Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

hanask

22.09.2018

Chudoba, hlad a jak se vše v dobových filmech přikrášlovalo. Ostatně se v tom pokračuje i v dnešní době

fsk

22.09.2018

Elegantní muže s kníry a dámy v nabíraných šatech

kuky

22.09.2018

Vybaví se mi stejnojmenný seriál, chudé dívky, kterak našly lásku s bohatými továrníky....

Vybaví se mi taticek Masaryk, nalestene automobily, serial vysilany ČT

babytka

22.09.2018

Já si představím svého dědečka a tu spoustu historek co mi vždy vyprávěl, co zažil, kam se dostal......

Vybaví se mi, to nádherné dobové oblečení a gentlemanské chování mužů vůči ženám. Také se mi vybaví taková ta dobová restaurace, kterou jsem nejspíš viděla někde v seriálu :D

Krásná móda a seriál, co jen na ČT1

Já moc na historii nejsem, ale kdyz se řekne první republika, vybaví se mi jen uniforma bezpečnostních sboru

Verdona

22.09.2018

Prezident T.G.Masaryk, samostatnost státu, národní hrdost, pospolitost, slušnost člověka k druhým, elegance a styl v dobové módě, život byl pomalejší a klidnější, lidé byli určitě spokojenější i s menšími příjmy a tolik si nezáviděli...

Karel.v

22.09.2018

Noblesa,elegance,T.G.Masaryk,nádherná auta,pohoda,klid a skvělý seriál. Bylo by zajímavé v té době žít,určitě byla klidnější než tato.

Ann

22.09.2018

Móda, za první republiky byla nádherná. Od oblečení, účesy a doplňky. Taky seriál s nádhernou Veronikou Arichtevou. A teď sice nevím zda je to z první republiky a Parfém Živé květy.

Oblečení v té době, bylo krásné. Móda byla opravdu módou.

ovace

22.09.2018

Vybaví se mi procházky v parku a také jací byly muži gentlemani

Boros

22.09.2018

Vybaví se mi moje babička, která nám jako malým o první republice hodně vyprávěla. Škoda, že jsem se tenkrát víc neptala, babička tu už 35 let není

miluji tuhle dobu a lituji že se nevrátí.Fascinuje mě moda,líbí se mi elegance a procházky dam v parku s deštníky.Také nádherné oblečení mužů a jejich gentlemanské chování je fascinující a úžasné

jajus89

22.09.2018

Kdyz se rekne prvni republika, tak se mi vybavi uzasna moda, stare automobily, take serial, ktery sleduji jednim dechem a nesmim zapomenout na naseho prezidenta, pana T.G.Masaryka.

Krásná auta, slušivé oblečení, noblesa a elegance

Vybaví se mi můj muž, protože je učitel dějepisu a toto je jeho oblíbené období ♥️

První republika - vybavím si eleganci dane doby, to štěstí ale zároveň určitě velkou ztrátu, kterou lidé citili po skončení světové války..vidím gentleman a elegany někdejší doby..někdy si opravdu říkám, že jsem se narodila do spatne doby

4vladku

22.09.2018

Elegance, noblesa, Masaryk, hlad a bída

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Krémová květáková polévka

Krémová květáková polévka

17 hlasů
1h a 25min 302 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřová krkovice s ovocem

10 hlasů
35min 1049kJ 174 Kč

Vepřová krkovice je vhodná i na přípravu minutek. Je š...

Pikantní pečená makrela

24 hlasů
60min 1118kJ 190 Kč

Pikantní makrely pečené v troubě.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více