Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Spánek mi nechybí , ale věk mi dává zabrat.

Asi behem dne vsechno, pocasi, klimatizace, zmena pocasi.. pak citim vysuseni, ale upravit oblicej is mohu az doma, nebo v praci jen lehke doliceni. Vecer, kdyz prijd uz prace, tak se odlicim a dam lehky krem. POk oupeli pouziji ultrazvukovou spachtli a kolagen a pak nocni krem. Dekuji moc Hanka

Nejvíce mi dává zabrat stres a nedostatek spánku.. a vyrovnávám se s tím, že si říkám, že to k životu patří. Úsměv vrásky vyrovná a říkám si, že je mi hej, tak nač si dělat ze života další vrásky.

Stres, věk a málo spánku. Tyto tři faktory jsou pro mě přidělávači vrásek na čele

yana

28.10.2018

Zabrat mi nejvíc dává, že kvůli práci netrávím každou noc doma a spím v hotelu a tam sebou většinou nemívám celý svůj kosmetický arzenál a jsem už ve věku, kdy ráno poznám, jestli jsem večer s pletí něco dělala. S prvními vráskami se snažím, zatím celkem úspěšně, bojovat co to jde. Číštění pleti, sérum, krém, peeling,masky. Zatím vyhrávám, ale přírodu neporazím a stejně mě asi za chvíli dožene.. :D takže s tím se zatím vyrovnávám vcelku dobře...a až budou ty moje vrásky na čele hlubší, tak si stříhnu ofinu, no...

moona

28.10.2018

Mé pleti nesvědčí hlavně nedostatek spánku, a stres. A vrásky, těm se stejně člověk na namáhaných místech nevyhne

Olafi

28.10.2018

Řekla bych že hodně tomu pomohly noční směny, únava a stress a snažím se pořádně hydratovat a měla bych si zase konečně zajít na kosmetiku

Věk, kouření, nevyspání, stres...…

alab

28.10.2018

Nejvice mi dava zabrat me nevyspani pri nocni smene v praci....

sanula

28.10.2018

Nedostatek spánku dává mé pleti nejvíce zabrat a proti vráskám úplně nijak nebojuji, tak jako tak přijdou :) to k životu prostě patří

Mé pokožce, protože je suchá, dává nejvíce zabrat střídání zimy a tepla a také nedostatek spánku. Snažím se proti vráskám bojovat přírodními olejíčky a vitaminem C. Jinak ale přece vrásky k životu patří. Obzvlášť ty od smíchu.

Nejvíc me pleti dává zabrat stres. Vyrovnavam se s vráskám celkem úspěšně. Zatím.

vendina

28.10.2018

Bohužel vrásek dost hlavně díky směnnému provozu noční se hodně podepisuje na obličeji k tomu stresy v práci...dvakrát denně obličej po omytí krém na hydrataci se střídavým účinkem

luc94

28.10.2018

Momentálně mi asi dělá vrásky dcera A k tomu špatně probíhající rekonstrukce. Je mi sice jen 24let, ale mám vršku pod očima a nevím co s ní. Používám antiage oční krém a nevidím změnu, bohužel.

Rozhodně mi neprospívá nedostatek spánku a také hodně práce. O pleť se snažím starat kvalitnější kosmetikou. Ale ještě jsem nenašla takovou, která by vrátila moji pleť o dvacet let a zabalzamovala ji. Vrásek mám i přes moji snahu víc a víc a jsou čím dál hlubší.

kajinek

27.10.2018

Vrásek už mám opravdu hodně, hlavně na čele a okolo úst. Trápí mě spadlá víčka a moji pokožku stres . Boj s nimi je dost těžký.

Nejvíce moje pokožka trpí neustálým stresem a také znečištěným ovzduším ve velkoměstě,kde v posledních letech bydlím.Nepříjemné jsou přibývající vrásky,ale i pupínky,které se stále objevují i když už se blížím k padesátce a nejvíce mi vadí převislá horní víčka.Snažím se s tím vším bojovat kvalitní kosmetikou,ale zázraky se nedějí

Mojí pleti dává nejvíce zabrat určitě stres v práci. A jelikož stále trpím na pupínky, i když pubertě už dávno odzvonilo a první vrásky se objevují - tak neustále vysušovaci a zakryvajici pripravky. S prvnima vraskama si zatím nic nedělám :) ono to prostě přijít musí no

Aneta83

27.10.2018

Nejvíce prach, který je snad všude, často čistim vodou. První vrásky mám už dlouho, mimika a tak si pořád říkám to jsou jen mimické vrásky

Lenna22

27.10.2018

Povolení dobou me to stres a první vrásky příjtou věkem

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Husa pečená s hruškami

Husa pečená s hruškami

5 hlasů
3h a 20min 633 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Frise salát s javorovým sirupem

13 hlasů
20min 1214kJ 40 Kč

Tento kadeřavý salát má jemně nahořklé aroma. Pochutná...

Zelná polévka

11 hlasů
1h a 30min 330kJ 140 Kč

Zelná polévka ze silného masového vývaru a kysaného zelí.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více