Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Nejvíc na mě působí věk, stres, životní styl. Vše je moc uspěchané tak na sebe mám málo času, ale když je dobrá kosmetika, tak se to dá

Mám hodně citlivou pleť, takže jí dává zabrat každá nečistota, ať je to smog nebo prach, hodně jí vadí také mráz či hodně slunce. Snažím se se o pleť opravdu starat, poctivě ji čistím, odličuji, používám výživné i hydratační pomocníky, ať už masky, séra nebo krém, resp. oboje. První vrásky nevítám, ale jakžtakž se s nimi sžívám :)

Co dáva pleti zabrat? to co mně samotné - dennodenní smog, stres a nedostatek času na péči o pleť. Pamatuji doby kdy jsem jse přes únavu večer ani neodlíčila, tyto neduhy mládí mám již naštěstí zasebou První vrásky mám zatím jenom v nasolabiální rýze..tedy kolem úst, co se utěšuji, že je to znak toho že se hodně směju a jsem šťastný člověk takže to zatím neřeším

hodně na moji pleť pusobí strava - to jsem si již několikrát ověřila, že po špatné stravě mi vybíhají boláčky. Dále pak počasí, jak prijde zima, tak mám kůži na obličeji hrozně vysušenou a připadám si tak nějak zcvrkle :) a proti vráskám se snažím pouzávat vhodnou kosmetiku(séra.. atd)

heenna

23.10.2018

Nejvíc mi mé pleti dává zabrat zima a sluníčko První vrásky mi vadí, a proto jsem moc ráda, že existují super přípravky z přírody, díky kterým si můžeme prodloužit mládí :) Ráda bych se také zapojila do testování a podělila se o své dojmy :)

Moje pleť trpí mou láskou k čokoládě První vrásky se snažím vytěsnit správnou péčí o pleť, především ochranné krémy... nicméně, čas nezastavíme, tak alespoň ta čokoláda...

myel

23.10.2018

Určitě nevyspání a nedostatek relaxace...ale to hold k mateřskému životu patří.

simkru

23.10.2018

Dělala jsem roky v hospodě, tam moje pokožka utrpěla nejvíce. Později v těhotenství katastrofa a teď přes dva roky kojím syna, takže ještě nějak nemá sílu se vzpamatovat. První vrásky člověku ukazují a každý den připomínají, že je minutu po minutě starší a starší. Každý by si přál, jak zpívá ten německý reper společně s Karlem Gottem, für immer jung.

Hezký den přeji :) Zjistila jsem, že mé pokožce dává nejvíce zabrat stres, kterého je teď, bohužel, až příliš... Je mi 25 let, pár vrásek mám, ale vůbec mi to nedělá starosti. Zároveň mi nejsou ale lhostejné a používám na ně hyaluronové sérum. Zda je účinné, potvrdí až čas..:)

jiji

23.10.2018

Určitě moje pleť trpí nejvíce v zimě..snažím se kuppovat kvalitní hydratační krémy a vrasky???čas se prostě nezastaví...

Mé pleti dava nejvice zabrat zmena počasí a make-up. Je vysušená a tak se ji snazim.co ejvice ydratovat. První vrásky už jsou a používám na ně olej z šípku který pomáhá.

Nejvíc má pleť trpí v zimě. Nedostatek sluníčka a velké teplotní šoky (vyhřátý byt a šup ven na mráz). A vrásky? Používám různé krémy, ale zatím jsem neobjevila žádný zazračný. Na druhou stranu vrásky k životu prostě patří - to je fakt.

Nejvíce zabrat moje pleť vždy dostala ve společnosti, kde se kouřilo( sama jsem nekuřák ) to jsem se pak při čištění pleti nestačila divit, kolik špíny pleť zachytí. No a i když už čtyřicítka klepe na dveře z vrásek si hlavu nedělám.Mám je hlavně od smíchu a ty mi nevadí.Horší jsou ty co mají mezi očima stále zamračení lidé, těm se snažím vyhnout a tak se víc směju, než mračím

Dává mi zabrat hlavně mateřství a dlouhodobé kojení. Nevyspání, nedostatečná péče o pleť tomu jen přispívá. První vrásky nejak moc nestíhám zkoumat a řešit. To teprve přijde.

Me asi nejvice dava zabrat ze casto se zapomenu odlicit a jdu spat 😏 a prvni vrasky? Ty mi asi nevadi, to patri k zivotu 🙂

Vendi

23.10.2018

Rozhodně stres - ten se podepisuje pořádně na kvalitě pleti i vlasů a vrásky? Podle mě k životu patří, takže jsem s nimi smířená a nijak to zatím nehrotím - upřímně radši budu mít sem tam vrásku, než vyžehlený obličej bez možnosti projevit emoce

adiro

23.10.2018

Je to městské prostředí a první vrásky? snažím se používat kosmetiku , krémy a masky.

Kanica

23.10.2018

Mě moc vadí vrásky, i když na to už mám věk a měla bych j mít. Nechci si s nimi smířit, i když se říká, že se má strárout s grácií. I když momentálně nepracuji, protože mě čeká operace žaludku, tak jsem celá nesvá, nevím co s časem, nudím se a tak se jen válím u televize. A mojí pleti to vadí. Je unavená, zašedlá a pomačkaná a snažím se dělat si pletové masky z medu a jogurtu. Zkouším masky z obchodu, ale zatím nic moc. Moc ráda bych zkusila novinku, třeba Ryor, aby navrátil mé pleti rovnováhu a krásu :) a hlavně úsměv

Určitě nevyspání a nedostatek odpočinku...ale to hold k mateřskému životu patří.

Nejvíce mé pleti dává zabrat stres a menstruace . Nejlepší jsou vrásky od smíchu , ty od mračení nejsou nic moc, a ty stárnoucí bych nejraději vymazala .

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Sojový dresink

Sojový dresink

1 hlas
45min 234 kJ 40 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuličky z mletého masa s bílou omáčkou

10 hlasů
1h a 10min 732kJ 150 Kč

Klasické kuličky z mletého masa ve smetanové omáčce.

Kuřecí plátky s brokolicí

13 hlasů
60min 686kJ 145 Kč

Těstoviny s kuřecím masem a brokolicí.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více