Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Nejvíce mé pleti dává zabrat vyčerpání z nedostatku spánku..první vrásky se mi objevily po porodu a další asi přibudou po druhém, o pleť se starám každý den z Ryoru miluji jejich pleťové masky a krém s matujícím účinkem a ráda bych vyzkoušela tyto nové...

snany

30.10.2018

Moje děti, nedostatek spánku a náš zedník

Vera1

30.10.2018

Mé pokožce nejvíce dává zabrat prach a klima v práci, změny teplot, stres a málo spánku. Vrásky patří k životu, já osobně jsem s tím smířená, ale snažím se pochopitelně vypadat mladší, a proto používám kosmetiku na vrásky, snažím se být co nejvíce v klidu a hodně se smát

Nejvíc mojí pleti dává zabrat prach v práci a létající špony plus každodenní make-up.

Novalu7

30.10.2018

Vrásky má každý člověk a kdo je nemá, tak lže, stárneme všichni.Nejlepší je :smích, láska, přátelé a společné chvilky.

petrac

30.10.2018

Nejvíce dávají mojí pleti zabrat změny teplot a přechody z místnosti ven a naopak. Z prvních vrásek si nic nedělám, vrásky patří k životu a jsou přirozené.

micak42

30.10.2018

Nejvíc dává mé pokožce stres a málo spánku.Na vrásky používám krém na vrásky,ale moc mi nezabírá.Dělám si z toho velké vrásky,už nevím co bych si na ně napatlala

Nejvíce mé pleti dává zabrat stres, nedostatek spánku a také městské prostředí. S prvními vráskami se vypořádávám sklenkou vína.

Mojí pleti dává zabrat nejvíce stres a únava, někdy také změny teplot a počasí. Sice mi ještě není ani 30, ale pozoruji na sobě menší vrásky hlavně v očním okolí. Myslím si, že péče o pleť je velmi důležitá, ať už čištění a odličování, tak hlavně péče v podobě krémů a sér, které mohou stárnutí zpomalit.

honzik

29.10.2018

první vrásky mám již za sebou, trápí mě suchá pleť

Největším strašákem je pro mou pleť stres. Známí ihned poznají, kdy jsem v pohodě a kdy ne. Jako studentka vrásky zatím moc neřeším. Naštěstí . Jediné malinké vrásky, které mám, jsou ty kolem očního okolí. Bohatě mi na ně stačí krém na oční okolí od Manufaktury:) je úžasný!

Nejvíce mi dává zabrat brzký každodenní budíček - buď v podobně 2 rozesmátých tvářiček, kterým se už nechce spát nebo v podobě uřvaného budíku, který mě nutí jít do práce:). Pomáhá mi hlavně make-up, kterým se vrásky snažím zakrýt - takže nějaká kvalitní péče by se hodila.

Mé pokožce nejvíc dává zabrat počasí, stres a únava. První vrásky nijak neřeším.

PajusF

29.10.2018

Nejvíc mi dávají zabrat změny pleti během celého roku. Bohužel nemám po celý rok stejný typ, takže tomu musím přizpůsobovat i kosmetiku, kterou používám a často se stává, že kosmetika, která mi vyhovovala na jaře už mi další rok nesedí. Proti prvním vráskám bojuji dostatečným pitným režimem a samozřejmně vhodnou péčí o pleť, která teď s měnícím počasím potřebuje pořádnou výživu.

Nejvíc mé pokožce dává zabrat stres a nedostatek spánku. A první vrásky? Zatím jsou malinké ale k životu patří tak co.

Linda15

29.10.2018

Na pleť je dle mého názoru nejhorší klimatizace a celkově stres. Také určitě nedostatek tekutin. Pozoruji na sobě, že když jsem ve stresu, mám vysušený obličej a pleť má nezdravou barvu. S prvními vráskami se snažím bojovat dostatečným pitným režimem a již od 25 let se mažu krémy. Od 30 let jsem ještě přidala pravidelné chození na kosmetiku.Hlavní je ale mít dobrou náladu, co nejčastěji, a snad i dobré geny v rodině. Když se podívám na svou matku, tak doufám, že na tom za 30 let budu s vráskami stejně dobře

jerry

29.10.2018

Nejvíc pokožce dává zabrat stres, ovzduší, pokud málo piju a málo spím...no a první vrásky...snad je přijímám s nadhledem

Nejvíce mi dává zabrat místní stav ovzduší a děti. A vyrovnávat se s tím moc nestíhám

Nejvíc mé pokožce dává zabrat výkyvy teplot a to přechod ze zimy do tepla . S prvními vráskami se vyrovnávám v rámci možností dobře, říkám si, že jsou i horší věci a patří to k věku

kiviva

29.10.2018

je to hlavně nedostatek spánku a káva. A první vrásky, snažím se jim vyhýbat pomocí krémů ráno i večer.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Mrkvová polévka s mandlemi

Mrkvová polévka s mandlemi

14 hlasů
40min 336 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Restovaná játra

19 hlasů
25min 544kJ 110 Kč

Rychlá příprava telecích jater.

Vepřové maso se zázvorem

10 hlasů
1h a 5min 1198kJ 165 Kč

Dušené kostky vepřového masa, podávané s rýží, posypan...

Poradny

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Chci bydlet sama s dětmi, dostanu příspěvek na bydlení?

Dbrý den, Karolíno,na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu, ve kterém má t... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více