Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

Úplně první mě napadl seriál na ČT První republika . Posléze jsem si vzpomněla na vznik Československa a jeho 100 výročí, které letos "slaví". Ihned jsem si vybavila prvního prezidenta T.G.M. a politiky Kramáře, Beneše, Štefánika. Dále se mi vybavila elegantní móda

mkrelo

17.09.2018

První republika-seriál, Československo, retro móda, která se vrací, účesy..

misams

17.09.2018

Elegance, galantnost

Určitě jiná móda, účesy, zdravější potraviny a lepší chování mezi lidima.....

ingridh

17.09.2018

Lída Baarová s její filmy

Ivanda

17.09.2018

Nový seriál PRVNÍ REPUBLIKA,jehož děj nás vtáhne do tehdejší doby,kdy dámy byly velmi elegantní a pánové galantní.Vím,že je to jen takový jednoduchý obrázek,život byl jistě složitější,ale ta doba měla své kouzlo.

jerry

17.09.2018

Móda, účesy, Masaryk, černobílé filmy, noblesa...

Klijan

17.09.2018

Je to smršť - nejdřív jsou to obrázky s T. G. Masarykem, ta jeho důstojnost, inteligence, schopnosti jako prezidenta i obyčejného člověka, hned na to je to údajně jeho oblíbená píseň: Ach synku synku a pak už to jsou krásné černobílé filmy, nádherně upravené ženy i muži, vzpomínky mých babiček na prababičky a tehdejší dobu a v neposlední řadě se mi vybaví i seriál ČT a oslavy, které letos probíhají napříč republikou.

Nový módní styl se vznikem republiky, vyhlídky na modernější a lepší společnost.

VerKvap

17.09.2018

Vybaví se mi swingové tance a elegantní oblečení

Určitě se mi vybaví výročí, jako další se mi vybaví nádherná móda té doby, kdy róby dam byly krásné a elegantní, společné rodinné události, černobílé filmy a také seriál České Televize

Nejdřív se mi vybaví nádherné oblečení, které tenkrát dámy nosily A pak taky filmy pro pamětníky, na které se vždy ráda kouknu.

janeve

17.09.2018

letos stoleté výročí a Četnické humoresky

Jako první se mi vybaví elegance. Krásné, mnohdy slavnostní oblečení i pro obyčejné události. Doba gentlemanů a opravdových dam. Avšak nezapomínejme, přes veškerá tato pozlátka, že se rozhodně nejednalo o lehkou dobu.

Krásné ženy a elegance mužů. Tuto dobu znám jen z vyprávění své babičky. Každá doba má svoje, ale přijde mi, že tento čas měl opravdu své kouzlo.

Nessa58

17.09.2018

Vybaví se mi tehdejší móda, krásné ženy a černobílé filmy.

První republika? Mně se vybaví ,,provrepubikové vily,, - krásne, nadčasové, s duší... Možná si jednou jednu takovou pořídime když vyhrajeme v loterii

evza

17.09.2018

Mě se vybaví naše staré hezké černobílé filmy Pro pamětníky,a aktuální seriál na ČT,První republika.A též zážitky a vyprávění z dětství a mládí, od dědy a babičky(90-tníci),jaké to tenkrát bylo,co bylo a nebylo.

slunina

17.09.2018

Pod pojmem první republika se mi vybaví ženy s boa, čelenkou s péry a kouřící cigarety na dlouhém držátku

Elegance krásných žen 🙂 žádné tuny make-upu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Losos na kari

Losos na kari

6 hlasů
50min 744 kJ 189 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Chřest s kuřecím masem

4 hlasy
60min 1279kJ 140 Kč

Kuřecí maso s chřestem a anglickou slaninou.

Vepřové kotlety s houbami

1 hlas
1h a 20min 654kJ 200 Kč

Vepřové kotlety s jemnou houbovou omáčkou.

Poradny

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Chci bydlet sama s dětmi, dostanu příspěvek na bydlení?

Dbrý den, Karolíno,na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu, ve kterém má t... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více