Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Zurkova

27. 10. 2018

nemám pocit žízně, tak se mi běžně stává, že se musím do pití nutit a nedostatečný příjem vody je znát na moji pleti.Ale opravdu se snažím, přesto musím klást důraz na přípravky o péči o pleť. RYOR je bezvadná kosmetika, která mi pomáhá hydratovat moji pleť.Zaroven spolu bojujeme s prvními vráskami spolu s kosmetičkou...

Suisei

27. 10. 2018

Dobrý den, nejvíce mé kůži dává zabrat práce na nočních směnách v ne zrovna čistém prostředí. Přes podzim a zimu je to mráz a častá únava, která se zrcadlí i na mém obličeji. S prvnímy náznaky drobných vrásek pod očima se snažím bojovat dostatečným pití vody, denní krémy na hydrataci a nočním očním krémem. Jednou za čas oční okolí hydratuji maskou =).

Jířulka

27. 10. 2018

Mojí pokožce nejvíce dává zabrat stres a moje lajdáctví. Moc o ní totiž nepečuji. A když jdu na nějakou akci a potřebuji vypadat trochu k světu, koupím si nějaké účinné sérum proti vráskám. No nevím, zda to funguje..., věřím tomu. A pak už pomůže jen make up..

sarka49

27. 10. 2018

...Poslední dobou je to kojení.. a první vrásky bohužel přišly s věkem, prostě čas nezastavíme..

terka20

27. 10. 2018

Nejvíc pokožce dává zabrat zima a vítr,suchý vzduch z topení,v létě sluníčko a klimatizace.Dále prach,ale i stres v práci i doma.S vráskami se vyrovnávám statečně,i když se mi samozřejmě nelíbí.Nehroutím se z toho,ale snažím se o pleť důkladně pečovat,aby tak rychle nepřibývaly.

wenatka

27. 10. 2018

Mé pokožce určitě nesvědčí stres a únava, pak i počasí. Proti vráskám se snažím bojovat různými domácími maskami

Misha11

27. 10. 2018

Stres a zima, to nesnáším :D No a ani těch pár cigaret denně pokožce nepomůže..

Neube

27. 10. 2018

Mé pokožce asi nejvíce škodí stres a únava. Chodím do práce,do toho mám doma dvě malinké děti,starost o domácnost a vše dohromady je velmi náročné,jak po fyzické stránce,tak po psychické,ale taková už je doba. Vrásky,které se objevují zatím neřeším,to k životu patří :)

Lucipírek

27. 10. 2018

Mé pokožce nejvíce dává zabrat - nedostatek spánku, špatná strava, kouření a denní malování. První vrásky zatím neřeším, ale měla bych, neboť čím dřív se začne s nimi bojovat tím lépe.

Lucie01

27. 10. 2018

V zimě je nejhorší střídání teplot, přebíhání z mrazu do přetopených budov. První vrásky se mi dělají kolem očí, asi proto, že se hodně směju - tak se jim směju taky. Ale nedám dopustit na kvalitní kosmetiku.

Siraellen

27. 10. 2018

Moje pokožka celoročně trpí dehydratací a tak ji musím pomáhat hydratačními krémy kterými se poctivě mažu a také velký přísun vody,kterou se neustále prolévám.Také sluníčko mi nedělá dobře.Na přibívající vrásky se snažím dívat s nadhledem.

ovace

27. 10. 2018

Rozhodně nedostatek spánku a světla..Každé ráno velice brzy vstávám a vracím se pozdě večer s kruhy pod očima které mám oteklé.Začínám pozorovat první vrásky a nenesu to zrovna lehce.Do boje s nimi jsem začal používat různé hydratační krémy a krémy na otoky a doufám že to pomůže.

Ann

26. 10. 2018

Nedostatek spánku, a nevyvazena strava a každodenní malování.

Joplin

26. 10. 2018

Moje pokožka opravdu dostává zabrat a je to vidět-práce na nočních směnách,klimatizace,smrad z dezinfekcí...nevyhovuje mi ani sluníčko-po úrazu oka v dětství stále mhouřím oči,takže mám kolem nich vrásky dost výrazné.Navíc i když si stále říkám,že musím více pít,tak kolikrát večer zjistím,že jsem měla tři kafe,ale ani jednou jsem se nenapila.K tomu občas starosti v rodině,což se na pleti také podepisuje.

Petra_pf

26. 10. 2018

Pleti neprospívá "tik tak tik tak" utíkající čas a s tím spojené střídání léta a zim, dále pak nedostatek spánku s malými dětmi a určitě všudypřítomný stres. Mazat pleť jsem začala již před 30tým rokem a nejraději používám Saloos hylauronové sérum a pak hodně hydrate kérmy od Vichy apod. Věřím, že vyšší stupeň hydratace napomáhá zmírnění tvorby vrásek.

kkamcatko

26. 10. 2018

U mě je to jednoznačně stres a nedostatek spánku, který souvisí s rolí maminky. Taky nedostatek času na starání se o pleť. Nevyspala jsem se ani nepamatuju a to se za pár dní narodí druhý prcek

giri

26. 10. 2018

posledních pár let jsem pozorovala jen vrásky od úsměvu ale jakmile přišli děti,tak se začíná těch vrásek dělat cím dál víc.Nejvíce dává mé pleti zabrat nedostatek spánku:/Proto bych ráda tyto produkty vyzkoušela a jejich účinek.

vendy.z

26. 10. 2018

Po čtyřicítce už ty první vrásky nevrátím :) Snažím se používat přírodní oleje, občas nějaké přírodní krémy na obličej. Dokud bylo sluníčko, cítila jsem se mnohem lépe. Nyní mám pleť vysušenou a snažím se hodně omývat pouze čistou vodou a ošetřovat přírodními přípravky.

splendidka

26. 10. 2018

Asi jako každá maminka nejvíce bojuji s nedostatkem spánku a stresem . Navíc na ranní nakopnutí potřebuji pořádné kafe, takže je jasné, že po tom všem moje plet' zrovna nejásá a potřebovala by nějaký zázračný přípravek, aby byla zase jako dřív . První vrásky přišly už před 30, takže jsem měla nějaký ten pátek si na ně zvyknout. Uklidňuju se tím, že jsou vlastně od smíchu a ten p5eci prodlužuje život

kamila76

26. 10. 2018

Nejvíce mé pokožce dávají zabrat starosti a stres a hormony. Teď zrovna se potýkám s nějakou vyrážkou a musím být na svou pleť zvláště opatrná. Musím si alespoň udržet dobrou náladu, to je pro mě voda, co mě drží nad vodou.

Projekt Půlmaratonská stonožka. Podpořte i vy onkologicky...

Špagety se zeleninovou směsí

Špagety se zeleninovou směsí

4 hlasy
1h a 10min 377 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pečené,marinované kuřecí plátky

14 hlasů
60min 379kJ 145 Kč

kuře s kořením garam masala

Mix salát

25 hlasů
20min 264kJ 125 Kč

Zelenina, sýr a pečené kuřecí maso, salát, který můžet...

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více