Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Ruční mixér Tefal Quickchef 8in1

04. 10. 2018

Vasti1

16. 5. 2019

Určitě krájení cibule na guláš

Andie

15. 11. 2018

Rozhodně sekání. Například cibuli :) já ji nerada krájím a přítel jí zase neumí krájet na malé kostičky, které vždy chci já, takže to je stejně na mě, takle bych mohla zapojit i jeho :D

dasadasa79

15. 11. 2018

u nás by se tenhle mazlík asi vůbec nezastavil, mixéry jsou u nás dost vytížené. nejvíc by mi asi usnadnil práci se sekáním, navíc teď před svátky by to byla fakt velká pomoc!

kalbac

15. 11. 2018

Určitě je to krájení a strouhání zeleniny To by mě vždycky šlak trefil (s prominutím). No a mixovat horké polívky nechávám dělat zásadně manžela. Přeci jen, když si ti chlapi tak rádi hrají na hrdiny, tak at se kdyžtak popálí oni, že jo?

RadKon

15. 11. 2018

Tento mixer by byl můj největší pomocník v kuchyni a využila bych ho ke všemu by to jen šlo

iva3

15. 11. 2018

Krájení cibule na guláš, když jich musíte nakrájet 1/2 kg...jinak jsem zvědavá, jestli je tento lepší než ty levné

V čem by mi ulehčil? Mohla bych nahradit stávající ruční mixér, který mě pomalu, ale jistě opouští... občas mu během mixování odpadne se strašným skřípěním mixovací část a to není příjemné a celkově toho moc neumixuje. Ocenila bych i vícefunkčnost mixéru, že bych nemusela vytahovat různé stroje při přípravě jednoho pokrmu.

Jasmine95

15. 11. 2018

Jelikož jsem byla na tzv. "intrácké stravě" a pro jednu osobu se nevyplatilo vařit, tak se teprve teď v kuchyni pořádně zaučuji a tento pomocník by mi velmi pomohl Nejvíce při krájení cibule (prostě mi to nejde, cibule se mi smeká a nejednou jsem se řízla) a při dělání těsta ať už na palačinky, buchty, či dort, nemám totiž jiného pomocníka než metličku a vše jede ručně, takže dává hodně zabrat těsto zpracovat bez hrudek

Mishell

14. 11. 2018

Vaření miluji, jsem vyučená kuchařka a ráda se neustále zdokonaluji. Co mám ale nejméně ráda s mixérem je mixování ( paradoxně) horkých omáček a polévek, jelikož se téměř vždycky trochu popálím, i když výsledek, stojí za to. :)

fejfarka

13. 11. 2018

Rada varim a pecu, svuj nynejsi rucni mixer pouzivam velmi casto a take je to na nem uz znat. Cinnost, kterou se svym mixerem nedelam rada, je prave mixovani. Musim byt opatrna, aby horka polevka neoparila meho syna pomocnika nebo moje ruce a abych se pri cisteni zase nerizla do prstu.

Olii22

13. 11. 2018

nejvíce bych ho využívala na strouhání. mám dlouhé nehty a na ručním struhadle si nějaký ten nehet vždy zničím :(

javomark

13. 11. 2018

chtěla bych testovat pro dceru. strašně ráda vaří.

agata404

13. 11. 2018

Jelikoz mam ochrnutou ruku, byl by mi v kuchyni velkym pomocnikem na spoustu veci. Na mixovani ovoce a zeleniny, na smothi a zmrzliny a ovocnych dreni. Na michani testa na babovky, kolace, palacinky, pri vareni omacek, na slehani vajec, snehu, slehacky ci kremu na dorty a na spoustu dalsich veci.

Mersim

12. 11. 2018

tento všestranný pomocník by ocenila celá má rodina i sestra. Nejméně ráda si mixuji bezlepkové mouky:) Mixuji denně ovocné, zeleninové, masové pokrmy

MichalkaF

12. 11. 2018

Ulehčil by mi práci při každodenním mixování stravy pro mého synka.

Nevím zdali tento produkt dokáže strouhat rohlíky na strouhanku ale kdy'by ano to by byl muj sen strouhanku potřebují co chvíli a musim strouhat na struhadle, což mě vůbec nebaví.

verca61

12. 11. 2018

Prostě to chci zkusit, to je celé.

Uvítala bych pomoc při krájení bylinek a drcení oříšků...

Nadá

12. 11. 2018

Moje rodina má ráda pomazánky které dělám že jsem viděla v robotu který už bohužel odešel a tenhle by mi v tom velmi pomohlo

alexa1676

12. 11. 2018

Pro mě je největší trest krájení cibule, takže vím, jak moc by mě tento pomocník ulehčil práci a taky šlehání! Jelikož muj starý šlehač mi odchází a už není tak výkonný. Tento vypadá naprosto úžasně!

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Vajíčkový salát

Vajíčkový salát

11 hlasů
15min 624 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Motýlci se šunkou na smetaně

12 hlasů
25min 979kJ 114 Kč

Motýlci (těstoviny farfalle) se šunkou je velmi jednod...

Sladká dýňová polévka

19 hlasů
35min 186kJ 50 Kč

Recept na jednoduchou a výbornou dýňovou polévku.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Budete mít ze seb...

Více