Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Jája09

26. 10. 2018

Nejvíc mé pokožce dává zabrat stres. Občas se mračím, občas zamyšleně krčím čelo... První vrásky zatím neřeším a radši se snažím upozorňovat na jiné partie

dady

26. 10. 2018

Nejvíce mé pokožce dává zabrat určitě nedostatek spánku a stres,ale z dětmi to ani jinak nejde a určitě nejsem vyjímka.No první vráska už se taky objevila a zatím mažu krémem.

evikh

25. 10. 2018

Mé pokožce dává určitě zabrat práce v klimatizovaném prostředí bez oken, ale také občasný stres a při nemoci dcerky časté noční vstávání. S prvními vráskami se snažím vyrovnat pomocí různých krémů a masek.

MajinkaMP

25. 10. 2018

Mé pleti dává asi nejvíce zabrat toto pošmourné, chladné počasí. Ač už nějakou tu vrásku mám, spíše mi vadí ochablá kůže pod očima. Pár přípravků proti vráskám a na zpevnění pleti jsem vyzkoušela, ovšem bez efektu. Kosmetika Ryor mi zatím vždy vyhovovala, proto bych tyto krémy ráda vyzkoušela

Hanyna

25. 10. 2018

Nejvíc zabrat mi dávají rozšířené póry, černé tečky a celkově mdlá pleť. Ač se o ni starám jak můžu, nemám vůbec dobrý pocit z toho, jak vypadá. Navíc teď s příchodem podzimu, se mi k tomu všemu vyrojily pupínky na bradě a pár na čele a nemůžu se jich už asi měsíc nijak zbavit... S vráskami se vyrovnávám jak to jde. Nějak nemůžu uvěřit, že ač se o pleť, řekla bych že vzorně, starám, tak že vrásek pomalouču a polehoučku stále přibývá. Nejvýraznější jsou ty okolo očí, ty jsou nejvíce vidět, když se směju, ale kvůli tomu se smát rozhodně nepřestanu Takže s vráskami jsem, dá se říci, smířena

Davaji mi zabrat starosti, potazmo stres...hlavne starost se v obliceji projevi, stejne jako radost, ktera cloveka prozari. Ale kremy mohou trochu pomoci, prijemnym slozenim, parfemaci...vrasky...vrasky jsou i od smichu, coz je lepsi nez od starosti...zmackany oblicej jako papir..vrasky to je cesta zivotem a zkusenost

MatthewEdo

25. 10. 2018

Dúfam, že ešte nemám nijak výrazné vrásky, ale musím povedať, že je to trochu deprimujúce nemať úplne hladkú pleť :D ale najviac mi dá zabrať asi teplo, kedy sa mi pokožka hrozne mastní a stačí keď si ju umyjem vodou a obyčajným mydlom a naopak je potom hrozne suchá, aj keď len chvíľku. Je to ako kolotoč...

Ylliess

25. 10. 2018

Pracuji v obchodě amam strašně vysušení pokožku ze sluníčka,

javyjavy

25. 10. 2018

Na moji pokožku nejvíce působí každodenní starosti, problémy, stres, ale i povětrnostní vlivy. Sluníčko mě každým rokem přidělá nějakou tu vrásku, kterou se snažím promazávat krémem, avšak bez úspěchu. Mezitím mě přibude další protože v zimním období moji pleti nedělá dobře zima, chlad a ani mráz ji moc na kráse nepřidá.

Radecka

25. 10. 2018

Moje pokožka je odrazem hlavně mé psychiky. Bohužel v posledních 9 měsících se na ni nejvíce podepsala prodělaná nemoc. Své první vrásky se snažím "zaplašit" krémy a nadhledem

Me pokozce dava nejvic zabrat zitovni styl v poslednich 20-ti mesicich. Mam dcerku starou 20mesicu, ktera do dnes nespava v noci ani ve dne, je hyperaktivni a divoka. Za tuto dobu jsem v obliceji zestarla asi o 5let, mam velke kruhy pod ocima, spatnou kvalitu pleti, prvni vrasky,unavenou pokozku. Z vrasek jsem ze zacatku byla spatna, protoze zas tak stara nejsem, ale kdyz prisly i prvni sediny, vzala jsem to s humorem. Snazim se samozrejme pro plet neco delat, na noc aplikuji bio olejicky, sem tam stihnu v noci i masku. Ale zatim je to tak trosku boj s vetrnymi mlyny...

Tynule12

25. 10. 2018

Je to pořád něco, v létě slunce, v zimě mráz...

Awa6

25. 10. 2018

Je to sluníčko během léta a vítr během podzimu. První vrásky řeším hydrataci a krémy

Pavi

25. 10. 2018

Je to káva a první vrásky maskuji make upem

gabulka

25. 10. 2018

V létě sluníčko a na podzim vítr a střídání teplot. A hlavně topení.

Lenuvka

25. 10. 2018

Moje pokožka je jako zrcadlo mého zdravotního stavu a celkového rozpoložení. Když mi není dobře, nebo když zažívám jakýkoli stres, okamžitě to na své pokožce poznám. Zarudnutí, kruhy pod očima a někdy i mírný ekzém. A proto (a nejen proto) se hodně snažím vyhýbat stresu a být v pohodě, někdy se tomu ovšem vyhnout přeci jen nedá a v tu chvíli spoléhám na doufám kvalitní krémy a séra a hlavně každodenní odlíčení.

tesym

25. 10. 2018

Nejvíce své pokožce dávám zabrat já sama. Poslední dobou vzhledem k nevyspání a stresu se mi na obličeji objevují různé nedokonalosti, které místo toho abych řešila, raději zamaskuji make-upem, protože je to rychlejší. Věřím tomu, že kdybych si začala hlídat pitný režim a starala se o pleť stejně jako dříve. Tak bych její stárnutí mohla zpomalit a zároveň bych nevypadala jak zpátky v pubertě.

Veruunka

25. 10. 2018

Mé pleti dává nejvíce zabrat má práce. Pracuji v náročných prašných podmínkách, které mou pleť nejenom vysušují. Vrásky se mi pomalu začínají dělat na čele. Používám na ně arganový olej, který mou pleť dostane vždy do formy.

alenab

25. 10. 2018

na mou pleť má vliv venkovní prostředí, smog, chlad nebo naopak sluníčko a taky stres, S vráskami nebojuji nikterak razantně, ty prostě k věku tak nějak patří.

elinka90

25. 10. 2018

Mé pokožce nejvíce dává zabrat sychravé počasí a hlavně make up, který začínám používat cca v září, kdy již opálení není tolik znatelné. První vráska znamenala pro mě naprosto zkažený den hned jsem si běžela koupit krém proti vráskám, abych mohla doufat, že se další neobjeví

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Těstovinový salát

Těstovinový salát

18 hlasů
20min 595 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Žampionový salát

10 hlasů
20min 600kJ 80 Kč

Recept na dietní žampiónový salát bez majonézy.

Zeleninová polévka s dýni

15 hlasů
45min 146kJ 130 Kč

Luxusní, podzimní zeleninová polévka.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více