Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

miksmo

22.09.2018

když se řekne první republika vybaví se mi galantnost mužů, krásně upravené ženy, rukavičky a deštníček

Vybaví se mi stejnojmenný seriál, taky móda a to hlavně elegantní dámy a galantní muži.

bokul

22.09.2018

Z dějepisného pohledu by mne napadl Tomáš Garigue Masaryk. Z doby mého dětství by mě napadlo ČSSR, tedy stát, do kterého jsem se narodila. A aktuálně by mne napadl seriál :D

Jako první se mi vybaví stejnojmenný seriál, díky kterému se můžeme vrátit v čase a nahlédnout do tohoto významného období

4vladku

22.09.2018

Elegance, noblesa, Masaryk, hlad a bída

První republika - vybavím si eleganci dane doby, to štěstí ale zároveň určitě velkou ztrátu, kterou lidé citili po skončení světové války..vidím gentleman a elegany někdejší doby..někdy si opravdu říkám, že jsem se narodila do spatne doby

Vybaví se mi můj muž, protože je učitel dějepisu a toto je jeho oblíbené období ♥️

Krásná auta, slušivé oblečení, noblesa a elegance

jajus89

22.09.2018

Kdyz se rekne prvni republika, tak se mi vybavi uzasna moda, stare automobily, take serial, ktery sleduji jednim dechem a nesmim zapomenout na naseho prezidenta, pana T.G.Masaryka.

miluji tuhle dobu a lituji že se nevrátí.Fascinuje mě moda,líbí se mi elegance a procházky dam v parku s deštníky.Také nádherné oblečení mužů a jejich gentlemanské chování je fascinující a úžasné

Boros

22.09.2018

Vybaví se mi moje babička, která nám jako malým o první republice hodně vyprávěla. Škoda, že jsem se tenkrát víc neptala, babička tu už 35 let není

ovace

22.09.2018

Vybaví se mi procházky v parku a také jací byly muži gentlemani

Oblečení v té době, bylo krásné. Móda byla opravdu módou.

Ann

22.09.2018

Móda, za první republiky byla nádherná. Od oblečení, účesy a doplňky. Taky seriál s nádhernou Veronikou Arichtevou. A teď sice nevím zda je to z první republiky a Parfém Živé květy.

Karel.v

22.09.2018

Noblesa,elegance,T.G.Masaryk,nádherná auta,pohoda,klid a skvělý seriál. Bylo by zajímavé v té době žít,určitě byla klidnější než tato.

Verdona

22.09.2018

Prezident T.G.Masaryk, samostatnost státu, národní hrdost, pospolitost, slušnost člověka k druhým, elegance a styl v dobové módě, život byl pomalejší a klidnější, lidé byli určitě spokojenější i s menšími příjmy a tolik si nezáviděli...

Já moc na historii nejsem, ale kdyz se řekne první republika, vybaví se mi jen uniforma bezpečnostních sboru

Krásná móda a seriál, co jen na ČT1

Vybaví se mi, to nádherné dobové oblečení a gentlemanské chování mužů vůči ženám. Také se mi vybaví taková ta dobová restaurace, kterou jsem nejspíš viděla někde v seriálu :D

babytka

22.09.2018

Já si představím svého dědečka a tu spoustu historek co mi vždy vyprávěl, co zažil, kam se dostal......

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuřecí játra s cibulí a houbami

Kuřecí játra s cibulí a houbami

32 hlasů
45min 558 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rýžové nudle s masem

16 hlasů
40min 443kJ 138 Kč

Rýžové nudle s pórkem a kuřecími nudličkami.

Sladké bramboráky

3 hlasy
1h a 10min 748kJ 80 Kč

Rakouské bramboráčky s rozinkami a sýrem.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více