Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Lusylie

1. 11. 2018

Mé těžce zkoušené pokožce dává nejvíc zabrat stres, nedostatek spánku a dlouhodobé užívání léků .... .Jak se vyrovnávají s prvními vráskami s pokorou a nadhledem

Nejhorší pro mojí pleť je nevyspalost, trpím hodně na kruhy pod očima. Další nejhorší věc pro moji pleť je stres v práci. První vrásky se mi začaly tvořit, a tak se snažím o svojí pokožku více starat.

lidka28

1. 11. 2018

Stres, nevyspání, celodenní pobyt ve vytápěné místnosti v zimě a samozřejmě věk. Z vrásek se nehroutím, ale ošetření kvalitním sérem je na pleti vidět.

Nejvíce mé pleti dává zabrat stres v práci a také to, že u nás doma máme celkem větrno.Značku Ryor jsem již vyzkoušela u mámy v koupelně při jedné návštěvě a překvapilo mě velmi jemné a lehce vstřebatelné složení.

ledo

1. 11. 2018

Nejhorší je nevyspání, kruhy pod očima, vysušená pokožka a začínající první vrásky. Snažím se o sebe pečovat, a dál jsem vyrovnaná s tím, že věk neoblafnu

Asi jako u většiny maminek se na mé pleti podepisuje nevyspaní a stres,s blížící se zimou a výkyvy počasí mam pleť vysušenou a unavenou.A nějaké ty vrásky na čele už se mi taky objevují :D

Ma pleť je v posledni době hrozná.Prodělala jsem před 2 měsíci operaci páteře a myslím,ze narkóza udělala své.Snažím se to dohánět krémy někdy stihnu i masku.Ze svých prvních vrásek si hlavu moc nedělám,ale samozřejmě se to snažím drobet zastavit.

zdiss

1. 11. 2018

Mé pleti dává nejvíc zabrat stres, nevyspání a teď v zimě ústřední topení. S prvními vráskami se vyrovnávám tak, že se snažím pít hodně vody a moc se nedívám do zrcadla

xase

1. 11. 2018

make-up nepoužívám, takže klasicky nepoužívání ple´tové vody a ošetření krémem, nevyspání, či práce na zahrádce, to si pak připadám jak stařenka. S vráskami se vyrovnávám dobře, zatím mám jen vrásky od smíchu, a ty mě těší, nevadí mi.

irenajak

1. 11. 2018

Nejhůře na mou pleť působí nepravidelný spánek a noční směny. Po noční službě jsem unavená, což se projeví i na mé pleti, která je bez života. Také stálý styk s infekcí v nemocnici a používání dezinfekce mou pleť vysušuje. Stres v práci i doma se projeví kruhy pod očima a povadlou pokožkou. Snažím se dát pleti dostatek péče, používám pleťovou vodu, denní , noční i oční krém. Vždy se před spánkem odlíčím. Dostatek tekutin je nutností. Vrásky se však v mém věku objevují a stále přibývají.

Milka9

31. 10. 2018

moje plet je smíšená a reaguje bohužel na zmeny počasí , na podzim a na jaře je vždy citlivější , proti vráskám se snažím bojovat tím, že obličej nevystavuji nadbytečnému sluníčku a snážím dodržovat dostatek spánku .

Lenourecek

31. 10. 2018

Nejvíc asi nevyspání (kdy to naše dítě začne konečně spát?!), stres (rekonstrukce už je skoro hotová, takže bude líp). Během dne se většinou nezastavím a často se zapomenu i napít, pleť by potřebovala hydratovat nejen zevnitř, ale i zvenku. Vrásky jsou kvůli tomu víc vidět (už jsem si přinesla skleničku vody;) )

kafecko

31. 10. 2018

Asi nejvice mi dává zabrat nevyspaní a stres. Z nevyspání mám pytle pod očima a ze stresu mi přibývají a prohlubují se vrásky... Pak se to snažím maskovat makeupem.

majkyyx

31. 10. 2018

Nejhorší je určitě stres. A nové vrásky mu ještě přidávají...

jaaniickaa

31. 10. 2018

Nejvíce dostává zabrat při práci na domě - spousta prachu, sádry, omítek či malby. První vrásky vidím nerada, ale musím to nějak překousnout..

dankag

31. 10. 2018

u mě je problém se stresem v práci, špatnou životosprávou a braním léků, snažím se to kompenzovat přírodními přípravky

No mně se o vrásky starají hlavně kolegyně v práci. Poslední dobou mám pocit, že dělám všechno i za ně. No a pak se na mojí pleti podepisuje i stres...no a samozřejmě věk, to je jasné Ale snažím se to brát s nadhledem. A pomáhám si kvalitní kosmetikou, kterou se ráda čas od času rozmazlím

Jaruš

31. 10. 2018

Jsem zastáncem přírodního vzhledu a tím více i čisté přírodní péče o pleť. Mám smíšenou zralou pleť, vyzkoušela jsem více značek nejen z lékárny, ale ne každá dala to, co slibovala. Tím více tuto zkoušku uvítám, vypadá to, že i české značky mají v poslední době co nabídnout.

dennas

31. 10. 2018

k, co jejich těžce zkoušené pokožce dává nejvíc zabrat a jak se vyrovnávají s prvními vráskami. HLASTE SE DO 1. LISTOPADU 2018. Určitě stres. Konkrétně syn. A srovnávám se s čokoládou a vědomím, že některé vrásky prostě být musí a "stojí" za to.

fsk

31. 10. 2018

stres, málo spánku, špatná životospráva a mnoho dalšího. vyrovnávám se s nimi tak, že používám pleťové krémy

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Škeble na víně

Škeble na víně

9 hlasů
40min 224 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hamburger podle Itala

12 hlasů
55min 865kJ 236 Kč

Italský hamburger od Emanuela.

Rybí filé v pergamenovém papíru

8 hlasů
45min 341kJ 115 Kč

Dietně připravené porce ryby.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více