

Neregistrovaná/ý - panS

17.10.2019

Píše kamarád na Facebooku kamarádovi. Nesnáším používání zkratek, a kamarád odepíše ... njn, lol

Neregistrovaná/ý - OneConcept Cz

13.08.2019

kamila76 | 17.09.2018
Pro mě novinka.

Okej

Neregistrovaná/ý - OneConcept Cz

13.08.2019

Njn lidi takhle já jako dítě mluvím PS wtf znamená co to kurva ...?

mamo

21.09.2018

Njn ... tak prostě dnes ty děti komunikují.

Neregistrovaná/ý - Jura

18.09.2018

Neregistrovaná/ý - major Šmaus | 15.09.2018
V roce 1982 jsme nejčastěji používali zkratku UPP DKV. Chlapi vědí, pro ostatní to bylo "Uplně po p.či do konce vojny"

Tahle zkratka mne napadla první, asi je vypálená do mozku i po tolika letech důkladně. KŘK, SVOP, PHD a spousty jiných

OMG je: Ó my Got = Můj Bože!!!

Pro mě novinka.

Neregistrovaná/ý - Terka

17.09.2018

Mám pocit že drobátko zaspali dobu dneska frčí meme, tyhle zkratky už jsou pasé

Neregistrovaná/ý - Terka

17.09.2018

Neregistrovaná/ý - Michal | 14.09.2018
To je tak trapný a to je mi 20. Ale jasný, před deseti lety tohle nebylo, takže je to přirozený vývoj lidstva.

Naopak, tyhle zkratky se úplně běžně používaly právě před deseti,patnácti lety. Ještě tam patřilo AFK... Jestli je ti dvacet, tak jseš na ně moc mladej ten článek se tváří hrozně objevně, ale píše o něčem co se už dávno nepoužívá. Takže yeet

Neregistrovaná/ý - Anonymko

16.09.2018

Tohle se pouzivalo v dobe xchatu a icq kolem roku 2003. A presto se tu objevi lidi, kteri to stale neznaji :D Vitejte v zaostalem Cesku :D

Neregistrovaná/ý - Trollopata

16.09.2018

Neregistrovaná/ý - vera | 16.09.2018
Úroveň, to je standard. Standart to je prapor, vlajka. Když je zboží běžné, je standardní. V celém světě, kde se užívá písmo latinka. Pro tebe je, ovšem, důležité, že ovládáš zkratky do SMS. Znáš takové to malé sousoší? Tři opice. Jedna nevidí, jedna neslyší, jedna nemluví. Takoví jako ty, to jsou tři v jednom, ale s mobilem v ruce.

Předchozí reakce byla na tento příspěvek

Neregistrovaná/ý - Trollopata

16.09.2018

Neregistrovaná/ý - Martin | 16.09.2018
Sousosi neznam :) a z telefonu to fakt nemam... zivim se jako IT a cestinu pracovne nepouzivam uz prez 13 let... takze se omlouvam za preklep nicmene tyhle zkratky fakt nejsou nic noveho pod sluncem...

Vlajka je standarta, nikoliv standart (to leda tak v jiném pádě a čísle).

Neregistrovaná/ý - kohout

16.09.2018

V smskách nejčastěji vídám jj. Se mě jedna maďarka ptala, co tím ti češi myslí, když mi píšou džejdžej?

Neregistrovaná/ý - Martin

16.09.2018

Neregistrovaná/ý - vera | 16.09.2018
Úroveň, to je standard. Standart to je prapor, vlajka. Když je zboží běžné, je standardní. V celém světě, kde se užívá písmo latinka. Pro tebe je, ovšem, důležité, že ovládáš zkratky do SMS. Znáš takové to malé sousoší? Tři opice. Jedna nevidí, jedna neslyší, jedna nemluví. Takoví jako ty, to jsou tři v jednom, ale s mobilem v ruce.

Sousosi neznam :) a z telefonu to fakt nemam... zivim se jako IT a cestinu pracovne nepouzivam uz prez 13 let... takze se omlouvam za preklep nicmene tyhle zkratky fakt nejsou nic noveho pod sluncem...

helus

16.09.2018

Takové zkratky vůbec neznám.Jsem v těchto věcech zaostalá.

Neregistrovaná/ý - Pavel76

16.09.2018

Neregistrovaná/ý - Tomáš | 14.09.2018
Nahradit slovo moment které má šest písmen, zkratkou o čtyřech písmenech mi přijde zbytečné až hloupé

To bude tím, že to má být správně mmt nebo mnt. V záplavě přehistorických zkratek používaných od 90. let se autorovi(ce) povedlo vytvořit zkratku novou. Ale silně pochybuji, že se uchytí.

Neregistrovaná/ý - vera

16.09.2018

Neregistrovaná/ý - Martin | 14.09.2018
Jsem rocnik 85 a tohle byl standart kdyz me bylo 15 :)

Neregistrovaná/ý - pepa

15.09.2018

Místo TLDR je efektivnější "moc písmenek"

Neregistrovaná/ý - lol

15.09.2018

heh, používám(e) už tak 15 let z5 a to dnes už je mi 30

Tyto zkratky se již používají řadu let.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kuřecí prsa s houbami

Kuřecí prsa s houbami

10 hlasů
45min 717 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba na červeném víně

11 hlasů
35min 287kJ 140 Kč

Rychlý recept na jakoukoli rybu či rybí filé, které op...

Sleďový salát

6 hlasů
25min 485kJ 50 Kč

Sleďový salát s brusinkami.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více