Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Péče o pleť s přípravky Yves Rocher

11. 09. 2018

Vasti1

16.05.2019

Přiznám se, že od té doby co máme doma děti, tak péči o pleť nevěňuji tolik času jak bych měla. Kolikrát jsem ráda, že se večer zvládnu odlíčit a dát nějaký hydratační krém

Verux

10.10.2018

Na svou pleť nedám dopistit, jelikož až na hormonálnívýkyvy netrpím na akné a další problémy. Samozřejmě ale makeup na sjednocení pleti vužívám. Mám smíšenou pleť, z toho důvodu bych ráda vyzkoušela řadu Hydra Végétal. Co se týče značky Yves Roher, nedám dopustit na dvoufázový odličovač očí. Používám čočky a nic není dokonalejšího!

Mám pleť ssmíšenou, hodně závisí na aktuálním ročním období a stresu. Ráda bych vyzkoušela řadu Sérum Végétal, ale i kteroukoli z nabízených, všechny výrobky vypadají skvěle !

Hajdule

10.10.2018

Moje pleť stárne ( ach jo, ale co nadělám) a je spíše sušší, ráda bych zkusila Sérum Végátal.

Plet mam suchou a v zime i citlivou. Rada bych tedy otestovala pripravek rady Elixir Jeunesse.

avec

10.10.2018

mám spíše suchou pleť, takže určitě Hydra Végétal

Artep13

10.10.2018

Mám na svůj věk (37) hodně vrásek, pleť mám spíše suchou. Ráda bych zkusila krém Sérum Vegetal

domcasi

10.10.2018

Moje pleť je smíšená a ráda bych tedy otestovala výrobky z řady Hydra Végétal

Pleť mám smíšenou.. často "mastnou" T zónu a zbytek obličeje suchý.. sem tam se to promění. Chtěla bych testovat určitě řadu hydra vegetal ..

Mishi

10.10.2018

Dobrý den, mám smíšenou pleť a věk 50+ ráda bych vyzkoušela rozjasňují denní regenerační péči

kometka

10.10.2018

Protože už mi bylo po druhé dvacet let ( ano 40 ) už se mi začíná obličej měnit v podzimní zorané políčko. Navíc mám hodně vybíravou kůži kdy mě některé krémy pálí a jiné se pro jistotu nevsáknou. Pak mi zůstává kůže mastná ale přesto se mi loupou šupinky jako u suché kůže. Proto bych asi vybrala a ráda zkusila řadu Elixir Jeunesse nebo Sérum Vegetal. Nevím co by ale bylo pro moje trable lepší

Jelikož trpím na etopicky ekzém tak bych chtěla vyzkoušet přípravky na pleť YR. Mám již koupený sprchový gel z ovsa a ten je pro moji pokožku ideální. Vkládám důvěru teto značce.

Jsem 70 letá důchodkyně s velmi citlivou pletí. Ráda zkouším nové kosmetické přípravky. Jsem přesvědčená, že i starší důchodkyně má být doma pro sebe i okolí upravená tak jako by chodila do zaměstnání.

Ráda bych testovala Elixir Jeunesse. Vzhledem k věku (34 let) první vrásky jsou určitě zde bohužel. Pleť už není co bývala, nemá takový jas, pohybuji se ve městě denně, žiji zde, tak bych ráda vyzkoušela právě tento krém. Pleť mám smíšenou.

Citlivá, akne, póry, mastná...vše co bych přála nepřítelkyni :) ráda zkouším nové produkty a zjišťuji co alespoň trochu funguje, tak proč neotestovat tyto produkty. Většinou kupuju věci v drogerii, tady jsem ještě v obchodě nebyla

Mám smíšenou pleť s rozšířenými póry,věkově už nejsem nejmladší,takže mi přibývají vrásky.Ráda bych vyzkoušela řadu Elixir Jeunesse

lidus

10.10.2018

Moje pleť je suchá a citlivá a prvními vráskami. Ráda bych vyzkoušela řadu Elixir Jeunesse a sérum Vegetal. Můžu otestovat i zklidňující micelární vodu, tento odličovací přípravek mám velmi ráda.

nanina

10.10.2018

kedze mam dost citlivu plet a celkom problem najst pre nu to prave tak by som rada vyskusala Sensitive Végétal,

Mám docela citlivou pleť , proto bych ráda vyzkoušela řadu YR Sensitive Végétal ,které mni přišla z těch všech nejvíce vhodná pro moji pleť .

moniika

10.10.2018

Mám suchou pleť a ráda bych vyzkoušela Elixir Jeunesse.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Kuřecí nudličky s paprikou

Kuřecí nudličky s paprikou

13 hlasů
40min 411 kJ 127 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny s plátky mrkve

11 hlasů
55min 569kJ 95 Kč

Recept na přípravu těstovin pappardelle s mrkví.

Hovězí s brokolicí

12 hlasů
55min 428kJ 260 Kč

Kostičky hovězí svíčkové s brokolicí.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více