Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

Vybaví se mi asi klasická ženskost a to, že kalhoty u žen byly pasé, také se mi vybaví písnička Ach synku, synku, náš první prezident T.G.M., jeho oblíbený kůň Hektor.

adiro

24.09.2018

Krásné účesy a elegantní móda

První republika?No přeci krásný a úžasný Ján Koleník,kterého obdivuji

Mixa

24.09.2018

Při těchto slovech se mi vybaví celkově styl oblékání a chování, galantní muži, krásně oblečené dámy...taktnost a slušnost zejména

Jako první se mi při slovech První republika vybaví móda už jen z toho důvodu, že jsme nedávno s rodinou byli na dvoudenní oslavě stého výročí republiky na Třebíčsku, kde byla také přehlídka módy této doby a moc se nám to líbilo

Hanyna

24.09.2018

Když se řekne první republika, tak se mi vybaví nejen hospodářsky a průmyslově samostatný stát. Pracovití ale také elegantní a galantní lidé, obuvník Tomáš Baťa. K republice patřila kromě Slovenska i Podkarpatská Rus. A samozřejmě nesmím zapomenout na prvního a dovolím si tvrdit nejznámějšího a lidmi nejoblíbenějšího prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka.

První republika - dokonalá elegance, červená rtěnka a krásně načesané vlasy

Asi ta uplne jina doba nez je dnes! A taky noblesa..

Jane085

24.09.2018

Seriál a pak TGM

Axette

24.09.2018

Jako první se mi vybaví úžasná móda 🙂 jako další TV seriál a Veronika Arichteva:)

deeana

24.09.2018

Muži byli muži a ženy ženami...s První republikou mám spojené pojmy jako vlastenectví, úcta a pokora, etika a etiketa.

v tuto chvíli se mi vybaví seriál a herec Ján Koleník, který je mou platonickou láskou ( a to jsem myslela, že toto období mám již dávno za sebou )

Jako první se mi vybaví ty nádherné šaty a to, s jakou noblesou je tehdy ženy nosily. A celkově ženskost tehdejšího něžného pohlaví, kdy si skutečně mohly říkat dámy..

Doba kterou bych chtěla zažít alespon na vikend, zatancit charlestone, pobavit se.

Hezká doba, elegance, TGM a seriál. :)

klera

24.09.2018

elegance a charleston

glady

24.09.2018

Hugo Haas

Při spojení 1.republika se mi vybaví hodiny dějepisu na střední škole, při kterých jsem moc nedávala pozor 😀🙈 a pak také nový seriál s Veronikou Arichtevou😊

bar.cie

23.09.2018

První co se mi vybaví je seriál :) ovšem i tam je vidět elegance a noblesa té doby, která se mi vybaví hned zatím :)

Ivegi

23.09.2018

Úplně jiná ženskost než teď,taková čistší a krásnější ❤️

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Treska s pórkem

Treska s pórkem

12 hlasů
50min 554 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové kousky na zázvoru

9 hlasů
55min 1020kJ 185 Kč

Pikantní vepřové kousky na bílém víně se zázvorem.

Minutka z hovězí svíčkové

19 hlasů
35min 683kJ 140 Kč

Nudličky hovězího masa paprikou a brokolicí.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více