Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Simushkas

24. 10. 2018

Nejvíce mi dává zabrat stres a špatná životospráva, ale snažím se to změnit. S prvními vráskami se moc dobře nevyrovnávám, vidím je, i když mě okolí ujišťuje o opaku...

Ivanda

24. 10. 2018

Mé pleti dává asi nejvíce zabrat stres a spousta jemného prachu z textilních látek,žívím se jako šička.Dalším problémem je nesnášenlivost některých léky,což se také často objeví na pleti.Vrásky se sice objevují,ale moc jsem se jimi zatím nezabývala.Jen občas mě napadne jak se jimi obličej či dekolt změnily.

Pleti dává nejvíce zabrat stres, kterého mám v práci nad hlavu a pak také nedostatek spánku, protože toho chci vždy co nejvíce stihnout, ale bohužel na úkor spánku. S vráskami se vyrovnávám těžko, stejně jako jsem to měla s prvními šedivými vlasy, které se objevili již v 17letech, vrásky naštěstí o chvíli déle.

Jaaaaba

24. 10. 2018

S mou pletí zatím nejvíce zamávala obě těhotenství a následně několik let špatného spánku. První vrásky jsem začala pozorovat asi před dvěma lety, hlavně na čele, u očí a úst, asi se moc rozčiluju a mračím Stále nemohu najít vhodný krém, protože moje pleť sice přešla do období zralosti, ale zároveň má sklon k černým tečkám a pupínkům.

a.salicova

24. 10. 2018

Mé pleti dává zabrat stres, nedostatek vody a hormonální změny. První vrásky na sobě ještě nepozoruji.

Maky82

24. 10. 2018

Pro mou pleť je nejhorší stres a hodně je znát, když méně piji vodu. Nejvíce mé pleti prospívá hydratace zevnitř i z vnějšku. Vrásky mám zatím jen ty mimické kolem očí, snažím se o pleť pečovat kvalitními krémy, aby se vrásky začaly dělat, co nejpozději.

RadKon

24. 10. 2018

Mé pokožce snad dává zabrat vše :-( Ale první vrásky jsem na sobě zatím ještě nezpozorovala

ZuziiiZR

24. 10. 2018

Pracuji v lékárně a dělám ještě k tomu dermoporadkyni... Nejvíce mé pokožce dává zabrat stres z přepracování a k tomu dávat rady, jak nevypadat seschle jako švestka..:) Vrásky jsou zatím "z úsměvů", ale chce tomu předejít!:)

fidorka01

24. 10. 2018

Nejvíce mé pokožce dává zabrat letošní počasí, jednou teplo, potom zima, je to jako na houpačce. A první vrásky ? - já se na ně těšila a jsem za ně ráda. Myslím si, že dávají najevo ženskost a je to přirozenost.

Nejvíce mé pokožce dává zabrat málo spánku, protože jsem na mateřské. To pak nevím jestli jsou to pod očima vrásky nebo kruhy pod očima z nevyspání. Potřebovala bych něco co mou pleť rozjasn

Lucieen

24. 10. 2018

Jelikož žiji v rušném městě, tak mé pleti asi dává nejvíce zabrat směs nečistot v ovzduší a neustálé změny teplot a vlhkosti vzduchu (z auta ven, do obchodu atd). První vrásky pečlivě hlídám a o každé vím, snažím se je krotit vhodnou kosmetikou a i babskými radami :) Testovaná séra by snad mohla být to pravé :) :)

ZuziU

24. 10. 2018

V této době mi dává nejvíce zabrat brzké vstávání na mateřské. Snažím se pečovat o svou pleť, používám hlavně oleje. A vrásky budou dřív nebo později, spíš se s nimi musí člověk naučit žít a stárnout s grácií.

RomcaH

24. 10. 2018

Díky operaci jsem se před cca 2 lety dostala do přechodu. Bohužel s tím přišly i nechtěné změny, ať už na pokožce,pleti,apod. Člověku nezbývá nic jiného než se s tím srovnat :) Nejvíce mi dává poslední dobou nespavost a to se projevuje samozřejmě všude :)

zarli

24. 10. 2018

Vrásky jsou v mém věku nutný doplněk, ale ráda bych je udržela v přijtelné fázi, výrobky, které doporučujete k testování by stály za vyzkoušení,budu moc ráda testovat a hodnotit

Drnovacka

24. 10. 2018

Nejvíce mé pokožce dává zabrat málo spánku. To pak nevím jestli jsou to pod očima vrásky nebo kruhy pod očima z nevyspání. Potřebovala bych něco co mou pleť rozjasní.

katyjones

24. 10. 2018

Nejvíce mé pleti dávat zabrat stres a také dvě těhotenství a porody se odrazily v mém obličeji. Zatím jsem to nějak moc neřešila, ale začínám si všímat počínajících vrásek, pleť je po druhém porodu i problematická a chtělo by to se své pleti trochu více věnovat.

Vrásky patří k přibývajícím létům, ale proč se necítit lépe. Mé pokožce dává nejvíce zabrat životní styl. Časně ráno vstávám do práce, celý den se nezastavím. Pak se k tomu přidají i nějaké starosti doma, v práci a hned ten shon člověk na sobě pozná. Snažím se přibývajícím vráskám předcházet tím, že jsem si už zakoupila a vyzkoušela nepřeberné množství různé kosmetiky. Proto bych velice ráda vyzkoušela vámi nabízený přípravek.

iva3

24. 10. 2018

Teď po letošním horkém a slunečném létě, by to chtělo nějakou regeneraci pleti. Nejvíc zabrat dává stres a s tím související nedostatek spánku. Ryor mám docela ráda, tak bych vyzkoušela s radostí tyhle produkty.

Ramiko

24. 10. 2018

Mé pleti dává asi nejvíce zabrat životní prostředí, bydlím v oblasti, kde není zrovna úplně ideální a v zimě to bývá ještě horší a pak taky běžný život, i když se člověk snaží si "vrásky"ze života nedělat, tak se to prostě nedá A vrásky beru jako součást života, protože si myslím, že od určitého věku prostě ke každé ženě patří.

Veronika87

24. 10. 2018

Vrásky bych mohla skloňovat. Mám 2děti a někde to musí jít vidět. Hlavně ta starší je v pubertě a dává zabrat,tak někde se to ukázat musí. Jenže já se s tím těžko srovnávám. Koupila jsem si krém na vrásky a výsledky žádný,tak bych ráda vyzkoušela,něco,co by mi pomohlo.

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

 Zapečené klobásy se zelím

Zapečené klobásy se zelím

11 hlasů
1h a 5min 396 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí závitky s čedarem

9 hlasů
1h a 45min 698kJ 190 Kč

Šťavnaté závitky z hovězího masa plněné sýrem.

Hovězí kostky s houbami

8 hlasů
1h a 45min 458kJ 150 Kč

Hovězí dušené s houbami na červeném víně.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více