Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

Jednoznačně první, co se mi vybaví, tak je T.G.Masaryk a hned v zápětí seriál České televize.

První republika byla nejoblíbenější životní etapa mé babičky, na kterou s láskou vzpomínám....a přesně tak si i představuji První republiku - radostnou, noblesní.

Žena byla ženou a ne dnešní dáma s nohami od sebe sedící na lavičce a pod sebou louži plivanců a pusu plných sprostých slov, nerikam ze jsou takhle všechny slečny/dámy ale par by se jich našlo 😂

Ramiko

25.09.2018

Noblesa, elegance, styl, hrdost na to že je člověk Čech

Teri

25.09.2018

Když se řekne první republika, vybavím si stejnojmenný seriál České televize První republika. Skvělý seriál

lenkita

25.09.2018

V prve rade se mi vybavi tv serial....a hned potom elegantni zeny se slozitymi ucesy a napomadovani muzi s klobouky.moc rada bych vyzkousela novou radu s vuni lipy, protoze tuto vuni nadevse miluji a je mi lito, ze po odkvetu stromu tak rychle mizí.

Elegance, móda, kterou strašně obdivuji a líbí se mi. Každá žena měla svůj půvab, uměla se nosit. Vždy měla upravený účes. Hned by si vyzkoušela v té době aspoň na chvíli být.

Vybaví se mi nový televizní seriál ... a skvělý rum ..

Theaw

25.09.2018

Mne se prvni vybavi serial a s tim spojena elegance a moda :)

První republiku vnímám jako spojení elegance a noblesy. Krásné dámy, muži gentlemani. Zdá se mi napříč sociálními vrstvami, že lidé si více kladli na srdce ryzost, opravdovost a ve společnosti již zmíněnou noblesu.

moona

25.09.2018

Když se řekne První republika, nejdříve se mi vybaví, jaké krásné šaty dříve dámy nosili a pak na staré filmy, kde se to džentlmeny jen hemží. Má to své kouzlo, klidně bych se do té doby vrátila. 🙂

První republika -tak první co mně opravdu napadne je seriál v televizi

Vendi

24.09.2018

Mé milované filmy pro pamětníky :)

peti

24.09.2018

Samozřejmě jako prvni se mi vybaví seriál. Jinak si představím historii, ceskoslo.republiku a hymnu

iwen

24.09.2018

Noblesa, kultivovanost, národní hrdost.

Pavi

24.09.2018

Úžasný televizní serial, který velmi ráda sleduji

Krásné šaty a muži gentlemani, Tomáš Garrigue Masaryk a seriál tv

Ilona27

24.09.2018

První republika,to byl hlavně TGM,noblesa a elegance,úžasná filmová tvorba,Vlasta Burian,Marvan,Haas,Mandlová,Bárová a spousta dalších.Byla to zajímavá doba,na chvíli bych tam chtěla žít.

jedním slovem styl:)

Jako první se mi vybaví seriál

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Krkovička pečená v těstíčku

Krkovička pečená v těstíčku

21 hlasů
2h a 15min 838 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pstruh se šunkou

11 hlasů
40min 461kJ 110 Kč

Dietní filé ze pstruha se šunkou.

Vepřové na rozmarýnu

10 hlasů
45min 973kJ 135 Kč

V troubě nebo na ohni grilované maso s rozmarýnem.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více