Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Péče o pleť s přípravky Yves Rocher

11. 09. 2018

Je mi 24 let a nějak bych ráda našla konečně nějakou pořádnou kosmetiku i které bych zůstala. Řada bych vyzkoušela hlavně produkt Čisticí gel Hydra Végétal. Neustále se odlicuji a cistim obličej pouze při rychlé sprse mydlem. Ráda bych vyzkoušela konečně něco co mé pleti pomůže.

Elixir Jeunesse bych ráda testovala s ohledem na moji pleť, s prvními známkami stárnutí, vystavené každodenně vlivům nečistot velkoměsta a stresovému prostředí..

Elis90

10.10.2018

Vzhledem k práci bývám často ve stresu a tomu odpovídá i moje pleť. Vypadá velmi unaveně... Potřebovala by projasnit. Často je i popraskaná, vysušená. Ráda bych proto vyzkoušela Elixir Jeunesse, která by mi mohla pleť "uzdravit".

Je mi 26, moje pleť momentálně asi neví moc co chce.. Dříve problémy s akné, nyní ale citlivá, začervenalá a suchá plet.. Občas skáčou pupínky, vždy jsem si myslela, že je na to potřeba dávat přípravky proti akné jenže ty vysušují a můj problém akorát zhoršovali. Snažím se momentálně o plet pečovat citlivě a důkladně ji hydratovat. Ráda bych proto vyzkoušela Sensitive Végétal a konečně našla nějakou stálou kosmetiku :)

vendy.z

10.10.2018

Mám spíše suchou pleť, hodně začervenalou - nevím proč. Asi tak rok (od své čtyřicítky), zkoušela jsem toho hodně, ale nic moc nepomáhá. Pomohlo jen opálení na sluníčku, ale to již opět vymizelo. Budu ráda za testování produktů na začervenalou pleť :)

Je mi kolem 40 a vim, ze moje plet potrebuje uz zivatobudice a dopping, proto bych si prala vyzkoušet řadu Sérum Végétal. Dekuji Hanka

Lenuvka

10.10.2018

Je mi 40 let a také díky sušší pokožce už jsou vrásky docela znát. Ocenila bych, kdybych mohla vyzkoušet Sérum Végétal, nevěřím v zázraky, ale "little miracle" se může stát

Gallaxy

10.10.2018

Trvalo mi douho než jsme se naučila svou pleť perfektně znát. Od pohledu je hend jané, že mám mastnou t-zonu, ale kupodivu mám v této kombinaci pleť dehydratovanou. Takže v mém případě pít, pít a používat Hydra vegetal :)

Pucla

10.10.2018

Díky mé pleti, která převážně nesnese žádnou kosmetiku,mám trochu problém.Mám velmi citlivou plet smíšenou.Mám již první známky vrásek,které mám díky dětem ale i díky věku:)Ráda bych vyzkoušela řadu na velmi citlivou pleť.Od této značky jsem ještě nic nezkoušela.

tygrik

10.10.2018

Já už mám bohužel povadlejší pleť s prvními vráskami, spíše sušší Ráda bych se proto zúčastnila testování, abych vyzkoušela něco nového. Používám různé kosmetické přípravky slibující zázračné účinky, ale zatím mě moc nepřesvědčily. Chtěla bych vyzkoušet řadu Sérum Végétal, nebo Elixir Jeunesse.

pajusap

10.10.2018

Denní péče proti červeným skvrnám Sensitive Végétal !! to zní skvěle pro mou plet minule jsem se spálila a koupila si krém který mě pálil i přes to že byl na citlivou plet a druhý den jsem se po nem osypala drobnými pupínky, na předloktí to neudelalo nic když jsem zkoušela.. ráda bych testovala tenhle nebo něco s téhle řady pro citlivou plet.

Ráda bych otestovala řadu sensitive vegetal, vzhledem k mojí mastici se pleti, za kterou může těhotenství, určitě za to může těhotenství

Už řadu let používam parfémy Yves Rocher a jsem moc spokojena.Jelikoz se mi začala pokožka vysušovat rada bych otestovala řadu pro suchou pleť.

lupete

10.10.2018

Značku Yves Rocher používám intenzivně už rok. Jsem s ní velice spokojená, používám ji při každodenní péči o pleť, vlasy i tělo a doprovází mě na cestách. Z Vaší řady bych si vybrala výrobky Hydra Végétal, protože mám dost problematickou pleť a věřím, že tyto produkty mi mohou pomoci. Ráda bych je tedy otestovala

Anryl

10.10.2018

Už dlouho trpím na suchou pleť. Často se mi dělají na obličeji suché flíčky nebo mapy. Proto bych určitě ráda otestovala hydratační péči na noc a den.

ruzaa

10.10.2018

Dobry den mam akne,ani pravidelné chození na kosmetiku to nezlepsuje.Zkousim prirodni pletove kremy,zatim bez uspechu.. Rada bych vyrazila do ulic a nemela pocit,ze se musim skryvat..

MiliKry

10.10.2018

Moje pleť je velmi problematická, bojuji s akné, s jizvičkami po akné a s červenými skvrnami, tudíž bych velmi ráda otestovala řadu Sensitive Végétal. :)

Mám smíšenou plet´. Po létě je ale má pleť dehydratovaná. Potřebovaly bych tedy výrobky z řady Hydra Végétal.

berunaa

10.10.2018

Mám sušší pleť a začínají mi první vrásky. Teď jak začaly každé ráno mlhy, tak je ten pocit suché pokožky ještě větší. Prostě mlha, město plné výfuků, kouře z komínů...to nesvědčí nikomu. Snažím se o svou pleť dobře starat a dát jí to potřebné bez zbytečné chemie. Vybrala bych si Elixir Jeunesse, který se mi líbí složením pro mou pleť a celkově značka Yves Rocher svým přístupem k přírodě :)

Hura,rada bych udelala pokus s mym oblicejem a budu doufat,pokud budu v rozstrelu vybrana , ze ma plet bude vypadat krasnejsi, mladsi a to preci za to stoji

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Grilovaná ryba s pomerančem

Grilovaná ryba s pomerančem

17 hlasů
45min 843 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pstruh plněný citrónem

21 hlasů
35min 792kJ 240 Kč

Jestli máte rádi pstruhy, vyzkoušejte tento chutný rec...

Rýže s kuřecím masem

19 hlasů
45min 747kJ 115 Kč

Rizoto s restovaným kuřecím masem, anglickou slaninou,...

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více