Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Boros

23. 10. 2018

Mé pleti dává nejvíc zabrat počasí, nejhorší kombinace je asi nyní- vítr a zima. vrásky neřeším, holt nikomu ty roky neubývají

dasa009

23. 10. 2018

Nejvíce zabrat davám pleti já sama, smích, spánek na břiše, grimasy, vím, že to pleti neprospívá...Snažím se alespoň o ni pečovat, jak to jde. Odličování, séra, krémy, kosmetička. Vrásky jsou a budou, zatím se z toho nehroutím a nemusím se ráno při pohledu do zrcadla znova sama sobě představit

lexieklaus

23. 10. 2018

Snažím se o plet pravidelně starat ale bohužel ještě nenašla ten sami výrobek který bych líbila. Tak proto hledám něco nového :)

Vendilka3

23. 10. 2018

Snažím se o plet pravidelně starat, bohužel jsem ještě neobjevila výrobek, který by mi seděl, proto každý půlrok kupuji nový krém a hledám. Pravidelně se odličuji, čs o času použiji pleťovou masku a denně aplikuji krémy.

RMBlanik

23. 10. 2018

Pokud jsem někdy v práci, kde je zima a průvan, tak je to pro mojí pokožku učiněná pohroma. A co první vrásky. Hledám co by na ně bylo nejlepší, zatím mě jen děsí na čele. :D

Ve městě a v běžném shonu dostává pleť opravdu zabrat. Hydratovat a posílit obličej bych opravdu ocenila , hlavně moje pleť. Teď na podzim vidím, že po létě dostala opravdu "na frak". Složení výrobků vypadá sympaticky Moc se nelíčím, ale snažím se důkladně odlíčit ráno a večer, používám krémy na den a noc, snažím se dodržovat tekutiny a občas si dám kůru vitamín E a nyní zkouším kolagen, prostě bojuji

Izzylka

23. 10. 2018

Moji pokožce dává zabrat zrovna to počasí, co teď venku panuje. Zima, vítr..později mráz a sníh. Uplně mě to vysušuje. Na vrásky zatím nic nepoužívám, ale měla bych začít.

uznevimco

23. 10. 2018

Celý život jsem byla "flink" na pleť. Používala jsem v podstatě jen Indulonu, kterou jsem fasovala v práci. Teď toho hluboce lituji, vrásky mám velké a i přes kvalitní kosmetiku se pleť nijak nelepší.

Molina

23. 10. 2018

Nejvíc mi dává zabrat zima. Snažím se používat hutnější krémy.

Molina

23. 10. 2018

Nejvíc mi dává zabrat zima. Snažím se používat hutnější krémy.

Tereza.kle

23. 10. 2018

Moje pleť dostává nejvíce zabrat nepravidelným a krátkým spánkem, ale to k péči o děti patří. První vrásky nestíhám sledovat, ale i když mám na sebe málo času, nikdy se nezapomenu namazat svým oblíbeným krémem. Alespoň minimální péče je zapotřebí :)

Kristulka

23. 10. 2018

Nejvíce mé pleti dává zabrat stres a menstruace . Nejlepší jsou vrásky od smíchu , ty od mračení nejsou nic moc, a ty stárnoucí bych nejraději vymazala .

kape1494

23. 10. 2018

Určitě nevyspání a nedostatek odpočinku...ale to hold k mateřskému životu patří.

Kanica

23. 10. 2018

Mě moc vadí vrásky, i když na to už mám věk a měla bych j mít. Nechci si s nimi smířit, i když se říká, že se má strárout s grácií. I když momentálně nepracuji, protože mě čeká operace žaludku, tak jsem celá nesvá, nevím co s časem, nudím se a tak se jen válím u televize. A mojí pleti to vadí. Je unavená, zašedlá a pomačkaná a snažím se dělat si pletové masky z medu a jogurtu. Zkouším masky z obchodu, ale zatím nic moc. Moc ráda bych zkusila novinku, třeba Ryor, aby navrátil mé pleti rovnováhu a krásu :) a hlavně úsměv

adiro

23. 10. 2018

Je to městské prostředí a první vrásky? snažím se používat kosmetiku , krémy a masky.

Vendi

23. 10. 2018

Rozhodně stres - ten se podepisuje pořádně na kvalitě pleti i vlasů a vrásky? Podle mě k životu patří, takže jsem s nimi smířená a nijak to zatím nehrotím - upřímně radši budu mít sem tam vrásku, než vyžehlený obličej bez možnosti projevit emoce

Me asi nejvice dava zabrat ze casto se zapomenu odlicit a jdu spat 😏 a prvni vrasky? Ty mi asi nevadi, to patri k zivotu 🙂

nikyta159

23. 10. 2018

Dává mi zabrat hlavně mateřství a dlouhodobé kojení. Nevyspání, nedostatečná péče o pleť tomu jen přispívá. První vrásky nejak moc nestíhám zkoumat a řešit. To teprve přijde.

Milis666

23. 10. 2018

Nejvíce zabrat moje pleť vždy dostala ve společnosti, kde se kouřilo( sama jsem nekuřák ) to jsem se pak při čištění pleti nestačila divit, kolik špíny pleť zachytí. No a i když už čtyřicítka klepe na dveře z vrásek si hlavu nedělám.Mám je hlavně od smíchu a ty mi nevadí.Horší jsou ty co mají mezi očima stále zamračení lidé, těm se snažím vyhnout a tak se víc směju, než mračím

paperilla

23. 10. 2018

Nejvíc má pleť trpí v zimě. Nedostatek sluníčka a velké teplotní šoky (vyhřátý byt a šup ven na mráz). A vrásky? Používám různé krémy, ale zatím jsem neobjevila žádný zazračný. Na druhou stranu vrásky k životu prostě patří - to je fakt.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Zapečené brambory

Zapečené brambory

16 hlasů
1h a 10min 539 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové maso se zeleninou

20 hlasů
30min 528kJ 89 Kč

Šťavnatá vepřová minutka se zeleninou, která zachutná ...

Plněné papriky

14 hlasů
55min 484kJ 170 Kč

Lekli jste se názvu? Nenechte se zastrašit vzpomínkami...

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více