Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Spánek mi nechybí , ale věk mi dává zabrat.

Asi behem dne vsechno, pocasi, klimatizace, zmena pocasi.. pak citim vysuseni, ale upravit oblicej is mohu az doma, nebo v praci jen lehke doliceni. Vecer, kdyz prijd uz prace, tak se odlicim a dam lehky krem. POk oupeli pouziji ultrazvukovou spachtli a kolagen a pak nocni krem. Dekuji moc Hanka

Nejvíce mi dává zabrat stres a nedostatek spánku.. a vyrovnávám se s tím, že si říkám, že to k životu patří. Úsměv vrásky vyrovná a říkám si, že je mi hej, tak nač si dělat ze života další vrásky.

Stres, věk a málo spánku. Tyto tři faktory jsou pro mě přidělávači vrásek na čele

yana

28.10.2018

Zabrat mi nejvíc dává, že kvůli práci netrávím každou noc doma a spím v hotelu a tam sebou většinou nemívám celý svůj kosmetický arzenál a jsem už ve věku, kdy ráno poznám, jestli jsem večer s pletí něco dělala. S prvními vráskami se snažím, zatím celkem úspěšně, bojovat co to jde. Číštění pleti, sérum, krém, peeling,masky. Zatím vyhrávám, ale přírodu neporazím a stejně mě asi za chvíli dožene.. :D takže s tím se zatím vyrovnávám vcelku dobře...a až budou ty moje vrásky na čele hlubší, tak si stříhnu ofinu, no...

moona

28.10.2018

Mé pleti nesvědčí hlavně nedostatek spánku, a stres. A vrásky, těm se stejně člověk na namáhaných místech nevyhne

Olafi

28.10.2018

Řekla bych že hodně tomu pomohly noční směny, únava a stress a snažím se pořádně hydratovat a měla bych si zase konečně zajít na kosmetiku

Věk, kouření, nevyspání, stres...…

alab

28.10.2018

Nejvice mi dava zabrat me nevyspani pri nocni smene v praci....

sanula

28.10.2018

Nedostatek spánku dává mé pleti nejvíce zabrat a proti vráskám úplně nijak nebojuji, tak jako tak přijdou :) to k životu prostě patří

Mé pokožce, protože je suchá, dává nejvíce zabrat střídání zimy a tepla a také nedostatek spánku. Snažím se proti vráskám bojovat přírodními olejíčky a vitaminem C. Jinak ale přece vrásky k životu patří. Obzvlášť ty od smíchu.

Nejvíc me pleti dává zabrat stres. Vyrovnavam se s vráskám celkem úspěšně. Zatím.

vendina

28.10.2018

Bohužel vrásek dost hlavně díky směnnému provozu noční se hodně podepisuje na obličeji k tomu stresy v práci...dvakrát denně obličej po omytí krém na hydrataci se střídavým účinkem

luc94

28.10.2018

Momentálně mi asi dělá vrásky dcera A k tomu špatně probíhající rekonstrukce. Je mi sice jen 24let, ale mám vršku pod očima a nevím co s ní. Používám antiage oční krém a nevidím změnu, bohužel.

Rozhodně mi neprospívá nedostatek spánku a také hodně práce. O pleť se snažím starat kvalitnější kosmetikou. Ale ještě jsem nenašla takovou, která by vrátila moji pleť o dvacet let a zabalzamovala ji. Vrásek mám i přes moji snahu víc a víc a jsou čím dál hlubší.

kajinek

27.10.2018

Vrásek už mám opravdu hodně, hlavně na čele a okolo úst. Trápí mě spadlá víčka a moji pokožku stres . Boj s nimi je dost těžký.

Nejvíce moje pokožka trpí neustálým stresem a také znečištěným ovzduším ve velkoměstě,kde v posledních letech bydlím.Nepříjemné jsou přibývající vrásky,ale i pupínky,které se stále objevují i když už se blížím k padesátce a nejvíce mi vadí převislá horní víčka.Snažím se s tím vším bojovat kvalitní kosmetikou,ale zázraky se nedějí

Mojí pleti dává nejvíce zabrat určitě stres v práci. A jelikož stále trpím na pupínky, i když pubertě už dávno odzvonilo a první vrásky se objevují - tak neustále vysušovaci a zakryvajici pripravky. S prvnima vraskama si zatím nic nedělám :) ono to prostě přijít musí no

Aneta83

27.10.2018

Nejvíce prach, který je snad všude, často čistim vodou. První vrásky mám už dlouho, mimika a tak si pořád říkám to jsou jen mimické vrásky

Lenna22

27.10.2018

Povolení dobou me to stres a první vrásky příjtou věkem

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Krkovička pečená v těstíčku

Krkovička pečená v těstíčku

21 hlasů
2h a 15min 838 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pstruh se šunkou

11 hlasů
40min 461kJ 110 Kč

Dietní filé ze pstruha se šunkou.

Vepřové na rozmarýnu

10 hlasů
45min 973kJ 135 Kč

V troubě nebo na ohni grilované maso s rozmarýnem.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více