Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

V prvorepublikovém tónu probíhala má praktická maturita na hotelové škole. Celou místnost jsme vyzdobili obrazy a památkami z té doby. Oblékli jsme si i dobové šaty, mám na ten den velmi hezké vzpomínky. Největší noblesou byl starý obraz mého pradědy v uniformě. Nechali jsme se také inspirovat Četnickými humoreskami.

Jelikož 1. republiku znám pouze z televize vybavím si eleganci, etické chování a vzájemnou úctu mezi lidmi. Dále si představím kvalitní výrobky a romantické cukrárny

Nixelka

18.09.2018

První republika, to pro mě znamená prezident Masaryk, Baťa, a krásné období pro náš národ.

Murmus

18.09.2018

Jednoznačně Masaryk a elegantní móda a taky Baťa

můj oblíbený seriál Bylo nás pět - "Jmenuji se Petr Bajza … viděla jsem ho snad stokrát

historicke vozidla Tatra a Praga, z politiky Masaryk a Benes, damy s klobouky, elegantni a galantni panove...

Jako první mě napadl sériál a poté velice elegantní móda.

Noblesa, galantnost, elegance, vzájemná úcta, prarodiče.

Masaryk .. seriál....ruce v rukavičkách..obleky .

elinkas

18.09.2018

Seriál

heenna

18.09.2018

První republika pro mě představuje dámy v elegantním oblečení, které s grácií nosily slušivé kloboučky, krajkové rukavičky, šňůry dlouhých perel a potahovaly z dlouhé cigaretky. Krásné účesy zdobené záplavou kudrlinek a kadeří k této době neodmyslitelně patří. V této době byla každá žena skutečnou dámou

Vmaky

18.09.2018

Jako prvni se mi vybavi dlouhe fronty a take to jak se muzi chovali k zenam. Bylo to skvele. a jako posledni je serial.. :)

xase

18.09.2018

Mě se vybaví kvalitní zboží, všechno přírodně, domácí produkty, prostě kvalita bez chemie. Jo a ještě průvody dělnické třídy

ladouch

18.09.2018

Určitě seriál a také tatíček Masaryk, a to, že první republika byla dobrá pro ty bohatší, ale pro obyčejný dělníky už méně. Ale rozhodně měla něco do sebe, elegantní oblečení, klobouky a muži více gentlemani.

Fronty ... od nevidím do nevidím

mamo

18.09.2018

jako první mě napadne ,že to je seriál

Všechno staré,seriál a život bez internetu.

Alex649

18.09.2018

První republika - to je doba,kdy se narodili rodiče. Jinak asi doba,kdy byli všichni k sobě galantní,nikdo nikam nepospíchal.Žilo se jinak.

RIVKA

18.09.2018

jako první se mi určitě v paměti objeví film První republika,nadherna auta,lezerni obleceni,elegantne obleceni panove a pohoda-ne stres,nestihani niceho jako v dnesni době.-)

Marci55

18.09.2018

Hned si vzpomenu na seriál,který běží v televizi.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Čekanková polévka

Čekanková polévka

16 hlasů
40min 160 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Asijské medailonky

13 hlasů
40min 848kJ 95 Kč

Minutka z vepřového masa na asijský způsob.

Kuřecí prsa s brokolicí

24 hlasů
50min 491kJ 115 Kč

Restovaná kuřecí prsa s blanšírovanou brokolicí.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více