Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Lípa od Manufaktury

11. 09. 2018

Jako první se mi vybaví televizní seriál, který mám moc ráda a jako druhé si představím elegantní oblečení :)

cepina

21.09.2018

Pod pojmem první republika se mi vybaví Kristián a Oldřich Nový.Prostě vidím galantní pány v oblecích a šaramantní dámy v róbách a kloboucích.

gabriko

21.09.2018

Něco, co už dávno není- ženy byly opravdové dámy a muži opravdoví gentlemani.

Alena_D

21.09.2018

Když se řekne První republika, vybaví se mi dámy vždy elegantně oblečené a především s cigaretou v ruce,sedící v kavárně nebo jiném podniku..

catine

21.09.2018

Rum

vybaví se mi T.G.Masaryk, moje milovaná prababička, na kterou často vzpomínám, a seriál v TV

První republika - konec monarchie v českých zemích, T. G. Masaryk - gentleman a velice chytrý pán, krásné a elegantní šaty dam

Vybavi se mi historicka auta a T.G.Masaryk.

Jája09

21.09.2018

Mně se vybaví ty krásné veliké prvorepublikové vily. Ve své době to byly architektonické skvosty měst. Dnes bohužel spousta z nich chátrá, což je velká škoda.

svetlus

21.09.2018

První republika tohle se mi vybaví,když se řekne : trochu jiný svět,něž je teď v dnešní době.. jiné oblečené,jiné platy a jiné auta... Jiná ekonomika,kdy lidi kupovali zmrzlinu za 50 haléřů---Dnes stojí kopeček 30 kč… tohle se mi vybaví

Když se řekne První republika, tak si představím krásné oblečení, elegantní ženy s lokny a kloboučkem na hlavě. Muže jako gentlemany. T.G. Masaryka na koňi.

Seriál a Masaryk

Prvni republiku znam jen z filmu a vypraveni :) vybavi se mi masaryk, gentlemani, ucta, krasne saty pro zeny a hlavne muj aktualni oblibeny serial

sasurka

21.09.2018

Prvni republika je pro me znama jen ze skoly, knizek a filmu. Byla to doba, kdy si lide vazili toho, co maji, panove se chovali jako gentlemani. Zeny nosili uzadneva krasne saty, vzdy byly upravene. S touto dobou se mi poji T. G. Masaryk. Byl to elegán. Koukala jsem na český seriál První republika, moc fajn. Mám ráda filmy z dob, kdy jsem nebyla na světě.

kometka

21.09.2018

Když se řekne první republika, vybaví se mi má babička. Narodila se 35 dní před vznikem první republiky a dožila se 99 let. Znamená to dřinu, pokoru, uznání a skromnost. Zažila Masaryka, druhou světovou válku, komunisty, měnovou reformu, 89 rok. Na jeden život toho bylo až příliš. První republika vychovala tvrdé a odolné lidi kteří by nám měli být příkladem.

Lucie01

21.09.2018

První republiku znám jenom z filmů, ale vybaví se mi hlavně krásně oblékaní muži, kteří se chovají skutečně galantně. Mám dojem, že k sobě lidi tehdy měli blíž a víc se dokázali spontánně radovat.

Masaryk, úcta, vidina lepších zítřků, hrdost a veliké štěstí.

:D:D Hned se mi vybavila škola! :D a nevím z jakého důvodu oblečení :D ale takové to starší a Masaryk :D :D hlavně ta škola :D asi by to už chtělo prázdniny a relax

Ruverrl

20.09.2018

Slušnost. Dámy byly skutečné dámy a muži gentlemani. Myslím, že by se mi v té době líbilo.

Tabita

20.09.2018

Vybaví se mi president Masaryk a svoboda. Vybaví se mi mince a peníze koruny české. Vidím kolonádu a na ní promenádu žen v krásných šatech a mužů v oblecích. Vidím krásné kočáry a také nablýskaná auta. Modré nebe, klid pohodu a radost.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kuře s omáčkou barbecue

Kuře s omáčkou barbecue

17 hlasů
1h a 50min 499 kJ 144 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Marinované telecí kotlety podle Zdeňka Pohlreicha

23 hlasů
50min 636kJ 250 Kč

Marinovaná telecí kotleta je další delikatesa ze šéfov...

Grilovaný bůček

12 hlasů
1h a 40min 1254kJ 150 Kč

Recept pro milovníky pořádného kusu masa.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více