Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

vondr.v

23.10.2018

Nejvíce pokožka zkouší stresem, nedostatkem spánku a rodinnými problémy, kterých je letos víc než dost. Zatím nepoužívám žádný kosmetický přípravek na vrásky, ale asi by to chtělo začít. Toto testování by byla super možnost, jak začít.

Zabrat dává moji pokožce stres, prostředí - ruch velkoměsta, věk a hormony. Vrásky beru jako součást přirozeného procesu zvyšování svého věku (stárnutí zní dost smutně ) - ne vážně, patří to k životu a štěstí má ten, kdo nalezne metodu či přípravek, který proces stárnutí zpomalí a pleť vylepší

bogape

23.10.2018

Je to rozhodně stres, který teď dlouhodobě prožívám. Odráží se na mé pokožce, vlasech a dokonce jej díky kojení předávám asi i synovi kojením do mlíka. Ráda vyzkouším podpůrnou kosmetiku, která by mé pleti pomohla, přiznám se, že doposud jsem tomu nevěnovala moc pozornost, ale asi je na čase začít, ať nevypadám ve třiceti jak stařena. Ráda otestuji.

Martaa

23.10.2018

Jednoznačně stres a s ním související chybějící čas na důkladné odlíčení, čas na kosmetiku, spánek. Vrásky se snažím maskovat a když to nejde, říkám si "nevadí, každá další vráska značí přibývající moudrost"

nitka-a

23.10.2018

hlavně stres a nedostatek spánku to je to sp chyní mé pokožce

Mé těžce zkoušené pokožce dávají nejvíc zabrat výpary různých chemických čisticích prostředků, zejména těch na bázi chlóru, které používáme každý týden v práci při sanitaci. S prvními vráskami, které se mi tvoří hlavně na čele, kolem úst a očí se vyrovnávám používáním různých hydratačních a kolagenových kosmetických přípravků a také obličejovými masážemi, které si pravidelně sama provádím.

ladouch

23.10.2018

Kosmetiku značky Ryor mám velmi ráda, je to výborná kosmetika. Vrásek mám už v mém věku požehnaně a kdo by o ně stál. Ráda vyzkouším něco nového co mě s nimi pomůže, vím, že odstranit už nejdou, ale zmírnit to by snad šlo. Hlavním nepřítelem mé pleti je určitě stres a duševní nepohoda.

Me pleti urcite neprospiva malo spanku a celkove nepravidelna zivotosprava. Kazdopadne se snazim bojovat kvalitni kosmetikou, ale zatim jsem nenasla takovou ktera by vyhovovala a pomahala

Mojí pleti nejvíce neprospívá napětí, stres, celková únava, výkyvy počasí. Snažím se používat kvalitní kosmetiku a spát - pokud je to možné.

Nejhorší pro mojí pokožku je nedostatek spánku. Začínající drobné vrásky se snažím odstranit kvalitními krémy proti vráskách a myslím, že se mi to daří.

deeana

23.10.2018

Milá Bety, určitě se tu nenajde jediná žena, která by neměla nějaké to trápení pleti. U mě je největším problémem pleť suchá a špatný pitný režim, takže ani zevnitř té vláhy pleti moc nedodám. S tím je spojen větší sklon k tvorbě vrásek a zejména na čele, kde už jsou opravdu hodně viditelné. Ráda otestuji sérum od Ryoru, protože této značce věřím.

annella

23.10.2018

Nejvíce mi dává zabrat asi stres , jsem ve věku , kdy vrásky přibývají , snažím se používat kvalitní kosmetiku

Mojí pokožce dávám nejvíc zabrat já sama... Mám jedno plus: s dvouletým drakem trávím většinu dne venku na čerstvém vzduchu v přírodě, ale i proto potom musím zmínit časté přechody z venku do tepla domova, které dávají pleti zabrat - hlavně teď na podzim a potom v zimě.... Ale mínusy převládají - piji málo vody, po nocích pracuji u počítače a občas se taky neodlíčím, taky zmíním to, že občas jsem samovytáčecí Vrásky v mém věku už jsou patrné.

Maybay

22.10.2018

Vrásky zatím moc nemám, ale moje pleť by určitě potřebovala více spánku, více vody a lepší stravu.

jana222

22.10.2018

Tak mé pleti asi nejvíce dá zabrat, dalo by se říci psychické nepohodlí-běžný stres. Snažím se být optimistka a dobře naladěná-bohužel to nejde. A hned je to vidět-pytlíky pod očima, pleť je mdlá bez jiskry.

jijina

22.10.2018

Mojí pokožce dává nejvíce zabrat čokoláda, kterou miluji a také ostrá jídla. To se většinou opupínkuji. Na vrásky zkouším různé kosmetické přípravky.

V poslední době je to má fenka po operaci. Přitom byla jen na kastraci, ale operaci nese asi těžce a taky se jíšpatně hojí jizva. Má tendenci si ji pořád kousat a když jí dám ochranný lícec je nesvá, nervózní a já pak taky. I když je to už třetí měsíc, jizva jí stáe hnisá a já ani veterinář si už nevíme rady. Několikrát za noc k ní vstávám, abych jí dala léky a utišila ji. Přitom jsem si myslela, že všechno proěhne v pořádku. Takže jsem nevyspalá, na pleti je to znát a nejspíš ze stasu mi zase vylezly pigmentvé skvrny. Navíc má práce v kuchyni, kde jsem devět hodin denně taky pleti neprospívá. Je tam dusno, potím se a mm neustále zarudé tváře. Protto bych uvítala testování kosmetiky, která mi třeba sedne a vyřeší za mě neduhy,

Třicítka na krku a dvě malé děti za zadkem ,to mi nejvíc dává zabrat a určitě to ,,odnáší" i má plet. Ta se po porodu syna strašně zhoršila a myslím , že i noční vstávání k malému vráskám nepřidá A rozhodně se netěším na přicházející zimu a mráz,který vysušuje plet .

Jarka29

22.10.2018

Nejhorší pro moji pleť jsou změny počasí a stres,to mi pokožka dává dost najevo,že se jí to nelíbí.Stačí se podívat do zrcadla.A vrásky?No děs,s tím jsem se ještě nesmířila a oni stále přibývají,ale když on se čas zastavit nedá tak bych ho chtěla alespoň trochu zbrzdit.

pechova

22.10.2018

Nejvíce zabrat mi dává slunce. Boj s vráskama není vůbec jednoduchý. (je mi čtyřicet a už to začíná)

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Grilovaný jehněčí kebab

Grilovaný jehněčí kebab

20 hlasů
50min 354 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kachní prsa na houbách

15 hlasů
1h a 10min 735kJ 160 Kč

Recept na přípravu kachních prsou s houbami a koriandr...

Krevety s ananasem, paprikou a rybí omáčkou

1 hlas
25min 508kJ 250 Kč

Použité potraviny se k sobě skvěle hodí. Krevety můžete p...

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více