Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Pucla

24.10.2018

Vrásky...to začíná být aktuální téma.....mám dvě děti a po druhém těhu jsem dostala celkově zabrat,obzvláště obličej.Je mi 37 a mrňous si vybírá svou daň. Obličej je unavený, pleť zašedlá a spočínajícími vráskami. Vrásky mi vytváří jednak pubertální dcera, nevyspaný manžel a 16 m syn. Čas si zajít na kosmetiku není, takže by mě moc potěšilo, kdybych mohla aspoň kosmetickou řadou své pleťi odlehčit.

voljaro

24.10.2018

Nejhorší je pro mne v současné době klimatizace. V práci jsme se přestěhovali do nové budovy, která má klimatizaci. Je plně prosklená bez možnosti otevřít okna. Klimatizace se dá špatně regulovat. V létě je tu chladno a teď zase přetopeno. Mám pleť přesušenou a neustále mi slzí oči. Je to zkrátka hrůza!

Nejvíce na mou pleť působí stres, který zažívám občas v práci při výuce děti. Hodně mi pomáhají procházky v přírodě nebo chvilkový odpočinek. Ale pokud existuje i přípravek, který bude mít pozitivní vliv na mojí pleť, tak ráda vyzkouším. Vrásky se mi začínají tvořit kolem hlavně kolem očí.

Bohužel stárnutí se zastavit nedá a na své pleti to pozoruji již výrazněji. Vrásky mě trápí především na čele. Určitě mé pleti dává zabrat neustálý "fičák" kolem dětí, počasí i stres v práci.

pivatko

24.10.2018

vzala jsem dvouměsíční brigádu a moje pleť doslova trpí, vařím pro 50lidiček a ta pára a horký vzduch a pocení mé pokožce opravdu nedělá dobře, potřebuje pořádnou vzpruhu

Mé pokožce dává zabrat, když zapomínám se třeba odlíčit a nebo se nenakrémuji a trápí mě vrásky kolem očí a na čele

Nejvíce má dává zabrat nedostatek spánku, jsem máma roční dcerky a už dlouho jsem se pořádně nevyspala. Na mé pleti se to bohužel dost projevilo. První vrásky přehlížím, sice tam jsou, tak já se s nimi nesmířila, takže dělám, že je nevidím

mkrelo

23.10.2018

Mé pleti dává zabrat změna počasí a také stres a starosti. Když nás navštíví tchýně a dává rady, jací jsme špatní rodiče, ihned cítím, jak se mi svraští obličej a naskáčou vrásky, protože jí se oponovat nedá...Pak následuje snězení čokolády s oříšky...mnam,mnam...ale moje pleť se následně vysuší a objeví se mi pupínky..ale za ten lahodný a klidný pocit to stojí

vetrak

23.10.2018

Nejvíc jí dává zabrat stres, zima, vítr a málo tekutin. Zatím se s nimi vyrovnávám dobře a učíme se spolu žít.

Mé pokožce dává nejspíše nejvíce zabrat, když na ni dost často zapomínám a nenamažu se krémem. Stále si říkám, že o sebe budu více pečovat a stále mám v péči o pleť mezery. S vráskami jsem se smířila lehce. Patří k věku a ke mně už také.

Nejvíc dává zabrat Make-up . Zatím moc vrásek nemám ale ráda bych Ryor pro mamku.. přece jen s věkem jich přibylo. Bylo by moc fajn zkusit tyto produkty.

Nejvíc mojí pleti dává zabrat sluníčko, noční ponocování a věk. S vráskami se úplně dobře nevyrovnávám, tak se alespoň snažím používat kvalitní kosmetiku na jejich zmírnění.

ozon

23.10.2018

S vráskami jsem se rozhodla vyrovnávat s grácií . Pomáhám si pouze hydratačními a výživnými krémy , nejraději tuzemské výroby . Ty mi pomáhají v létě i v náročném zimním období .

Sali

23.10.2018

Mé pokožce dává zabrat hlavně make-up, který používám každý den. Moc hluboké vrásky zatím nemám, takže si s nimi hlavu nezatěžuji. I přesto se snažím vráskám předejít, aby pak nebyli problém. Svou pleť pečlivě odličuji a hydratuji.

hedvika

23.10.2018

Mé pokožce dáva nejvíce zabrat toto podzimní počasí,vítr,déšt,mlha,nedostatek spánku,líčení a samozřejmě i zvyšující se věk.S prvními vrásky které se mi udělali kolem úst,už jsem se smířila je to známka že člověk čas a ani věk nezastaví a to neznamená že když má žena vrásky že přestane být krásná a atraktivní

Me pleti dává momentálně zabrat obrovský nedostatek spánku... Mám osmiměsíční holčičku, která se rozhodla, že to v noci se spánkem nebudeme přehánět... Pomaličku se začínají hlásit první známky vrásek, ale z toho nevesim hlavu. Vrásky k ženě patří a i s nimi může být krásná. Krása ženy spočívá v něčem úplně jiném.

janeve

23.10.2018

stres a nervozita se na mé pleti podepisují hodně. Vhodnou kosmetiku jsem ještě nenašla. Ráda vyzkouším vámi nabízenou.

Nejvíc mi dává zabrat můj tchán. Jen ho vidím scvrkne se mi celá kůže a na obličeji mi naskáče vyrážka. V jeho přítomnosti celá sesychám.

nanina

23.10.2018

mám 36 a syna 6rokov a dcera 6 mesiacov..takze o tom co vyraba moje prve vrasky ani nemusim hovoriť..syn je diabol malý krpatý...neposlúcha a teda vrásky asi pribudaju aj vdaka nemu takuto starostlivost by moja pokozka len a len uvitala

Majka1

23.10.2018

Moje kůže je velice jemná a citlivá,jako zrzka ji mám bílou a vadí jí především silná zima, kdy jakoby vysychá a praská, ale i silné sluníčko, kdy dokáže hodně zrudnout. V každém ročním období i přes používání různých krémů je bohužel suchá a vrásčitá.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Chřestový salát

Chřestový salát

15 hlasů
20min 689 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka ze zelených paprik

14 hlasů
30min 99kJ 70 Kč

vývar se zelenou paprikou a špagetami

Ryba s žampióny

11 hlasů
40min 221kJ 180 Kč

ryba vařená s žampióny

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více