Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Mé pleti dava nejvice zabrat zmena počasí a make-up. Je vysušená a tak se ji snazim.co ejvice ydratovat. První vrásky už jsou a používám na ně olej z šípku který pomáhá.

jiji

23.10.2018

Určitě moje pleť trpí nejvíce v zimě..snažím se kuppovat kvalitní hydratační krémy a vrasky???čas se prostě nezastaví...

Hezký den přeji :) Zjistila jsem, že mé pokožce dává nejvíce zabrat stres, kterého je teď, bohužel, až příliš... Je mi 25 let, pár vrásek mám, ale vůbec mi to nedělá starosti. Zároveň mi nejsou ale lhostejné a používám na ně hyaluronové sérum. Zda je účinné, potvrdí až čas..:)

simkru

23.10.2018

Dělala jsem roky v hospodě, tam moje pokožka utrpěla nejvíce. Později v těhotenství katastrofa a teď přes dva roky kojím syna, takže ještě nějak nemá sílu se vzpamatovat. První vrásky člověku ukazují a každý den připomínají, že je minutu po minutě starší a starší. Každý by si přál, jak zpívá ten německý reper společně s Karlem Gottem, für immer jung.

myel

23.10.2018

Určitě nevyspání a nedostatek relaxace...ale to hold k mateřskému životu patří.

Moje pleť trpí mou láskou k čokoládě První vrásky se snažím vytěsnit správnou péčí o pleť, především ochranné krémy... nicméně, čas nezastavíme, tak alespoň ta čokoláda...

heenna

23.10.2018

Nejvíc mi mé pleti dává zabrat zima a sluníčko První vrásky mi vadí, a proto jsem moc ráda, že existují super přípravky z přírody, díky kterým si můžeme prodloužit mládí :) Ráda bych se také zapojila do testování a podělila se o své dojmy :)

hodně na moji pleť pusobí strava - to jsem si již několikrát ověřila, že po špatné stravě mi vybíhají boláčky. Dále pak počasí, jak prijde zima, tak mám kůži na obličeji hrozně vysušenou a připadám si tak nějak zcvrkle :) a proti vráskám se snažím pouzávat vhodnou kosmetiku(séra.. atd)

Co dáva pleti zabrat? to co mně samotné - dennodenní smog, stres a nedostatek času na péči o pleť. Pamatuji doby kdy jsem jse přes únavu večer ani neodlíčila, tyto neduhy mládí mám již naštěstí zasebou První vrásky mám zatím jenom v nasolabiální rýze..tedy kolem úst, co se utěšuji, že je to znak toho že se hodně směju a jsem šťastný člověk takže to zatím neřeším

Mám hodně citlivou pleť, takže jí dává zabrat každá nečistota, ať je to smog nebo prach, hodně jí vadí také mráz či hodně slunce. Snažím se se o pleť opravdu starat, poctivě ji čistím, odličuji, používám výživné i hydratační pomocníky, ať už masky, séra nebo krém, resp. oboje. První vrásky nevítám, ale jakžtakž se s nimi sžívám :)

Nejvíc na mě působí věk, stres, životní styl. Vše je moc uspěchané tak na sebe mám málo času, ale když je dobrá kosmetika, tak se to dá

kroppi

23.10.2018

Vrásky už rozhodně mám , dokonce jsem přemýšlela o botoxu, ale moje 9-letá dcera to komentovala, že mi vrásky sluší. Rozhodně bych ráda testovala , dělám často noční a to se na pleti projevuje.

cepina

23.10.2018

Nejvíc pokožce dává zabrat smog ve městě, začínající zima a také moje začínající menoupauza. Vždy jsem měla pleť jako víno, teď je vysušená, nehydratovaná a to dělám, co můžu. Samozřejmě že přibyly vrásky, pleť je povadlá. Řeším to různými séry a krémy proti vráskám, ale jak říká moje maminka "Proti věku není léku" takže se vráskami nehroutím a snažím se je brát jako součást samu sebe. Je ale jisté, že jich chci mít co nejméně a vypadat mladistvě a co nejlépe,hlavně kvůli sobě ale i manželovi a okolí.

Moje pokožka nejvíc trpí, když začne zima a mráz, i když o pleť pečuji, vždycky se dá dohromady, až když začně zase svítit sluníčko Přiznám se, že vrásky snáším dost špatně, ale snažím se bojovat, seč mi síly stačí, výborný je např. opunciový olej...

V tuhle chvíli nedostatek spánku a hormonální změny v těhotenství. Pravidelně se odličuji, čistím pleť pleťovými gely, používám ráno a večer nějakou tu péči v kelímku a používám pleťové masky. Když už by neměly efekt konkrétní krémy, mám alespoň dobrý pocit, že dělám, co se dá.

Alena_D

23.10.2018

Nejvíc dostává moje pleť zabrat v zimě,kdy ji nesvědčí mráz a přechody ze zimy a naopak. Občas trpí nevhodně zvolenou kosmetikou,ale tohle se stává jen velmi výjimečně. A projevit se umí hodně rychle i nevhodně zvolená strava. Pro péči volím pleťové oleje a bambucké máslo.

vivi11

23.10.2018

Určitě je to stres, nedostatek spánku a v neposlední řadě i životní prostředí. Snažím se o pleť pečovat kvalitní kosmetikou

Simdan

23.10.2018

Nejvíc se na mé pleti odráží stres, takže když mám starosti, hned je to znát. Jak bojuji s prvníma vráskama, jednoduše dodrzuji pitný režim, stravu a dávám si 2x týdně masku 👍

Nejvíce mojí pleti dá zabrat absence spánku, zlý jídelníček. Vrásky mě netrápí, patří k životu, ale na druhou stranu mám krémy s kyselinou hylauronovou

nea

23.10.2018

Nejvíc dává zabrat mé pokožce špatné životní prostředí a stres. Na vrásky používám krémy a ráda bych vyzkoušela něco nového. Proto mám zájem o testování.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuřecí kousky s kuskusem

Kuřecí kousky s kuskusem

6 hlasů
1h a 15min 474 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pstruh na petrželce

12 hlasů
1h a 20min 814kJ 250 Kč

Recept na pstruha s česnekem a petrželkou provoní kuch...

Vepřové maso s brokolicí

12 hlasů
1h a 5min 485kJ 150 Kč

Vepřová kýta s vařenou brokolicí.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více