Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

První republika? Vybaví se mi elegance, vkus, etiketa, krásné klobouky, galantní pánové a vkusná auta. Musela to být krásná doba. A z osob se mi vybaví třeba T.G Masaryk.

RomcaH

18. 9. 2018

Vždy když koukám na filmy z té doby,tak jsem unešená z krásných rób a galantního chování.

Lendy123

18. 9. 2018

Upřímně jako první se mi vybavý televizní seriál. Ten já moc ráda sleduji a nejvíce obdivuji tu galantnost jakou měli muži k ženám a také to jak ženy byly vždy krásně upravené.

Poppet

18. 9. 2018

Krásné upravené dámy co měly šmrnc, galantní muži, zajímavá architektura

Marthinaa

18. 9. 2018

První, co se mi vybaví, je seriál. A moda....synonyma jsou pro mne galantnost, elegance....

Misha69

18. 9. 2018

Vybaví se mě nejspíše lidé co v té době žili, né že bych je je zažila já, v té době jsem byla ještě daleko na houbách :)..V té době se lidé k sobě chovali uctivěji, měli lepší charakter.

annella

18. 9. 2018

První republika , vybaví se mi seriál , úplně jiný život v té době.

vivi11

18. 9. 2018

První republika - galantní muži

hhranolka

18. 9. 2018

me prvni napadne alfons mucha, který navrhoval první prvorepublikové peníze. a vubec jeho obrazy , ženy v šatech - byla to na oko krásná doba, ale žít bych v ní nechtěla

Emucha

18. 9. 2018

První republika - to je pro mě "zlatý věk" - doba, kdy se k sobě lidé chovali uctivě, děti vykaly svým rodičům a celkově všichni k sobě byli slušní a galantní.

První republiku jsem nezažila,ale vybaví se mi,že pánové byli galantnější k dámám,což už se dneska nevidí,dámy dbaly na svůj zevnějšek.Krásně to i dokazuje seriál "První republika",který právě běží v televizi.A taky se nesmí zapomenout na "tatíčka" T.G.Masaryka.

MiliKry

18. 9. 2018

Mě se vybaví seriál, který teď běží a hraje v něm má oblíbená herečka Veronika Arichteva :)

evikh

17. 9. 2018

Určitě styl oblékání a seriál

Hany7

17. 9. 2018

Na prvorepublikovém období se mi nejvíce líbil styl oblékání jak mužů tak žen. Muži byli gentlemani,chodili upravení a byli milý a vstřícní. ženy působily , jako ladné a krasné,křehké labutě. Miluji taky pocity lásky a věrnosti, které vyzařovaly z tehdejších manželství a párů. Tahle doba byla prostě úplně jinde a byla překrásná

První republiku mám spojenu s prvním prezidentem Masarykem a typickou dobovou módou, kdy každá žena měla šmrnc a muži byli každým coulem gentlemani :)

Kerstyn

17. 9. 2018

Miluju styl první republiky. Kvůli tomu jsem začala sledovat i seriál První republika, který je dokonalý. První republika ve spojení s Manufakturou je prostě nebe Manufakturu používám často a jsem zvědavá jaké jsou konkrétně tyto výrobky, proto bych je moc ráda vyzkoušela

Lusylie

17. 9. 2018

První republika na prvním místě se mi vybaví televizní seriál, staré černobílé filmy a že, je to důležitý historický mezník naše historie...

Milis666

17. 9. 2018

Vybaví se mi krásné sebevědomé ženy v elegantních šatech s dokonalým střihem vlasů, kouřící cigaretu ze špičky.Muži v dokonale padnoucím obleku vždy galantní a uhlazení gentlemani v naleštěných vozech. A T.G.Masaryk.

Mersim

17. 9. 2018

První republika je hlavně nejvýznamnější období Československa. Je to naše historie a dějiny, které ovlivnily vše. Nesmí zapomenout na krásný seriál s tímto názvem. a v součastnosti významné výročí 100 let.

Olafi

17. 9. 2018

Určitě seriál,ale hlavně to byla jiná doba,kde byly ženy velmi krásné a elegantní, muži to jisté a byli zase galantní 😊

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Vepřové kostky v jablečném víně

Vepřové kostky v jablečném víně

24 hlasů
1h a 30min 559 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bleskové těstoviny

20 hlasů
25min 758kJ 65 Kč

Připravíte je ze surovin, které máte doma a chutná več...

Restovaná telecí játra

11 hlasů
45min 582kJ 99 Kč

Připravte si telecí játra s dobrým vínem.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více