Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

lucier

31.10.2018

nejvíc zabrat jí dává moje práce lékařky. a vyrovnávám se s nimi tak, že je se z nich nehroutím.

moje práce, nedostatek spánku, starosti v rodině....je toho zkrátka mnoho. vyrovnávám se s každou vráskou tak, že každou novou oslavím u výborného dortu

nejvíc mi dává zabrat moje stresová práce. vyrovnávám se s vráskami těžce, ale snažím se v posledním měsíci používat pravidelně odpovídající kosmetiku

ingridh

31.10.2018

děti vyrovnávám se s nimi s nadhledem a přirozeností.

hanask

31.10.2018

stres, práce na směny, manžel.... používám krém proti vráskám a doufám, že bude účinný

warpik

31.10.2018

nejvíc mi dává zabrat málo spánku, což si ani jako IT nemůžu dovolit. a jak se vyrovnávám? prostě to musím přijmout, jinak to nejde.

Nejvíce dává zabrat kolísání klimatizace ve které celé dny pracuji a s prvními vráskami jsem se sžila velmi brzy,protože je to nezvratný proces

danusch

31.10.2018

Nejvíce zabrat mé pokožce dává střídání teplot, klimatizace a suchý vzduch. Vrásky k věku patří, nemá cenu si dělat vrásky z vrásek .

marasto

31.10.2018

V mém věku už vrásek přibývá. Hledám všechny možné rady, které pak zkouším. Ráda používám přírodní přípravky. Hodně nepříjemné je pro mne náhlé střídání počasí.

Myslím, že na stav pleti má negativní vliv špatný zdravotní styl a stres, nedostatek spánku. Proto se snažím žít zdravěji, občas si dopřát pauzu pro sebe a používat kvalitní, přírodní kosmetiku. Z prvních vrásek se nehroutím, patří to ke každé ženě. Tak jako strie jsou známkou, že jsme maminky a daly jsme život, vrásky jsou pro mě symbolem zmoudření. I s nimi se cítím "krásná".

Nena15

31.10.2018

Mojí pleti dává nejvíce zabrat každodenní shon a málo spánku. Jelikož mé první vrásky jsou od smíchu, tak mne nechávají klidnou :) Horší by přeci bylo, kdyby byly od neustálé mračení či trápení.

Ruverrl

31.10.2018

Pro mou pokožku je asi největší problém , když se začne doma topit. Vzduch je suchý a já cítím jak je má pleť napnutá a šupinatá. S vrásky se pomalu začínám smiřovat a beru je jako součást životního cyklu. Ovšem pokud se najde přírodní prostředek, který s nimi umí zatočit, moc ráda ho budu používat.

dasa.z

31.10.2018

Nejvíc mé pleti škodí špinavé životní prostředí a ovduší..vrásky mám již nějaký ten rok a ráda zkouším nové krémy protože jsem ještě nenašla nic co by na ně opravdu zabralo, a jak se snimi vyrovnávám? no těžko ale nakonec si na každou novou musím zvyknout...

Hanae87

31.10.2018

Mé první vrásky jsou zapříčiněny stresem a asi nejvíc shonem a tlakem, který je teď na všechny ženy vyvíjen . To máte děti ,domácnost, úklid , účty, kroužky, vyzvedávání, nákupy , vaření , vytírání , luxování , mytí a to můžu pokračovat ještě dlouho . No a hup další vráska, jen to píšu .

lily

31.10.2018

Mé pleti dává nejvíce zabrat každodenní stres a nedostatek spánku. Z vrásek se moc nehroutím, prostě jsou , ale čím je jich méně tím lépe.

Petru80

30.10.2018

Nejvice me pokozce dava zabrat malo spanku a s prvnimi vraskami se vyrovnavam spatne, snazim se co nejmene na ne divat do zrcadla.

Mojí pleti dává nejvíce zabrat celodenní péče o dceru, domácnost a večerní učení k maturitě. Ráda bych tak tímto produktem udělala radost své pleti.

Jitulaa

30.10.2018

Nejvíce makeup a počasí Zatím vrásky neřeším, ale to brzy přijde

bar.cie

30.10.2018

Nejvíce mi dává zabrat časté používání makeupu a málo spánku. Zatím se nijak nevyrovnávám s prvními vráskami, ale zachvíli už bude načase :)

Myslím si že na mých prvních vráskách se zapsalo nevyspání, kdy jsem vstávala k dětem co 2 hodiny (máme doma dvojčata), dále určitě i práce, kdy sedím 8 hodin u PC, tudíž nedostatek vzduchu a sluníčka. No a jak se s tím vyrovnávám? Snažím se o sebe víc starat, pleti dodávat víc hydratace a to jak vnitřně tak i zevně. Proto mě zaujali séra od značky Ryor, protože tato značka je chválena a vím, že je i účinná

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Fazolkový salát

Fazolkový salát

3 hlasy
30min 434 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřová panenka s cibulí

19 hlasů
60min 609kJ 190 Kč

Vepřová panenka s cibulí a chutí rozmarýnu - výborný h...

Gratinované brambory pro děti

11 hlasů
60min 638kJ 95 Kč

Dětem budou brambory s mrkví určitě chutnat.

Poradny

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Chci bydlet sama s dětmi, dostanu příspěvek na bydlení?

Dbrý den, Karolíno,na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu, ve kterém má t... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více