Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

Doba v které bych chtela žít 🌺

Kaiakub

23.09.2018

Masaryk, Beneš, Československo a moje prababička, která v té době vyrůstala a zemřela před několika lety ve věku 95 let.

dasa009

23.09.2018

Když se řekne První republika, tak se mi vybaví doba mezi dvěma světovými válkami, seriál na ČT a Tomáš G. Masaryk.

Když se řekne první republika tak se mi vybaví skvělá návrhářka Hana Podolská a také mé oblíbené herečky z černobílých filmů jako např. Adina Mandlová.

pechova

23.09.2018

Krásné dobové oblečení a účesy.

Doba klidu - po válce a před válkou. Doba plná elegánů a gentlemanů. Doba kdy rodina byla opravdu na prvním místě a zachovávaly se tradice. A v neposlední řadě socha T.G.Masaryka v Hodoníně, které si všimnu pokaždé, když tudy projíždím.

Jaaaaba

23.09.2018

Vždy se mi vybaví černobílé filmy pro pamětníky, které jsem jako malá holka moc ráda sledovala se svou babičkou. Tyto filmy jsou sice romantickou iluzí té doby, ale mám je stále ráda

Mně se vybaví Tomáš G. Masaryk

To že to nebyla zas taková idylka jak si všichni myslí, ale jako všechny doby i tato měla své kouzlo.

Elegantní ženy a šarmantní muži. Serial

domcasi

23.09.2018

Když se řekne První republika, vybaví se mi krásně upravené a ustrojené ženy a gentlemani na každém rohu

Nikol35

23.09.2018

Když se řekne první republika, vybaví se mi krásně oblečené a učesané ženy a upravení muži. Miluji módu té doby....

kajinek

23.09.2018

Seriál, krásná doba

filija

23.09.2018

Miluju seriál Četnické humoresky- je tam vše, co do 1. republiky patří: krása, šmrnc, elegance, zdvořilost, zábava, pracovitost a takové uvolnění po 1 světové válce, kdy lidé netušili, že je čeká ta 2.

Neregistrovaná/ý - jana andrýsková - filija

23.09.2018

Miluju seriál Četnické humoresky- je tam vše, co do 1. republiky patří: krása, šmrnc, elegance, zdvořilost, zábava, pracovitost a takové uvolnění po 1 světové válce, kdy lidé netušili, že je čeká ta 2.

Když se řekne "první republika",vybaví se mi především prezident T. G. Masaryk,dále pak elegantně oblečení lidé s galantním chováním, děti, které si vážily rodičů, obchodníci, kteří si vážili zákazníků… ale i založení státu a těžká doba, kdy se republika formovala a v neposlední řadě i seriál České televize.

danusch

23.09.2018

Poctivost, elegance, krásná to doba

luci297

23.09.2018

Jako první mě napadl stejnojmenný seriál, který běžel na České televizi. Dále mě, jako dějepisářku, napadne samozřejmě rozmezí let 1918 - 1938, s tím spojená vláda T. G. Masaryka, E. Beneše, vznik Československa, muži 28. října, sestavování státu, ale i zrada velmocí v podobě Mnichovské dohody. Je toho opravdu příliš. :)

První se mi vybaví stejnojmenný seriál

Elegantní oblečení a zdvořilé jednání, úcta k druhému člověku.. dnes nám hodně chybí😢

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Jarní zeleninová polévka s jahelnou zavářkou

Jarní zeleninová polévka s jahelnou zavářkou

16 hlasů
45min 340 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Telecí s mrkví a šalotkou

7 hlasů
1h a 30min 312kJ 295 Kč

Dušené telecí se zeleninou.

Pikantní mango salát

21 hlasů
1h a 20min 248kJ 85 Kč

Pikantní salát z manga a hrušek.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více