Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Lusylie

01.11.2018

Mé těžce zkoušené pokožce dává nejvíc zabrat stres, nedostatek spánku a dlouhodobé užívání léků .... .Jak se vyrovnávají s prvními vráskami s pokorou a nadhledem

Nejhorší pro mojí pleť je nevyspalost, trpím hodně na kruhy pod očima. Další nejhorší věc pro moji pleť je stres v práci. První vrásky se mi začaly tvořit, a tak se snažím o svojí pokožku více starat.

lidka28

01.11.2018

Stres, nevyspání, celodenní pobyt ve vytápěné místnosti v zimě a samozřejmě věk. Z vrásek se nehroutím, ale ošetření kvalitním sérem je na pleti vidět.

Nejvíce mé pleti dává zabrat stres v práci a také to, že u nás doma máme celkem větrno.Značku Ryor jsem již vyzkoušela u mámy v koupelně při jedné návštěvě a překvapilo mě velmi jemné a lehce vstřebatelné složení.

ledo

01.11.2018

Nejhorší je nevyspání, kruhy pod očima, vysušená pokožka a začínající první vrásky. Snažím se o sebe pečovat, a dál jsem vyrovnaná s tím, že věk neoblafnu

Asi jako u většiny maminek se na mé pleti podepisuje nevyspaní a stres,s blížící se zimou a výkyvy počasí mam pleť vysušenou a unavenou.A nějaké ty vrásky na čele už se mi taky objevují :D

Ma pleť je v posledni době hrozná.Prodělala jsem před 2 měsíci operaci páteře a myslím,ze narkóza udělala své.Snažím se to dohánět krémy někdy stihnu i masku.Ze svých prvních vrásek si hlavu moc nedělám,ale samozřejmě se to snažím drobet zastavit.

zdiss

01.11.2018

Mé pleti dává nejvíc zabrat stres, nevyspání a teď v zimě ústřední topení. S prvními vráskami se vyrovnávám tak, že se snažím pít hodně vody a moc se nedívám do zrcadla

xase

01.11.2018

make-up nepoužívám, takže klasicky nepoužívání ple´tové vody a ošetření krémem, nevyspání, či práce na zahrádce, to si pak připadám jak stařenka. S vráskami se vyrovnávám dobře, zatím mám jen vrásky od smíchu, a ty mě těší, nevadí mi.

Nejhůře na mou pleť působí nepravidelný spánek a noční směny. Po noční službě jsem unavená, což se projeví i na mé pleti, která je bez života. Také stálý styk s infekcí v nemocnici a používání dezinfekce mou pleť vysušuje. Stres v práci i doma se projeví kruhy pod očima a povadlou pokožkou. Snažím se dát pleti dostatek péče, používám pleťovou vodu, denní , noční i oční krém. Vždy se před spánkem odlíčím. Dostatek tekutin je nutností. Vrásky se však v mém věku objevují a stále přibývají.

Milka9

31.10.2018

moje plet je smíšená a reaguje bohužel na zmeny počasí , na podzim a na jaře je vždy citlivější , proti vráskám se snažím bojovat tím, že obličej nevystavuji nadbytečnému sluníčku a snážím dodržovat dostatek spánku .

Nejvíc asi nevyspání (kdy to naše dítě začne konečně spát?!), stres (rekonstrukce už je skoro hotová, takže bude líp). Během dne se většinou nezastavím a často se zapomenu i napít, pleť by potřebovala hydratovat nejen zevnitř, ale i zvenku. Vrásky jsou kvůli tomu víc vidět (už jsem si přinesla skleničku vody;) )

kafecko

31.10.2018

Asi nejvice mi dává zabrat nevyspaní a stres. Z nevyspání mám pytle pod očima a ze stresu mi přibývají a prohlubují se vrásky... Pak se to snažím maskovat makeupem.

majkyyx

31.10.2018

Nejhorší je určitě stres. A nové vrásky mu ještě přidávají...

Nejvíce dostává zabrat při práci na domě - spousta prachu, sádry, omítek či malby. První vrásky vidím nerada, ale musím to nějak překousnout..

dankag

31.10.2018

u mě je problém se stresem v práci, špatnou životosprávou a braním léků, snažím se to kompenzovat přírodními přípravky

No mně se o vrásky starají hlavně kolegyně v práci. Poslední dobou mám pocit, že dělám všechno i za ně. No a pak se na mojí pleti podepisuje i stres...no a samozřejmě věk, to je jasné Ale snažím se to brát s nadhledem. A pomáhám si kvalitní kosmetikou, kterou se ráda čas od času rozmazlím

Jaruš

31.10.2018

Jsem zastáncem přírodního vzhledu a tím více i čisté přírodní péče o pleť. Mám smíšenou zralou pleť, vyzkoušela jsem více značek nejen z lékárny, ale ne každá dala to, co slibovala. Tím více tuto zkoušku uvítám, vypadá to, že i české značky mají v poslední době co nabídnout.

dennas

31.10.2018

k, co jejich těžce zkoušené pokožce dává nejvíc zabrat a jak se vyrovnávají s prvními vráskami. HLASTE SE DO 1. LISTOPADU 2018. Určitě stres. Konkrétně syn. A srovnávám se s čokoládou a vědomím, že některé vrásky prostě být musí a "stojí" za to.

fsk

31.10.2018

stres, málo spánku, špatná životospráva a mnoho dalšího. vyrovnávám se s nimi tak, že používám pleťové krémy

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Dušený hejk

Dušený hejk

15 hlasů
1h a 35min 387 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kokosové krevetky

16 hlasů
20min 284kJ 120 Kč

Jídlo, kterým okouzlíte .. za 20 minut na stole.

Vepřová kotleta se švestkami

29 hlasů
1h a 40min 537kJ 220 Kč

Recept na vepřové maso se sušenými švestkami.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více