Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Nejvíce mé pleti dává zabrat vyčerpání z nedostatku spánku..první vrásky se mi objevily po porodu a další asi přibudou po druhém, o pleť se starám každý den z Ryoru miluji jejich pleťové masky a krém s matujícím účinkem a ráda bych vyzkoušela tyto nové...

snany

30.10.2018

Moje děti, nedostatek spánku a náš zedník

Vera1

30.10.2018

Mé pokožce nejvíce dává zabrat prach a klima v práci, změny teplot, stres a málo spánku. Vrásky patří k životu, já osobně jsem s tím smířená, ale snažím se pochopitelně vypadat mladší, a proto používám kosmetiku na vrásky, snažím se být co nejvíce v klidu a hodně se smát

Nejvíc mojí pleti dává zabrat prach v práci a létající špony plus každodenní make-up.

Novalu7

30.10.2018

Vrásky má každý člověk a kdo je nemá, tak lže, stárneme všichni.Nejlepší je :smích, láska, přátelé a společné chvilky.

petrac

30.10.2018

Nejvíce dávají mojí pleti zabrat změny teplot a přechody z místnosti ven a naopak. Z prvních vrásek si nic nedělám, vrásky patří k životu a jsou přirozené.

micak42

30.10.2018

Nejvíc dává mé pokožce stres a málo spánku.Na vrásky používám krém na vrásky,ale moc mi nezabírá.Dělám si z toho velké vrásky,už nevím co bych si na ně napatlala

Nejvíce mé pleti dává zabrat stres, nedostatek spánku a také městské prostředí. S prvními vráskami se vypořádávám sklenkou vína.

Mojí pleti dává zabrat nejvíce stres a únava, někdy také změny teplot a počasí. Sice mi ještě není ani 30, ale pozoruji na sobě menší vrásky hlavně v očním okolí. Myslím si, že péče o pleť je velmi důležitá, ať už čištění a odličování, tak hlavně péče v podobě krémů a sér, které mohou stárnutí zpomalit.

honzik

29.10.2018

první vrásky mám již za sebou, trápí mě suchá pleť

Největším strašákem je pro mou pleť stres. Známí ihned poznají, kdy jsem v pohodě a kdy ne. Jako studentka vrásky zatím moc neřeším. Naštěstí . Jediné malinké vrásky, které mám, jsou ty kolem očního okolí. Bohatě mi na ně stačí krém na oční okolí od Manufaktury:) je úžasný!

Nejvíce mi dává zabrat brzký každodenní budíček - buď v podobně 2 rozesmátých tvářiček, kterým se už nechce spát nebo v podobě uřvaného budíku, který mě nutí jít do práce:). Pomáhá mi hlavně make-up, kterým se vrásky snažím zakrýt - takže nějaká kvalitní péče by se hodila.

Mé pokožce nejvíc dává zabrat počasí, stres a únava. První vrásky nijak neřeším.

PajusF

29.10.2018

Nejvíc mi dávají zabrat změny pleti během celého roku. Bohužel nemám po celý rok stejný typ, takže tomu musím přizpůsobovat i kosmetiku, kterou používám a často se stává, že kosmetika, která mi vyhovovala na jaře už mi další rok nesedí. Proti prvním vráskám bojuji dostatečným pitným režimem a samozřejmně vhodnou péčí o pleť, která teď s měnícím počasím potřebuje pořádnou výživu.

Nejvíc mé pokožce dává zabrat stres a nedostatek spánku. A první vrásky? Zatím jsou malinké ale k životu patří tak co.

Linda15

29.10.2018

Na pleť je dle mého názoru nejhorší klimatizace a celkově stres. Také určitě nedostatek tekutin. Pozoruji na sobě, že když jsem ve stresu, mám vysušený obličej a pleť má nezdravou barvu. S prvními vráskami se snažím bojovat dostatečným pitným režimem a již od 25 let se mažu krémy. Od 30 let jsem ještě přidala pravidelné chození na kosmetiku.Hlavní je ale mít dobrou náladu, co nejčastěji, a snad i dobré geny v rodině. Když se podívám na svou matku, tak doufám, že na tom za 30 let budu s vráskami stejně dobře

jerry

29.10.2018

Nejvíc pokožce dává zabrat stres, ovzduší, pokud málo piju a málo spím...no a první vrásky...snad je přijímám s nadhledem

Nejvíce mi dává zabrat místní stav ovzduší a děti. A vyrovnávat se s tím moc nestíhám

Nejvíc mé pokožce dává zabrat výkyvy teplot a to přechod ze zimy do tepla . S prvními vráskami se vyrovnávám v rámci možností dobře, říkám si, že jsou i horší věci a patří to k věku

kiviva

29.10.2018

je to hlavně nedostatek spánku a káva. A první vrásky, snažím se jim vyhýbat pomocí krémů ráno i večer.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Makrela na bílém víně

Makrela na bílém víně

12 hlasů
60min 339 kJ 211 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Jehněčí maso s olivami

6 hlasů
1h a 10min 725kJ 160 Kč

Jehněčí nejen na velikonoční stůl.

Krevety s chilli papričkou

16 hlasů
30min 297kJ 95 Kč

Krevety v omáčce s chilli a smetanou.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více