Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma ROFL, LOL, WTF, OMG… Pochopte zkratky našich puberťáků

04. 09. 2018

Neregistrovaná/ý - OneConcept Cz

13.08.2019

kamila76 | 17.09.2018
Pro mě novinka.

Okej

Neregistrovaná/ý - OneConcept Cz

13.08.2019

Njn lidi takhle já jako dítě mluvím PS wtf znamená co to kurva ...?

mamo

21.09.2018

Njn ... tak prostě dnes ty děti komunikují.

Neregistrovaná/ý - Jura

18.09.2018

Neregistrovaná/ý - major Šmaus | 15.09.2018
V roce 1982 jsme nejčastěji používali zkratku UPP DKV. Chlapi vědí, pro ostatní to bylo "Uplně po p.či do konce vojny"

Tahle zkratka mne napadla první, asi je vypálená do mozku i po tolika letech důkladně. KŘK, SVOP, PHD a spousty jiných

OMG je: Ó my Got = Můj Bože!!!

Pro mě novinka.

Neregistrovaná/ý - Terka

17.09.2018

Mám pocit že drobátko zaspali dobu dneska frčí meme, tyhle zkratky už jsou pasé

Neregistrovaná/ý - Terka

17.09.2018

Neregistrovaná/ý - Michal | 14.09.2018
To je tak trapný a to je mi 20. Ale jasný, před deseti lety tohle nebylo, takže je to přirozený vývoj lidstva.

Naopak, tyhle zkratky se úplně běžně používaly právě před deseti,patnácti lety. Ještě tam patřilo AFK... Jestli je ti dvacet, tak jseš na ně moc mladej ten článek se tváří hrozně objevně, ale píše o něčem co se už dávno nepoužívá. Takže yeet

Neregistrovaná/ý - Anonymko

16.09.2018

Tohle se pouzivalo v dobe xchatu a icq kolem roku 2003. A presto se tu objevi lidi, kteri to stale neznaji :D Vitejte v zaostalem Cesku :D

Neregistrovaná/ý - Trollopata

16.09.2018

Neregistrovaná/ý - vera | 16.09.2018
Úroveň, to je standard. Standart to je prapor, vlajka. Když je zboží běžné, je standardní. V celém světě, kde se užívá písmo latinka. Pro tebe je, ovšem, důležité, že ovládáš zkratky do SMS. Znáš takové to malé sousoší? Tři opice. Jedna nevidí, jedna neslyší, jedna nemluví. Takoví jako ty, to jsou tři v jednom, ale s mobilem v ruce.

Předchozí reakce byla na tento příspěvek

Neregistrovaná/ý - Trollopata

16.09.2018

Neregistrovaná/ý - Martin | 16.09.2018
Sousosi neznam :) a z telefonu to fakt nemam... zivim se jako IT a cestinu pracovne nepouzivam uz prez 13 let... takze se omlouvam za preklep nicmene tyhle zkratky fakt nejsou nic noveho pod sluncem...

Vlajka je standarta, nikoliv standart (to leda tak v jiném pádě a čísle).

Neregistrovaná/ý - kohout

16.09.2018

V smskách nejčastěji vídám jj. Se mě jedna maďarka ptala, co tím ti češi myslí, když mi píšou džejdžej?

Neregistrovaná/ý - Martin

16.09.2018

Neregistrovaná/ý - vera | 16.09.2018
Úroveň, to je standard. Standart to je prapor, vlajka. Když je zboží běžné, je standardní. V celém světě, kde se užívá písmo latinka. Pro tebe je, ovšem, důležité, že ovládáš zkratky do SMS. Znáš takové to malé sousoší? Tři opice. Jedna nevidí, jedna neslyší, jedna nemluví. Takoví jako ty, to jsou tři v jednom, ale s mobilem v ruce.

Sousosi neznam :) a z telefonu to fakt nemam... zivim se jako IT a cestinu pracovne nepouzivam uz prez 13 let... takze se omlouvam za preklep nicmene tyhle zkratky fakt nejsou nic noveho pod sluncem...

helus

16.09.2018

Takové zkratky vůbec neznám.Jsem v těchto věcech zaostalá.

Neregistrovaná/ý - Pavel76

16.09.2018

Neregistrovaná/ý - Tomáš | 14.09.2018
Nahradit slovo moment které má šest písmen, zkratkou o čtyřech písmenech mi přijde zbytečné až hloupé

To bude tím, že to má být správně mmt nebo mnt. V záplavě přehistorických zkratek používaných od 90. let se autorovi(ce) povedlo vytvořit zkratku novou. Ale silně pochybuji, že se uchytí.

Neregistrovaná/ý - vera

16.09.2018

Neregistrovaná/ý - Martin | 14.09.2018
Jsem rocnik 85 a tohle byl standart kdyz me bylo 15 :)

Neregistrovaná/ý - pepa

15.09.2018

Místo TLDR je efektivnější "moc písmenek"

Neregistrovaná/ý - lol

15.09.2018

heh, používám(e) už tak 15 let z5 a to dnes už je mi 30

Tyto zkratky se již používají řadu let.

Neregistrovaná/ý - Vysla

15.09.2018

Neregistrovaná/ý - Paia | 15.09.2018
a kdybys byl ročník 75, tak napíšeš aspoň správně standarD!

A kdybys byl ročník 65, tak napíšeš alespoň správně "standart" . Čeština se totiž mění a vyvíjí, kdybys nevěděl.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Dušená zelenina

Dušená zelenina

8 hlasů
60min 413 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s nočky

14 hlasů
40min 402kJ 70 Kč

Zeleninový vývar se špenátovými nočky.

Pikantní dušené čínské zelí

0 hlasů
40min 304kJ 60 Kč

Pikantní zelí připravené podle čínské kuchařky.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více