Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Pucla

24.10.2018

Vrásky...to začíná být aktuální téma.....mám dvě děti a po druhém těhu jsem dostala celkově zabrat,obzvláště obličej.Je mi 37 a mrňous si vybírá svou daň. Obličej je unavený, pleť zašedlá a spočínajícími vráskami. Vrásky mi vytváří jednak pubertální dcera, nevyspaný manžel a 16 m syn. Čas si zajít na kosmetiku není, takže by mě moc potěšilo, kdybych mohla aspoň kosmetickou řadou své pleťi odlehčit.

voljaro

24.10.2018

Nejhorší je pro mne v současné době klimatizace. V práci jsme se přestěhovali do nové budovy, která má klimatizaci. Je plně prosklená bez možnosti otevřít okna. Klimatizace se dá špatně regulovat. V létě je tu chladno a teď zase přetopeno. Mám pleť přesušenou a neustále mi slzí oči. Je to zkrátka hrůza!

Nejvíce na mou pleť působí stres, který zažívám občas v práci při výuce děti. Hodně mi pomáhají procházky v přírodě nebo chvilkový odpočinek. Ale pokud existuje i přípravek, který bude mít pozitivní vliv na mojí pleť, tak ráda vyzkouším. Vrásky se mi začínají tvořit kolem hlavně kolem očí.

Bohužel stárnutí se zastavit nedá a na své pleti to pozoruji již výrazněji. Vrásky mě trápí především na čele. Určitě mé pleti dává zabrat neustálý "fičák" kolem dětí, počasí i stres v práci.

pivatko

24.10.2018

vzala jsem dvouměsíční brigádu a moje pleť doslova trpí, vařím pro 50lidiček a ta pára a horký vzduch a pocení mé pokožce opravdu nedělá dobře, potřebuje pořádnou vzpruhu

Mé pokožce dává zabrat, když zapomínám se třeba odlíčit a nebo se nenakrémuji a trápí mě vrásky kolem očí a na čele

Nejvíce má dává zabrat nedostatek spánku, jsem máma roční dcerky a už dlouho jsem se pořádně nevyspala. Na mé pleti se to bohužel dost projevilo. První vrásky přehlížím, sice tam jsou, tak já se s nimi nesmířila, takže dělám, že je nevidím

mkrelo

23.10.2018

Mé pleti dává zabrat změna počasí a také stres a starosti. Když nás navštíví tchýně a dává rady, jací jsme špatní rodiče, ihned cítím, jak se mi svraští obličej a naskáčou vrásky, protože jí se oponovat nedá...Pak následuje snězení čokolády s oříšky...mnam,mnam...ale moje pleť se následně vysuší a objeví se mi pupínky..ale za ten lahodný a klidný pocit to stojí

vetrak

23.10.2018

Nejvíc jí dává zabrat stres, zima, vítr a málo tekutin. Zatím se s nimi vyrovnávám dobře a učíme se spolu žít.

Mé pokožce dává nejspíše nejvíce zabrat, když na ni dost často zapomínám a nenamažu se krémem. Stále si říkám, že o sebe budu více pečovat a stále mám v péči o pleť mezery. S vráskami jsem se smířila lehce. Patří k věku a ke mně už také.

Nejvíc dává zabrat Make-up . Zatím moc vrásek nemám ale ráda bych Ryor pro mamku.. přece jen s věkem jich přibylo. Bylo by moc fajn zkusit tyto produkty.

Nejvíc mojí pleti dává zabrat sluníčko, noční ponocování a věk. S vráskami se úplně dobře nevyrovnávám, tak se alespoň snažím používat kvalitní kosmetiku na jejich zmírnění.

ozon

23.10.2018

S vráskami jsem se rozhodla vyrovnávat s grácií . Pomáhám si pouze hydratačními a výživnými krémy , nejraději tuzemské výroby . Ty mi pomáhají v létě i v náročném zimním období .

Sali

23.10.2018

Mé pokožce dává zabrat hlavně make-up, který používám každý den. Moc hluboké vrásky zatím nemám, takže si s nimi hlavu nezatěžuji. I přesto se snažím vráskám předejít, aby pak nebyli problém. Svou pleť pečlivě odličuji a hydratuji.

hedvika

23.10.2018

Mé pokožce dáva nejvíce zabrat toto podzimní počasí,vítr,déšt,mlha,nedostatek spánku,líčení a samozřejmě i zvyšující se věk.S prvními vrásky které se mi udělali kolem úst,už jsem se smířila je to známka že člověk čas a ani věk nezastaví a to neznamená že když má žena vrásky že přestane být krásná a atraktivní

Me pleti dává momentálně zabrat obrovský nedostatek spánku... Mám osmiměsíční holčičku, která se rozhodla, že to v noci se spánkem nebudeme přehánět... Pomaličku se začínají hlásit první známky vrásek, ale z toho nevesim hlavu. Vrásky k ženě patří a i s nimi může být krásná. Krása ženy spočívá v něčem úplně jiném.

janeve

23.10.2018

stres a nervozita se na mé pleti podepisují hodně. Vhodnou kosmetiku jsem ještě nenašla. Ráda vyzkouším vámi nabízenou.

Nejvíc mi dává zabrat můj tchán. Jen ho vidím scvrkne se mi celá kůže a na obličeji mi naskáče vyrážka. V jeho přítomnosti celá sesychám.

nanina

23.10.2018

mám 36 a syna 6rokov a dcera 6 mesiacov..takze o tom co vyraba moje prve vrasky ani nemusim hovoriť..syn je diabol malý krpatý...neposlúcha a teda vrásky asi pribudaju aj vdaka nemu takuto starostlivost by moja pokozka len a len uvitala

Majka1

23.10.2018

Moje kůže je velice jemná a citlivá,jako zrzka ji mám bílou a vadí jí především silná zima, kdy jakoby vysychá a praská, ale i silné sluníčko, kdy dokáže hodně zrudnout. V každém ročním období i přes používání různých krémů je bohužel suchá a vrásčitá.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Cejn s pečenou paprikou

Cejn s pečenou paprikou

11 hlasů
60min 406 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře pečené s bramborami

10 hlasů
1h a 10min 549kJ 132 Kč

Kuře pečené v troubě s bramborami a smetanou.

Congrí

10 hlasů
1h a 40min 1192kJ 130 Kč

Černé fazole s rýží a kuřecími stehny.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více