Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

V prvorepublikovém tónu probíhala má praktická maturita na hotelové škole. Celou místnost jsme vyzdobili obrazy a památkami z té doby. Oblékli jsme si i dobové šaty, mám na ten den velmi hezké vzpomínky. Největší noblesou byl starý obraz mého pradědy v uniformě. Nechali jsme se také inspirovat Četnickými humoreskami.

Jelikož 1. republiku znám pouze z televize vybavím si eleganci, etické chování a vzájemnou úctu mezi lidmi. Dále si představím kvalitní výrobky a romantické cukrárny

Nixelka

18.09.2018

První republika, to pro mě znamená prezident Masaryk, Baťa, a krásné období pro náš národ.

Murmus

18.09.2018

Jednoznačně Masaryk a elegantní móda a taky Baťa

můj oblíbený seriál Bylo nás pět - "Jmenuji se Petr Bajza … viděla jsem ho snad stokrát

historicke vozidla Tatra a Praga, z politiky Masaryk a Benes, damy s klobouky, elegantni a galantni panove...

Jako první mě napadl sériál a poté velice elegantní móda.

Noblesa, galantnost, elegance, vzájemná úcta, prarodiče.

Masaryk .. seriál....ruce v rukavičkách..obleky .

elinkas

18.09.2018

Seriál

heenna

18.09.2018

První republika pro mě představuje dámy v elegantním oblečení, které s grácií nosily slušivé kloboučky, krajkové rukavičky, šňůry dlouhých perel a potahovaly z dlouhé cigaretky. Krásné účesy zdobené záplavou kudrlinek a kadeří k této době neodmyslitelně patří. V této době byla každá žena skutečnou dámou

Vmaky

18.09.2018

Jako prvni se mi vybavi dlouhe fronty a take to jak se muzi chovali k zenam. Bylo to skvele. a jako posledni je serial.. :)

xase

18.09.2018

Mě se vybaví kvalitní zboží, všechno přírodně, domácí produkty, prostě kvalita bez chemie. Jo a ještě průvody dělnické třídy

ladouch

18.09.2018

Určitě seriál a také tatíček Masaryk, a to, že první republika byla dobrá pro ty bohatší, ale pro obyčejný dělníky už méně. Ale rozhodně měla něco do sebe, elegantní oblečení, klobouky a muži více gentlemani.

Fronty ... od nevidím do nevidím

mamo

18.09.2018

jako první mě napadne ,že to je seriál

Všechno staré,seriál a život bez internetu.

Alex649

18.09.2018

První republika - to je doba,kdy se narodili rodiče. Jinak asi doba,kdy byli všichni k sobě galantní,nikdo nikam nepospíchal.Žilo se jinak.

RIVKA

18.09.2018

jako první se mi určitě v paměti objeví film První republika,nadherna auta,lezerni obleceni,elegantne obleceni panove a pohoda-ne stres,nestihani niceho jako v dnesni době.-)

Marci55

18.09.2018

Hned si vzpomenu na seriál,který běží v televizi.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kuře s omáčkou barbecue

Kuře s omáčkou barbecue

17 hlasů
1h a 50min 499 kJ 144 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Marinované telecí kotlety podle Zdeňka Pohlreicha

23 hlasů
50min 636kJ 250 Kč

Marinovaná telecí kotleta je další delikatesa ze šéfov...

Grilovaný bůček

12 hlasů
1h a 40min 1254kJ 150 Kč

Recept pro milovníky pořádného kusu masa.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více