Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

assaly

25. 10. 2018

Těžko napsat krátce co mi ničí pleť - celé léto jsem na zahradě, takže je to určitě slunce, ale i přechody do klimatizovaného prostřední v práci, teď na podzim mi pleť červená a objevují se žilky, které opravdu hezké nejsou. Vrásky kolem očí a úst mám snad od smíchu, ty mě tak netrápí, ale okolí brady, a nosu a očí se skamarádilo se zemskou přitažlivostí a asi si chtějí povídat, protože kontury obličeje opravdu po padesátce hodně povolují. Sice v autě provozuji prý osvědčené protahování ooo, uuu, x, ale moc vidět to není. Jakmile se ještě ochaldí, budu mít věčně červené tváře a bradu. Ufff.

Ginaupitty

25. 10. 2018

Ráda bych se zúčastnila testování. Má pleť je silně dehydratovaná ať už tvrdou vodou či nesprávným kosmetickým přípravkem. Zároveň trpím na velké kruhy pod očima, a proto bych ráda odzkoušela tuto kosmetickoi řadu.

Mojí pleti asi dost nevyhovuje nedostatek spánku a každé zhřešení v podobě čokolády je hned vykresleno na obličeji, tak moc radši nehřeším... První vrásky? Ano, mám... ale jsou hlavně od smíchu, tak mi nevadí, i když přibývat by jich už nemuselo, abych nevypadala jako stará matka.

Anička89

24. 10. 2018

Mojí pleti určitě škodí klimatizace. Máme ji v práci a už jsem to dokonce řešila s vedoucím, že mi vadí, prottože je nejblíže k mému stolu. Pleť mám z toho zarudlou, mc mi to vadí, ale bohužel jsme neuspěla. Jsem jediná, kdo si stěžuje :( proto bych moc ráda uvítala nějaký skvělý krém, který by mi pleť před klimatizací ochránil.

xverca

24. 10. 2018

Stres a znečištěné ovzduší v Praze, pak sluníčko. Pleť každý den čistím, snažím se používat kvalitní výrobky.

bokul

24. 10. 2018

Mojí pokožce dává nejvíce zabrat trojice útočníků: stres, nedostatečný pitný režim a prašné prostředí. Když se tito útočníci sejdou v plném počtu, pleť většinou nějak zareaguje a připomene mi nutnost čištění nebo doplnění tekutin nebo zpomalení pracovního tempa. ne vždy je to však tak jednoduché... S prvními vráskami se zatím vyrovnávám s úsměvem na rtech, protože právě ze smíchu ty vrásky určitě mám.

Mopsička

24. 10. 2018

Táhne mi pomalu na -sát a ve městě, kde žiji, plné prachu, výfukových zplodin, spadů z elektrárny a průmyslu, to vše se na pleti značně projevuje. I když si každý den ošetřuji pokožku denním/nočním krémem, i tak se vrásky začínají prohlubovat, ráda bych otestovala tuto kosmetickou řadu.

Marthinaa

24. 10. 2018

nejvíce mi dává zabrat nedostatek spánku a dříve i prašné a suché prostředí. S vráskami bojuji mimickými cviky a krémy.

Jak koukám do diskuze máme to my ženy všechny stejně. Každá změna počasí, každá probdělá noc, každá kostička čokolády, to vše nám ubližuje. Každodenní stres naší pleti také nepomáhá. I moje pleť se mění jako to počasí, potřebovala bych každý den jiný krém na jinou problematiku. Tak proč nevyzkoušet zrovna tenhle.

Jessi

24. 10. 2018

Moji pokožce nejvíc dává zabrat nedostatek spánku při 3 dětech a zimní počasí a snažím se předcházet vráskám najít ten nejvhodnější krém pro mně. Tak třeba je to tento co se bude testovat :).

Beetty

24. 10. 2018

Zcela určitě dává pleti zabrat stále se měnící počasí - jeho prudké výkyvy. Stres a rychlý životní styl se na pleti také podepisují. Vrásky řeším různými krémy, naštěstí jich zatím moc nemám, ale prevenci nezanedbávám.

Mirandela

24. 10. 2018

Největší zátěž pro pleť dává zabrat nedostatek spánku a stres ..

Teri

24. 10. 2018

Nejvíce pleti dává zabrat klimatizace, to je vždycky poznat A prvním známkám vrásek předcházím užíváním kolagenu jako doplnku stravy :)

matisek28

24. 10. 2018

Mé pleti davá hodně zabrat stres, malo spanku moje slabost na sladké a slané dobroty, ale hlavně solarko a taky počasí. Snažím se každý den pečlivě používat krémy a séra , ale prvním vráskám jsem také neutekla . Možná je to tím ,že jsem ještě nenašla ten správný přípravek pro svou pleť. Proto bych ráda vyzkoušela něco nového . :-*

milka30

24. 10. 2018

Mojí pleti dávají zabrat vnitřní vlivy jako únava,stres,nedostatek spánku a asi i sladkosti,ale i vnější vlivy-prašné prostředí,změny teplot.Pleť nevypadá zdravě a samozřejmě ani vrásky jí nepřidávají na atraktivnosti.S prvními vráskami jsem se dobře nevyrovnávala, si moc dobře jsem si nepřipadala,teď už jsem si trošku zvykla,ale raději bych byla,aby nepřibývaly a pleť vypadala zdravě bez vrásek.

Gabik

24. 10. 2018

Nejvíce mojí pleti dává zabrat právě přechod na chladnější počasí. To mám pleť najednou celou vysušenou, červenou, vybledlou..no ne hezkou. Co se týče mých vrásek, které se mi pomalu začínají dělat na čele a kolem očí, tak z nich samozřejmě dvakrát nadšená nejsem a pomalu teda začínám pokukovat po něčem, jak s nimi bojovat :)

Bobulinka

24. 10. 2018

Tak asi klasicky zima teplo, vše co je extrémní. A strašně ráda bych napsala, že něco nabírá, ale neshledala jsem nic zázračného. Používám asi rok oleje, které mi přijdou fajn, ale zase mi internet straší, že vysušují. Tak nevím. Starám se o pleť ráda, ale mám potíže s kruhy pod očima, tak mám pocit, že bych musela mít asi elixír mládí, aby to šlo lépe.

jewelinka

24. 10. 2018

Nejvíc mi dává zabrat stres (práce + 3 děti) a také suché prašné prostředí - kancelářská práce a všudypřítomný prach z papírů. Navíc už je mi přes 40, takže i těch vrásek začíná přibývat

janula02

24. 10. 2018

Mé pleti momentálně dává nejvíc zabrat chladnější počasí a únava. Mám dvě malé děti a první vrásky se začínají objevovat, takže nejvyšší čas začít používat nějaký vhodný krém.

Murmus

24. 10. 2018

Na mé pleti je znát každý můj prohřešek, málo spánku, nepravidelná strava...snažím se, ale ne vždy se zadaří. S vráskami se zatím vyrovnávám dobře, zatím jsou to především ty mimické...raději se pořádně zasmát než se bát o nějakou tu vrásku

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Špagety s jarní cibulkou

Špagety s jarní cibulkou

15 hlasů
55min 1458 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Knedlíčky s bazalkou

18 hlasů
30min 808kJ 58 Kč

Knedlíčky, které můžete podávat samostatně nebo jako p...

Kotlety v sýrové omáčce

12 hlasů
55min 758kJ 180 Kč

Kotlety ve smetanovo-sýrové omáčce.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více