Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma DEN S TESTOVÁNÍM: Vyzkoušejte s námi vysavače Rowenta a vyhrajte robotický vysavač

20. 09. 2018

Vasti1

16. 5. 2019

Doma nevysáváme, nemáme žádné koberce. Buď dřevo a nebo linoleum

Maybay

22. 10. 2018

Nejčastěji vysává partner. Se dvěma malými dětmi a psem je to potřeba hodně částo. Ideální vysavač je ten, který je hned po ruce, je výkonný, vydrží dlouho nabitý, nemá žádný kabel a není hlučný. A nejlépe když vysává sám.

Nejčastěji doma vysávám já a upřímně to nenávidím, ideální vysavač je tak pro mě ten, který vysává nejlépe sám a dá se ovládat například chytrým telefonem. Moje představa je, že mu napíšu třeba SMS a podle toho vysaje než přijdu domů z práce 🙂

kakamila94

22. 10. 2018

Bydlíme s přítelem a momentálně vysavač nemáme :D takže koberce pouze vyprašuji a sedačku ometu rukou, opravdu by se nám vysavač do bytu hodil :) používala bych ho hlavně na vysávání koberečků a sedací soupravy :) Ideální vysavač pro mě znamená tichý společník, který vysaje byt bez mé pomoci a po práci se schová na své místečko aby nikde nezavazel :D :)

Hajdule

21. 10. 2018

Vysávám já svoje a syn také to svoje, společné většinou zbude na mne. Chtělo by to nějaký futuristický vysavač, který by syna zaujal tak, že by ho vysávání aspoň na chvíli zaujalo. Ale ne - stačil by mi nějaký šikovný, tichý, ne moc velký, přitom dostatečně výkonný a spolehlivý vysavač, který by si zajezdil po našem bytě a sám, bez ohledu na to, zda jde o plovoucí podlahu, dlaždice či koberec, zbavil naši domácnost prachu a drobků.

Novalu7

21. 10. 2018

My se s přítelem střídáme, ovšem vysávat celý barák je oříšek, nejraději bych tak často nevysávala, ovšem to by přítel pěkně prskal.

U nás doma vysávám já, občas to zkouším na partnera jestli by to taky nemohl občas udělat, ale většinou neúspěšně :) Takže úklid je doma jen na mě.

t.novakova

18. 10. 2018

Doma se naštěstí střídám ještě s mamkou a když se mi nechce, tak to ještě hodím na ségru. Ideální by bylo kdyby se nemuselo uklízet vůbec.

Doma se střídáme, takže to není tak hrozné. Vysávání mi nevadí, spíš nerada vytírám. Takže pro mě by bylo ideální nějaké dva v jednom :)

U nás spíš vysávám já, to už musí být, aby přítel vzal vysavač do ruky :)

miksmo

18. 10. 2018

Rozhdoně nejčastěji vysávám já a pak s oblibou vytáhne vysavač můj tříletý syn a nutí mě vysávat když vidí nějaké smítko někde :D ideální vysavač bych i představovala tak že ho zapnu a nebudu si ho muset všímat a on uklidí :) zároven by bylo fajn kdyby byl málo hlučný abych se mohla věnovat například relaxu

vlasta1212

17. 10. 2018

nejcasteji asi ja, pak manzel no a nejmin samozrejme deti... ale uz jsem si zvykla, nejak to neresim...

Tak u nás nejčastěji vysávám já, ale vlastně jsem si to tak nastavila sama, protože máme zvířata a nějak mám pocit, že by bylo všude ještě víc chlupů, kdybych k tomu pustila někoho jiného z rodiny Ale klidně přenechám vysávání nějakému robotovi

my se doma střídáme. protože domácí práce nebaví žádného z nás, prostě jsme se rozhodli, že to vezmeme spravedlivě. a vyhovuje nám to tak už roky.

My se doma tak střídáme, Snažíme se dělit o všechny domácí práce. Jsem tak zvyklá i od svých rodičů, tam taky neexistovalo, že by jedna osoba dělala všechno.

u nas je to manzel, kdo vysava. musim rict, ze budu radsi zehlit cely kos kosili nez vysavat...takze mam stesti ze jemu to nevadi, on by zas nikdy nevzal do ruky tu zehlicku ale urcvite by byl taky moc rad, kdybysme presli na roboticke vysavani, o tom nepochybuju

Nejraději bych, aby vysával někdo úplně jiný než já, ale nějak se mi nikoho nepovedlo přemluvit)) vždycky když vytáhnu lux, mají všichni strašně moc jiné práce...

Katahola

15. 10. 2018

Tak já už postupně předávám vysavač dětem. Pomáhají mi doma s úklidem a zatím je to baví, tak snad jim to vydrží. A ideálního pomocníka bych se představovala tak, že by vysával a vytíral v jednom, to by byla velká úspora času.

Střídáme se se spolubydlící, tak to docela jde. A ideální vysavač... nejlépe žádný, kéž by se nemuselo luxovat vůbec :)

Doma vysávám jen já, nikom to nepůjčuji, upřímně spíš se k tomu nikdo doma moc nehlásí :) Líbil by se mi nějaký bezdrátový výkonný vysavač, tahám se vždycky s vysavačem do patra a ten kabel to je za trest.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Pestrý zeleninový salát

Pestrý zeleninový salát

8 hlasů
30min 210 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Paella s kuřecím masem

25 hlasů
60min 510kJ 220 Kč

Recept na typické španělské jídlo z rýže podobné rizot...

Kuřecí kousky pečené na másle

0 hlasů
1h a 20min 889kJ 130 Kč

Šťavnaté kuřecí maso pečené na másle s česnekem.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více