Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

vondr.v

23. 10. 2018

Nejvíce pokožka zkouší stresem, nedostatkem spánku a rodinnými problémy, kterých je letos víc než dost. Zatím nepoužívám žádný kosmetický přípravek na vrásky, ale asi by to chtělo začít. Toto testování by byla super možnost, jak začít.

Pistalinda

23. 10. 2018

Zabrat dává moji pokožce stres, prostředí - ruch velkoměsta, věk a hormony. Vrásky beru jako součást přirozeného procesu zvyšování svého věku (stárnutí zní dost smutně ) - ne vážně, patří to k životu a štěstí má ten, kdo nalezne metodu či přípravek, který proces stárnutí zpomalí a pleť vylepší

bogape

23. 10. 2018

Je to rozhodně stres, který teď dlouhodobě prožívám. Odráží se na mé pokožce, vlasech a dokonce jej díky kojení předávám asi i synovi kojením do mlíka. Ráda vyzkouším podpůrnou kosmetiku, která by mé pleti pomohla, přiznám se, že doposud jsem tomu nevěnovala moc pozornost, ale asi je na čase začít, ať nevypadám ve třiceti jak stařena. Ráda otestuji.

Martaa

23. 10. 2018

Jednoznačně stres a s ním související chybějící čas na důkladné odlíčení, čas na kosmetiku, spánek. Vrásky se snažím maskovat a když to nejde, říkám si "nevadí, každá další vráska značí přibývající moudrost"

nitka-a

23. 10. 2018

hlavně stres a nedostatek spánku to je to sp chyní mé pokožce

renda4141

23. 10. 2018

Mé těžce zkoušené pokožce dávají nejvíc zabrat výpary různých chemických čisticích prostředků, zejména těch na bázi chlóru, které používáme každý týden v práci při sanitaci. S prvními vráskami, které se mi tvoří hlavně na čele, kolem úst a očí se vyrovnávám používáním různých hydratačních a kolagenových kosmetických přípravků a také obličejovými masážemi, které si pravidelně sama provádím.

ladouch

23. 10. 2018

Kosmetiku značky Ryor mám velmi ráda, je to výborná kosmetika. Vrásek mám už v mém věku požehnaně a kdo by o ně stál. Ráda vyzkouším něco nového co mě s nimi pomůže, vím, že odstranit už nejdou, ale zmírnit to by snad šlo. Hlavním nepřítelem mé pleti je určitě stres a duševní nepohoda.

Nika2511

23. 10. 2018

Me pleti urcite neprospiva malo spanku a celkove nepravidelna zivotosprava. Kazdopadne se snazim bojovat kvalitni kosmetikou, ale zatim jsem nenasla takovou ktera by vyhovovala a pomahala

Ludmila44

23. 10. 2018

Mojí pleti nejvíce neprospívá napětí, stres, celková únava, výkyvy počasí. Snažím se používat kvalitní kosmetiku a spát - pokud je to možné.

Šárinka

23. 10. 2018

Nejhorší pro mojí pokožku je nedostatek spánku. Začínající drobné vrásky se snažím odstranit kvalitními krémy proti vráskách a myslím, že se mi to daří.

deeana

23. 10. 2018

Milá Bety, určitě se tu nenajde jediná žena, která by neměla nějaké to trápení pleti. U mě je největším problémem pleť suchá a špatný pitný režim, takže ani zevnitř té vláhy pleti moc nedodám. S tím je spojen větší sklon k tvorbě vrásek a zejména na čele, kde už jsou opravdu hodně viditelné. Ráda otestuji sérum od Ryoru, protože této značce věřím.

annella

23. 10. 2018

Nejvíce mi dává zabrat asi stres , jsem ve věku , kdy vrásky přibývají , snažím se používat kvalitní kosmetiku

filomena

23. 10. 2018

Mojí pokožce dávám nejvíc zabrat já sama... Mám jedno plus: s dvouletým drakem trávím většinu dne venku na čerstvém vzduchu v přírodě, ale i proto potom musím zmínit časté přechody z venku do tepla domova, které dávají pleti zabrat - hlavně teď na podzim a potom v zimě.... Ale mínusy převládají - piji málo vody, po nocích pracuji u počítače a občas se taky neodlíčím, taky zmíním to, že občas jsem samovytáčecí Vrásky v mém věku už jsou patrné.

Maybay

22. 10. 2018

Vrásky zatím moc nemám, ale moje pleť by určitě potřebovala více spánku, více vody a lepší stravu.

jana222

22. 10. 2018

Tak mé pleti asi nejvíce dá zabrat, dalo by se říci psychické nepohodlí-běžný stres. Snažím se být optimistka a dobře naladěná-bohužel to nejde. A hned je to vidět-pytlíky pod očima, pleť je mdlá bez jiskry.

jijina

22. 10. 2018

Mojí pokožce dává nejvíce zabrat čokoláda, kterou miluji a také ostrá jídla. To se většinou opupínkuji. Na vrásky zkouším různé kosmetické přípravky.

Cherrynka

22. 10. 2018

V poslední době je to má fenka po operaci. Přitom byla jen na kastraci, ale operaci nese asi těžce a taky se jíšpatně hojí jizva. Má tendenci si ji pořád kousat a když jí dám ochranný lícec je nesvá, nervózní a já pak taky. I když je to už třetí měsíc, jizva jí stáe hnisá a já ani veterinář si už nevíme rady. Několikrát za noc k ní vstávám, abych jí dala léky a utišila ji. Přitom jsem si myslela, že všechno proěhne v pořádku. Takže jsem nevyspalá, na pleti je to znát a nejspíš ze stasu mi zase vylezly pigmentvé skvrny. Navíc má práce v kuchyni, kde jsem devět hodin denně taky pleti neprospívá. Je tam dusno, potím se a mm neustále zarudé tváře. Protto bych uvítala testování kosmetiky, která mi třeba sedne a vyřeší za mě neduhy,

Petulkaaa

22. 10. 2018

Třicítka na krku a dvě malé děti za zadkem ,to mi nejvíc dává zabrat a určitě to ,,odnáší" i má plet. Ta se po porodu syna strašně zhoršila a myslím , že i noční vstávání k malému vráskám nepřidá A rozhodně se netěším na přicházející zimu a mráz,který vysušuje plet .

Jarka29

22. 10. 2018

Nejhorší pro moji pleť jsou změny počasí a stres,to mi pokožka dává dost najevo,že se jí to nelíbí.Stačí se podívat do zrcadla.A vrásky?No děs,s tím jsem se ještě nesmířila a oni stále přibývají,ale když on se čas zastavit nedá tak bych ho chtěla alespoň trochu zbrzdit.

pechova

22. 10. 2018

Nejvíce zabrat mi dává slunce. Boj s vráskama není vůbec jednoduchý. (je mi čtyřicet a už to začíná)

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Kuskus s brokolicí

Kuskus s brokolicí

6 hlasů
35min 512 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečená vepřová panenka

16 hlasů
55min 729kJ 168 Kč

Vepřová panenka zapečená se sýrem.

Velmi dietní treska

16 hlasů
40min 273kJ 99 Kč

Milujete pokrmy z ryb? Patříte mezi labužníky a rádi p...

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více