Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

tory

22. 10. 2018

Nejvíce jí dává zabrat moje každodenní sportování a s tím spokojené pocení a také můj tříletý syn a rozčilovani se s ním

TýnaZ

22. 10. 2018

Mé pleti dává nejvíce zabrat zima a mráz. Na vrásky používám krémy a pravidelně chodím na kosmetiku

Moje pokožka nejvíc trpí, když začne zima a mráz, i když o pleť pečuji, vždycky se dá dohromady, až když začně zase svítit sluníčko Přiznám se, že vrásky snáším dost špatně, ale snažím se bojovat, seč mi síly stačí, výborný je např. opunciový olej...

VerKvap

22. 10. 2018

Nejvíce se na mojí pleti projevuje stres a negativní nálada . Od vrásek se proto snažím pomáhat předcházením mračení se, ale také doplňuji výživnými krémy.

plevanka

22. 10. 2018

Nejvíce mé pokožce dají zabrat hormonální změny v souvislosti s těhotenstvím a pak také přetopené místnosti. Na první vrásky se mně osvědčila především hydratace.

libutka

22. 10. 2018

nejhorší na mé pleti se podepisuje nedostatek spánku a stres a jak bojuji proti vráskám, je to boj je mi už 69 a nevzdávám se i když vrásky ke stáří patří já je nechci

Divoska33

22. 10. 2018

No mojí pokožce dává nejvíc zabrat stres...a málo spánku... Je mi 44let a samozřejmě se již objevili první vrásky...:-(

Brabulka

22. 10. 2018

Nejvíce mi dává zabrat nedostatek spánku, ale z vrásek si nic moc nedělám - patří k životu. :)

Zhalickova

22. 10. 2018

Jelikož pracuji převážně venku, tak mi dává zabrat přechod z venkovního prostředí do místnosti. Jakmile začnu roztávat, tak cítím na pleti takovou divnou horkost. A jak se vypořádávám s prvními vráskami? Tak s nimi se nikdy nevyrovnám, snažím se bojovat všemi dostupnými prostředky, ale zdá se mi, že čas nejde zastavit.

holesovi

22. 10. 2018

nejvíce mé pokožce dává zabrat únava a to nejvíce pomáhá odpočinek a dostatek spánku

Sarka22

22. 10. 2018

nejvic mi ddava zabrat vysoka skola a jako recept na vrasky pouzivam denne vodu s citronem na lacno

Moje plet trpi porad hlavne rano kdyz chodim s detma do skoly je zima pak zase teplo rda vyzkousim vse

Moje pokožka dostává nejvíc zabrat v práci. Máme zde prašno a sucho. Když je zima tak nám pouští fukary, což není moc příjemné a dobré. Cítím to na pleti. Je vysušená a víc se dělají vrásky. Proti vráskám bojuji kvalitní kosmetikou, která je určená pro mojí pleť. Tak aby vyhovovala tipu pleti a věku. Nevyhýbám se ani novinkám a doporučením

Dadule

22. 10. 2018

Mé pleti dává nejvíc zabrat stres, jak v práci, tak z vnějšího okolí. Poslední dobou ho mám hodně. Jsem perfekcionista a když není něco dle plánu, tak stresuji ještě víc a to je pak konec . A také teď bude zima, což na mě působí hrozně... mám vysušenou pokožku jak na těle, tak na pleti, kde to jde nejvíc vidět. A ze stresu se samozřejmě dělají i vrásky :/ Snažím se proti tomu bojovat tím, že čtu optomistické knížky, myslím pozitivně a pleť se snažím hydratovat a moc nepřetěžovat make-upem.

Milka98

22. 10. 2018

Pracuji jako učitelka v mateřské škole. S dětmi jsme denně 2 hodiny venku ať už na sluníčku, ve větru, při mírném dešti i v mrazivé zimě. Což o to, pobyt na čerstvém vzduchu je zdravý, ale mé pleti dává zabrat přemíra slunce, ostrý vítr i třeskutá zima. Mám už svá léta a mírné vrásky k tomu patří. Nelíbí se mi moje ustaraná vráska mezi obočím, jinak se nijak nestresuji

Jaromila

22. 10. 2018

Co dává zabrat mé pokožce, Denodenně se maluji, dávám makeup ,barvičky, rtěnku, bez toho bych ani nevyšla, tak asi to pokožka pocituje. Je to asi dost náročné, i když dnes je tato dekorativní kosmetika na vysoké úrovni. Na vrásky se snažím dávat séra a krémy ,abych zmírnila tento nežádoucí jev. Moc ráda otestuji něco nového a napíši recenzi. Myslím , že by to bylo na místě.

megana4

22. 10. 2018

Určitě smog.Vrásky kolem očí už pár let mám,na čele se mi teď objevily kvůli velkému stresu.Ne moc velké,nicméně jsou.Občas už tedy používám krém proti vráskám,i když mi ještě není tolik let..

pajusap

22. 10. 2018

tak mojí pokožce dává zabrat i uspěchaný životní styl této doby... občas se zapomene člověk odmalovat i když se na to snažím nezapomínat a jistě i počasí hraje velkou roli.. první vrásky už mám a bojuji proti nim dostupnými krémy... stále zkouším nové a zkouším také který mi bude opravdu vyhovovat..

KrissNia

22. 10. 2018

Moji pokožce dává nejvíc zabrat teď ochlazení, studený vzduch mi pleť hodně vysušuje a musím hodně promazavat. Vrásky zatím tolik neřeším, mám jich pár hlavně od smíchu a ty se mi docela líbí :)

Kacarapp

22. 10. 2018

Mé pokožce dávají nejvíce zabrat hlavně změny teploty, nejhůře snáší neustálé přechody z tepla do zimy právě během nadcházejících zimních měsíců. S vrásky jsem se rozhodla prozatím bojovat pouze tak, že se snažím pokožku dostatečně kvalitně hydratovat a čistit a chránit jí tak před působením vnějších vlivů prostředí ))

TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Jablko & Mandle od Manufaktury

Jednoduchý salát ze špenátu

Jednoduchý salát ze špenátu

9 hlasů
15min 1188 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Celerová polévka

10 hlasů
50min 265kJ 75 Kč

Celerová polévka s jablky.

Rybí karbanátky

9 hlasů
1h a 25min 844kJ 145 Kč

Karbanátky z rybího filé se zeleninou.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více