Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

helus

22.10.2018

Teď v zimě má pleť dostává nejvíce zabrat.Mám velmi suchou pleť,tak se o ni musím pravidelně starat.Je mi 52 roků,tak nějaká ta vráska bohužel je.Beru to tak,že to patří už k mému věku.Snažím se je zmírnit různými přípravky,proto bych moc ráda vyzkoušela tuto novinku.

Nessa58

22.10.2018

Sérum bych chtěla pro maminku, která je sice krásná, ale po čtyřicítce se i jí objevují vrásky a myslím, že tohle by jí mohlo pomoct.. Jinak z vlastní zkušenosti, pleti dává nejvíc zabrat kouř, smog, městský vzduch a stres.. Jenže tomu se ne vždy dá vyhnout..

Člověk by si řekl, mladá slečna, z čeho by měla vrásky. Pokusím se Vám odpovědět. Pokud má člověk spoustu problémů, které se nedají vyřešit mávnutím kouzelného proutku, je to složité. Dostává se člověk do stresu, a tím pádem to odnáší má pleť nejen se objevují známky první vrásek, kruhy pod očima a unavená pleť. Mé motto zní, nikdy se nevzdávej, tak vzhůru do boje s problematickou pleti

Mé pokožce nejvíce ubližuje ekzém, který se mi objevil na obličeji, přímo na očních víčkách a v obočí a to hlavně v podzimním čase. Je to velmi nepříjemné a potkalo mě to ve stárnoucím věku. Vrásky se snažím oddalovat kvalitními krému a k tomu vhodné sérum. Nejvíce je to vidět na krku, což mě trápí.

Nikol35

22.10.2018

Mé pokožce ubližuje nejvíc můj pitný režim, piju málo, snažím se s tím bojovat, ale v tom fofru, ve kterém se točím, prostě často zapomínám...

camina

22.10.2018

Nejhorší pro mojí pokožku je nedostatek spánku a potom zakouřené prostory. Po nich je moje pokožka minimálně o 20 let starší. Na vrásky zkouším různé krémy, ale co se dá dělat... čas nezastavím... :(

Miluš

22.10.2018

Mé pokožce dávají zabrat různé věci - nevyspání, životní prostředí, stres a starosti. Snažím se více spát, aby ty vrásky nepřibývaly. Zkouším různé krémy na obličej. Takový klidný den se také podepíše na pleti v pozitivním slova smyslu.

velinka

22.10.2018

Nejvíce mé pokožce dává zabrat stres. Letos přišla padesátka a já vidím, jak vrásky začínají přibývat, ale snažím se s tím vyrovnat. Věřím, že pomáhá i sport, dobrá nálada, milující rodina a krémy proti vráskám jsou takový nutný bonus.

Krasne dopoledne. Mam pokozku s dedicnou kuperozou a tak ji vadi spousta veci a ma tak jeste vetsi sklony k podrazdeni, cervenani a ztrate vlhkosti. Behem let uz jsem tak nejak vydedukovala, ze ji nejvice skodi dlouhodoby pobyt na primem slunci nebo naopak ve vetrnem ci mrazivem pocasi, navsteva solaria a sauny, znecisteni ovzdusi s velkou prasnosti, zakourene prostory, nedostatek hydratace jak zvenku tak zevnitr nebo nevhodna kosmetika. Ac uz nejakou tu vrasku mam, snazim se tuto skutecnost brat s nadhledem a humorem a nepripoustet si ji. Kazdy z nas lidi jsme original a kazda vraska, ktera se nam na tvari objevi jeste vic k teto originalite prispiva. Jako kazda zena se ovsem snazim tuto skutecnost aspon trochu zpomalit a proto pro me nejvic plati nekolik zasad. Predevsim plet kazde rano a vecer dokonale vycistit, nanest serum a hydratacni krem, pouzivat adekvatni ochranny faktor proti slunecnimu zareni, pit dostatek tekutin, vyhybat se znecistenemu prostredi, extremnim klimatickym podminkam a aspon jednou zacas zajit ke kosmaticce a doprat me pleti odbornou peci.

zdenik

22.10.2018

Mé pokožce nepřidává pobyt v klimatizovaném prostředí, kde se pohybuji celou pracovní dobu. Pro vráskám bojuji již několik let. Někdy ty potvůrky vítězí a rada bych přivítala silnějšího pomocníka.

Nejvíce mé pokožce dává zabrat stres a s vráskami se vyrovnávám těžce,mám jednu dost hlubokou vrásku na čele mezi očima a nevím už jaký výrobek použít aby zmizela....:-(

Tabita

22.10.2018

Mám už asi nárok na vrásky, takže nějaké se objevily. Mé pleti nejvíce škodí špatné ovzduší a přechody z tepla do zimy. Suchý vzduch střídající se s klimatizací. Pleť je zvadlá, suchá. V létě jsem se chránila před sluncem. Abych měla vláčnou pleť, používám noční hydratační krém.

Největší zátěží pro moji pleť je moje posedlost sladkostmi. Miluji čokoládu a přemíra cukru se na moji pleti projevuje neustálým výskytem pupínků. Proti vráskám bojuji používáním krémů a dostatečnou hydrataci zevnitř i zvenčí.

Tak já ve svém věku snad už mám nárok na nějaké vrásky,ale snažím se proti nim bojovat kvalitními krémy.A co mé pokožce neprospívá?Určitě kouření a stres.

Mé těžce zkoušené pokožce dává zabrat hlavně stres v práci-jsem učitelka. Dále pak vnější vlivy jako přechody z tepla do zimy, klimatizace v létě, suché a prašné prostředí-žiji ve městě, vnitřní vlivy jako nedostatek spánku či nedostatečný pitný režim. S vráskami se vyrovnávám statečně, snažím se je moc neřešit, chodím ke kosmetičce a používám kvalitní krémy. A vrásky od smíchu? Ty jsou přece fajn.

Mé pleti nesvědčí extrémní venkovní teploty - ani velké horko, ani mrazivá zima. Pleť je začervenalá a citlivá. Vráskami se příliš netrápím. Používám kvalitní hydratační krémy a navíc přidám úsměv.

ladouch

22.10.2018

Mojí pleti dává hodně zabrat hlavně stres a nervy, jsem v obtížné rodinné situaci, také můj pokročilý věk, vrásky o těch ani nemluvím, ale určitě nejvíce jsou to nervy, a každodenní návštěvy mamky v LDN, kdo to zažil ví o čem mluvím. A také určitě nepohoda a určitě ne ukázková péče o pleť.

Moje plet dostává zabrat každý den. Ať v práci nebo i doma. Začínám se sobě pořádně věnovat až teď, když jsou děti z domů, takže jsem první vrásky poradně ani nestihla postřehnout.

Nejvíce zabrat dává mé pokožce každodenní stres, kterému se bohužel nelze vyhnout. První vrásky zatím neřeším, i když v 26 letech se nějaká sem tam objeví

Jelikož pracuji v kuchyni, kde vařím knedlíky je můj obličej denně vystavený páře a mastnotě. S vráskama to zatím není tak hrozné, ale kolem očí se mi už lajničky rýsují a poohlížím se po prvním krému na vrásky...

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Rychlá mexická polévka

Rychlá mexická polévka

0 hlasů
45min 292 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Masové kuličky s grilovací omáčkou

10 hlasů
60min 856kJ 145 Kč

Kuličky z mletého masa pečené v troubě.

Krůtí plátky s tuňákovou omáčkou

19 hlasů
40min 746kJ 170 Kč

Krůtí prsa jako minutka se studenou tuňákovou omáčkou.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více