Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

Úplně první mě napadl seriál na ČT První republika . Posléze jsem si vzpomněla na vznik Československa a jeho 100 výročí, které letos "slaví". Ihned jsem si vybavila prvního prezidenta T.G.M. a politiky Kramáře, Beneše, Štefánika. Dále se mi vybavila elegantní móda

mkrelo

17.09.2018

První republika-seriál, Československo, retro móda, která se vrací, účesy..

misams

17.09.2018

Elegance, galantnost

Určitě jiná móda, účesy, zdravější potraviny a lepší chování mezi lidima.....

ingridh

17.09.2018

Lída Baarová s její filmy

Ivanda

17.09.2018

Nový seriál PRVNÍ REPUBLIKA,jehož děj nás vtáhne do tehdejší doby,kdy dámy byly velmi elegantní a pánové galantní.Vím,že je to jen takový jednoduchý obrázek,život byl jistě složitější,ale ta doba měla své kouzlo.

jerry

17.09.2018

Móda, účesy, Masaryk, černobílé filmy, noblesa...

Klijan

17.09.2018

Je to smršť - nejdřív jsou to obrázky s T. G. Masarykem, ta jeho důstojnost, inteligence, schopnosti jako prezidenta i obyčejného člověka, hned na to je to údajně jeho oblíbená píseň: Ach synku synku a pak už to jsou krásné černobílé filmy, nádherně upravené ženy i muži, vzpomínky mých babiček na prababičky a tehdejší dobu a v neposlední řadě se mi vybaví i seriál ČT a oslavy, které letos probíhají napříč republikou.

Nový módní styl se vznikem republiky, vyhlídky na modernější a lepší společnost.

VerKvap

17.09.2018

Vybaví se mi swingové tance a elegantní oblečení

Určitě se mi vybaví výročí, jako další se mi vybaví nádherná móda té doby, kdy róby dam byly krásné a elegantní, společné rodinné události, černobílé filmy a také seriál České Televize

Nejdřív se mi vybaví nádherné oblečení, které tenkrát dámy nosily A pak taky filmy pro pamětníky, na které se vždy ráda kouknu.

janeve

17.09.2018

letos stoleté výročí a Četnické humoresky

Jako první se mi vybaví elegance. Krásné, mnohdy slavnostní oblečení i pro obyčejné události. Doba gentlemanů a opravdových dam. Avšak nezapomínejme, přes veškerá tato pozlátka, že se rozhodně nejednalo o lehkou dobu.

Krásné ženy a elegance mužů. Tuto dobu znám jen z vyprávění své babičky. Každá doba má svoje, ale přijde mi, že tento čas měl opravdu své kouzlo.

Nessa58

17.09.2018

Vybaví se mi tehdejší móda, krásné ženy a černobílé filmy.

První republika? Mně se vybaví ,,provrepubikové vily,, - krásne, nadčasové, s duší... Možná si jednou jednu takovou pořídime když vyhrajeme v loterii

evza

17.09.2018

Mě se vybaví naše staré hezké černobílé filmy Pro pamětníky,a aktuální seriál na ČT,První republika.A též zážitky a vyprávění z dětství a mládí, od dědy a babičky(90-tníci),jaké to tenkrát bylo,co bylo a nebylo.

slunina

17.09.2018

Pod pojmem první republika se mi vybaví ženy s boa, čelenkou s péry a kouřící cigarety na dlouhém držátku

Elegance krásných žen 🙂 žádné tuny make-upu

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Restovaná cuketa

Restovaná cuketa

14 hlasů
25min 566 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Guláš s rajčaty

7 hlasů
1h a 20min 341kJ 180 Kč

Masový guláš se sterilovanými rajčaty.

Brokolicová polévka s nivou

18 hlasů
40min 659kJ 65 Kč

Pokud máte rádi krémové polévky, uvařte si brokolicový...

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více