Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Fén Rowenta Premium Care Instant Dry

11. 09. 2018

RMBlanik

12. 10. 2018

Vlasy se mi více mastí, takže si je musím mít každý den a i když se snažím poslední dobou fenovaní hlavy omezit, tak stále si ji fenují víc než často. Pokud chci aby mé vlasy vypadali dobře a reprezentativně v práci, tak si je musím upravovat denně a to bez fénu nejde.

dennas

12. 10. 2018

Vlasy si myji každý den a také je každý den fénuji. Mám velice slabí přirozený objem, takže si ho musím "nafoukat".

penalek123

12. 10. 2018

Vlasy si vysouším po každé mytí,což je tak 5x do týdne a většinou ráno. Úpravou vlasů trávím přiblížně 15 minut.

Ivkn

12. 10. 2018

Vlasy si fénuji po každém umytí a každé ráno jim věnuji tak 15 minut k úpravě, někdy i déle.

Fén Rowenta se mi líbi v tom že má nastavitelnou teplotu kvuli ochrany vlasu.A hlavně i to že má difuzér pro přirozený efekt vlnitých vlasů.Ráda bych vyzkoušela takový skvělej fén který určitě bude skvěly na mé dlouhé a husté vlasy.Někdy i mé malé dceři foukám ty jeji dlouhé vlasy.Rowenta je fakt skvělá a hlavně za přijatelné peníze.

kamsilka

11. 10. 2018

Vlasy si fenuji po každém mytí vlasů tehdy když mám jít brzy spát, jinak dosusuji fénem i když spěchám a pro lepší objem. Ráno úpravou vládu strávím tak 15 minut, podle toho kam se ale chystám.

Nikol.u

11. 10. 2018

vlasy si foukám po každém mytí většinou v předklonu aby měli oběm zabere mi to zhruba pul hodiny i s upravou můj fén už je stařeček

Fisici

11. 10. 2018

Vlasy si foukam po každém umytí což je obden,mám polodlouhe vlasy.,takže ráno mi úprava vlasů trvá tak 5-10minut. Ale někdy i déle záleží co si chciv vytvořit za účes

Misula2115

11. 10. 2018

Denně strávím úpravou vlasů jen pár sekund - rychle učesat, hodit do culíku a sprintovat do školy, do školky a práce. Vlasy si po každém mytí nefénuji, většinou fén vytáhnu 1xtýdně.

JajikM

11. 10. 2018

Vlasy si upravuji fenem po každém umytí protože jsou svehlave a dělají si jinak co chteji Každé ráno strávím nad vlasy od 5 do 15 minut, záleží co vytvářím a pokud si myji hlavu tak mi to zabere okolo hodiny.

Ivanapod2

11. 10. 2018

Vlasy si proste musim po každém mytí vysusit fénem, jelikoz si je vetsinou myju vecer, tak bych rano byla jako ovecka. A kdyz uz si je myji rano, tak si je vysusit také musim, protoze každý den nekam chodím, takze fen je v naši domácnosti vecicka number one. Rano mi pak zabere úprava vlasů asi 10 minut. Nejsem moc ten typ, který stráví rano hodinu v koupelně

leuskaa

11. 10. 2018

Vlasy si nefénuji po každém mití, pouze když nestíhám a potřebuji je mít brzy suché a nejdéle času strávím v koupelně právě po umytí hlavy, kdy mám vlasy kudrnaté a husté, takže si je vyžehlím nebo nakulmuji. (To strávím úpravou vlasů třeba 15min), normálně mi to zabere tak 2minuty, učešu a jdu

njana

11. 10. 2018

Dobrý den, jsem již starší žena a mám dlouhé vlasy, přes pas. Již mytí, mi dělá problém. Mám rovné vlasy a jaká koliv údržba a rychlý účes co vydrží celý den mi tato verze stále zdá nejlepší, proto ráda vyzkouším vše co šetří vlasy a rychle vysuší vlasy.

markysek82

11. 10. 2018

mám na hlavě účes alá rozcuch ..učesat nagelovat a jít....a vzhledem k tomu že v poslední době myju vlasy na poslední chcvíli než jdu spát nebo někam odcházím...fénuji je pravidelně

janula02

11. 10. 2018

Mám polodlouhé vlasy, které se mi momentálně špatně upravují. Po porodu hodně vypadaly, teď dorůstají, ale jsou vysušené. Úpravou ráno strávím cca 10 min, pokud si je myji, což je 3x týdně(někdy i častěji), tak je to přes půl hodiny. Dobrý fén by byl fajn pomocník. Navíc se značkou Rowenta mám jen dobré zkušenosti.

Samantha

11. 10. 2018

Mám polodlouhé vlasy, hodně sportuji a to znamená denní mytí a následné sušení. Můj obyč. fén asi není ideální, dlouho to trvá a vysušuje vlasy. Ráda bych vyzkoušela něco jiného, co mi ušetří čas a nezničí vlasy.

Liška

11. 10. 2018

Vlasy? Nekonečné téma. Umývám obden a zároveň vysouším - večer, ale ráno to vypadá hrozně. S ohledem na nedostatek času po ránu nemohu spojit mytí vlasů s vysoušením. Uvítala bych rychlé vysoušení, nemusela bych se s tím večer trápit.

Boros

11. 10. 2018

fén nemám vůbec. Ten jediný, co doma je, mají děti na třetiny a neustále se o něj hádají. Já mám vlasy krátké, takže umyju, zatřepu hlavou a hotovo. ráno prohrábnu hřebenem, což mi zabere asi tak 5 vteřin a jdu. Ovšem téměř dospělé děti, to je jiné kafe, okupují koupelnu, fiflí se a neustále se ozývá nějaké vřískání, že ta má fén dlouho, ta žehličku dlouho apod. myslím, že za testování nového výrobku by byly vděčné a obávám se, že by hned psaly ježíškovi...

assaly

11. 10. 2018

Fén je nezbytnou součástí úpravy vlasů po umytí, bez něj bych se asi ani neučesala. Po umytí nechám vlasy lehce proschnout a pak už fénuji, žongluji s kulatým kartáčem v jedné a fenem v druhé ruce, snažím se dosáhnout hladkých vlasů vepředu vzadu a po stranách, škoda že na tu chvíli nejde hlava sundat. Většinou mi úprava trvá minimálně 20 minut. A to jen po umytí. Takových 5 minut pak obvykle strávím s fenem i mezi umytími, aby se vlasy trochu narovnaly, provzdušnily a vypadaly nadýchané - takže každý den ještě těch pár minut navíc.

jerominka

11. 10. 2018

Pracuji mezi lidmi i s lidmi,proto si vlasy myji hodně často. Ve volném času chodím ven. Takže několikrát týdne umýt a vyfoukat. Prito bych uvítala kvalitní s šetrný fén,abych i ušetřila čas a místo 20 minut byla v koupelně klidně i polovinu. ,?

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Pikantní banánová polévka

Pikantní banánová polévka

23 hlasů
35min 307 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Luštěniny se zelím

11 hlasů
1h a 10min 348kJ 75 Kč

Nebojte se neobvyklé kombinace zelí a luštěnin a ochut...

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535kJ 155 Kč

Borůvky lze použít nejen do koláčů a k přípravě dezert...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více