Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

Karlička

17. 9. 2018

Při vzpomínce První republika se mi vybaví filmy pro pamětníky,oblečení a účesy,které jsou fascinující,první světová válka a pan prezident Masaryk

piminka

17. 9. 2018

Když se řekne První republika vybaví se mi zdvořilost a elegance

Suisei

17. 9. 2018

Dobrý den, pod pojmem se mi vybaví obrovské úsilí a vytrvalost, kterou do vzniku První republiky dali naši předkové. Zároveň se mi vybavují příběhy, které babičce vyprávěla její babička a nezbývá nic jiného, než uznat, že lidé té doby byli nejen elegantní, ale také vytrvalí.

sipeji

17. 9. 2018

Když se řekne První republika, vybaví se mi pan prezident Tomáš Garrigue Masaryk, elegantní a taktní pánové i dámy, bílé rukavičky, poctivé dobroty, jablečný punč - krásná doba, škoda že dnes už žijeme tak "moderně".

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Zelný salát se slaninou

Zelný salát se slaninou

9 hlasů
40min 503 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Žampionový salát

10 hlasů
20min 600kJ 80 Kč

Recept na dietní žampiónový salát bez majonézy.

Zeleninová polévka s dýni

15 hlasů
45min 146kJ 130 Kč

Luxusní, podzimní zeleninová polévka.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více