Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

lucier

31. 10. 2018

nejvíc zabrat jí dává moje práce lékařky. a vyrovnávám se s nimi tak, že je se z nich nehroutím.

petraval

31. 10. 2018

moje práce, nedostatek spánku, starosti v rodině....je toho zkrátka mnoho. vyrovnávám se s každou vráskou tak, že každou novou oslavím u výborného dortu

nejvíc mi dává zabrat moje stresová práce. vyrovnávám se s vráskami těžce, ale snažím se v posledním měsíci používat pravidelně odpovídající kosmetiku

ingridh

31. 10. 2018

děti vyrovnávám se s nimi s nadhledem a přirozeností.

hanask

31. 10. 2018

stres, práce na směny, manžel.... používám krém proti vráskám a doufám, že bude účinný

warpik

31. 10. 2018

nejvíc mi dává zabrat málo spánku, což si ani jako IT nemůžu dovolit. a jak se vyrovnávám? prostě to musím přijmout, jinak to nejde.

jolana.e

31. 10. 2018

Nejvíce dává zabrat kolísání klimatizace ve které celé dny pracuji a s prvními vráskami jsem se sžila velmi brzy,protože je to nezvratný proces

danusch

31. 10. 2018

Nejvíce zabrat mé pokožce dává střídání teplot, klimatizace a suchý vzduch. Vrásky k věku patří, nemá cenu si dělat vrásky z vrásek .

marasto

31. 10. 2018

V mém věku už vrásek přibývá. Hledám všechny možné rady, které pak zkouším. Ráda používám přírodní přípravky. Hodně nepříjemné je pro mne náhlé střídání počasí.

a.nnysek

31. 10. 2018

Myslím, že na stav pleti má negativní vliv špatný zdravotní styl a stres, nedostatek spánku. Proto se snažím žít zdravěji, občas si dopřát pauzu pro sebe a používat kvalitní, přírodní kosmetiku. Z prvních vrásek se nehroutím, patří to ke každé ženě. Tak jako strie jsou známkou, že jsme maminky a daly jsme život, vrásky jsou pro mě symbolem zmoudření. I s nimi se cítím "krásná".

Nena15

31. 10. 2018

Mojí pleti dává nejvíce zabrat každodenní shon a málo spánku. Jelikož mé první vrásky jsou od smíchu, tak mne nechávají klidnou :) Horší by přeci bylo, kdyby byly od neustálé mračení či trápení.

Ruverrl

31. 10. 2018

Pro mou pokožku je asi největší problém , když se začne doma topit. Vzduch je suchý a já cítím jak je má pleť napnutá a šupinatá. S vrásky se pomalu začínám smiřovat a beru je jako součást životního cyklu. Ovšem pokud se najde přírodní prostředek, který s nimi umí zatočit, moc ráda ho budu používat.

dasa.z

31. 10. 2018

Nejvíc mé pleti škodí špinavé životní prostředí a ovduší..vrásky mám již nějaký ten rok a ráda zkouším nové krémy protože jsem ještě nenašla nic co by na ně opravdu zabralo, a jak se snimi vyrovnávám? no těžko ale nakonec si na každou novou musím zvyknout...

Hanae87

31. 10. 2018

Mé první vrásky jsou zapříčiněny stresem a asi nejvíc shonem a tlakem, který je teď na všechny ženy vyvíjen . To máte děti ,domácnost, úklid , účty, kroužky, vyzvedávání, nákupy , vaření , vytírání , luxování , mytí a to můžu pokračovat ještě dlouho . No a hup další vráska, jen to píšu .

lily

31. 10. 2018

Mé pleti dává nejvíce zabrat každodenní stres a nedostatek spánku. Z vrásek se moc nehroutím, prostě jsou , ale čím je jich méně tím lépe.

Petru80

30. 10. 2018

Nejvice me pokozce dava zabrat malo spanku a s prvnimi vraskami se vyrovnavam spatne, snazim se co nejmene na ne divat do zrcadla.

TerkaKonec

30. 10. 2018

Mojí pleti dává nejvíce zabrat celodenní péče o dceru, domácnost a večerní učení k maturitě. Ráda bych tak tímto produktem udělala radost své pleti.

Jitulaa

30. 10. 2018

Nejvíce makeup a počasí Zatím vrásky neřeším, ale to brzy přijde

bar.cie

30. 10. 2018

Nejvíce mi dává zabrat časté používání makeupu a málo spánku. Zatím se nijak nevyrovnávám s prvními vráskami, ale zachvíli už bude načase :)

master268

30. 10. 2018

Myslím si že na mých prvních vráskách se zapsalo nevyspání, kdy jsem vstávala k dětem co 2 hodiny (máme doma dvojčata), dále určitě i práce, kdy sedím 8 hodin u PC, tudíž nedostatek vzduchu a sluníčka. No a jak se s tím vyrovnávám? Snažím se o sebe víc starat, pleti dodávat víc hydratace a to jak vnitřně tak i zevně. Proto mě zaujali séra od značky Ryor, protože tato značka je chválena a vím, že je i účinná

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kedlubny plněné pohankou

Kedlubny plněné pohankou

1 hlas
1h a 30min 448 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Knedlíčky s bazalkou

18 hlasů
30min 808kJ 58 Kč

Knedlíčky, které můžete podávat samostatně nebo jako p...

Kotlety v sýrové omáčce

12 hlasů
55min 758kJ 180 Kč

Kotlety ve smetanovo-sýrové omáčce.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více