Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

vybaví se mi seriál trocha retra a hlavně kvalitnější potraviny

hedvika

17.09.2018

Má úžasná babička která v té době byla mladá a krásná.Nosila uchvatné oblečení,krásné kloboučky,rukavičky.Už jen z toho jejího vyprávění,to musela být skvělá doba,plná skvělých lidí

Lojza

17.09.2018

určitě dobu plnou zajímavých lidí a lípa

Když se řekne První republika, vybaví se mi krásně upravené elegantní dámy v kloboucích a pánové gentlemani dodržující striktní etiketu a pravidla slušného chování. Byla to těžká doba, ale určitě svým způsobem i krásná.

Elegance krásných žen 🙂 žádné tuny make-upu

slunina

17.09.2018

Pod pojmem první republika se mi vybaví ženy s boa, čelenkou s péry a kouřící cigarety na dlouhém držátku

evza

17.09.2018

Mě se vybaví naše staré hezké černobílé filmy Pro pamětníky,a aktuální seriál na ČT,První republika.A též zážitky a vyprávění z dětství a mládí, od dědy a babičky(90-tníci),jaké to tenkrát bylo,co bylo a nebylo.

První republika? Mně se vybaví ,,provrepubikové vily,, - krásne, nadčasové, s duší... Možná si jednou jednu takovou pořídime když vyhrajeme v loterii

Nessa58

17.09.2018

Vybaví se mi tehdejší móda, krásné ženy a černobílé filmy.

Krásné ženy a elegance mužů. Tuto dobu znám jen z vyprávění své babičky. Každá doba má svoje, ale přijde mi, že tento čas měl opravdu své kouzlo.

Jako první se mi vybaví elegance. Krásné, mnohdy slavnostní oblečení i pro obyčejné události. Doba gentlemanů a opravdových dam. Avšak nezapomínejme, přes veškerá tato pozlátka, že se rozhodně nejednalo o lehkou dobu.

janeve

17.09.2018

letos stoleté výročí a Četnické humoresky

Nejdřív se mi vybaví nádherné oblečení, které tenkrát dámy nosily A pak taky filmy pro pamětníky, na které se vždy ráda kouknu.

Určitě se mi vybaví výročí, jako další se mi vybaví nádherná móda té doby, kdy róby dam byly krásné a elegantní, společné rodinné události, černobílé filmy a také seriál České Televize

VerKvap

17.09.2018

Vybaví se mi swingové tance a elegantní oblečení

Nový módní styl se vznikem republiky, vyhlídky na modernější a lepší společnost.

Klijan

17.09.2018

Je to smršť - nejdřív jsou to obrázky s T. G. Masarykem, ta jeho důstojnost, inteligence, schopnosti jako prezidenta i obyčejného člověka, hned na to je to údajně jeho oblíbená píseň: Ach synku synku a pak už to jsou krásné černobílé filmy, nádherně upravené ženy i muži, vzpomínky mých babiček na prababičky a tehdejší dobu a v neposlední řadě se mi vybaví i seriál ČT a oslavy, které letos probíhají napříč republikou.

jerry

17.09.2018

Móda, účesy, Masaryk, černobílé filmy, noblesa...

Ivanda

17.09.2018

Nový seriál PRVNÍ REPUBLIKA,jehož děj nás vtáhne do tehdejší doby,kdy dámy byly velmi elegantní a pánové galantní.Vím,že je to jen takový jednoduchý obrázek,život byl jistě složitější,ale ta doba měla své kouzlo.

ingridh

17.09.2018

Lída Baarová s její filmy

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Brambory s kaviárem pečené ve fólii

Brambory s kaviárem pečené ve fólii

10 hlasů
55min 519 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Okurkový wasabi salát

10 hlasů
25min 290kJ 55 Kč

Recept na pikantní okurkový salát s wasabi pastou.

Kuřecí kuličky

11 hlasů
1h a 15min 751kJ 110 Kč

Pečené kuličky z kuřecího masa s ananasem.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více