Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Lusylie

01.11.2018

Mé těžce zkoušené pokožce dává nejvíc zabrat stres, nedostatek spánku a dlouhodobé užívání léků .... .Jak se vyrovnávají s prvními vráskami s pokorou a nadhledem

Nejhorší pro mojí pleť je nevyspalost, trpím hodně na kruhy pod očima. Další nejhorší věc pro moji pleť je stres v práci. První vrásky se mi začaly tvořit, a tak se snažím o svojí pokožku více starat.

lidka28

01.11.2018

Stres, nevyspání, celodenní pobyt ve vytápěné místnosti v zimě a samozřejmě věk. Z vrásek se nehroutím, ale ošetření kvalitním sérem je na pleti vidět.

Nejvíce mé pleti dává zabrat stres v práci a také to, že u nás doma máme celkem větrno.Značku Ryor jsem již vyzkoušela u mámy v koupelně při jedné návštěvě a překvapilo mě velmi jemné a lehce vstřebatelné složení.

ledo

01.11.2018

Nejhorší je nevyspání, kruhy pod očima, vysušená pokožka a začínající první vrásky. Snažím se o sebe pečovat, a dál jsem vyrovnaná s tím, že věk neoblafnu

Asi jako u většiny maminek se na mé pleti podepisuje nevyspaní a stres,s blížící se zimou a výkyvy počasí mam pleť vysušenou a unavenou.A nějaké ty vrásky na čele už se mi taky objevují :D

Ma pleť je v posledni době hrozná.Prodělala jsem před 2 měsíci operaci páteře a myslím,ze narkóza udělala své.Snažím se to dohánět krémy někdy stihnu i masku.Ze svých prvních vrásek si hlavu moc nedělám,ale samozřejmě se to snažím drobet zastavit.

zdiss

01.11.2018

Mé pleti dává nejvíc zabrat stres, nevyspání a teď v zimě ústřední topení. S prvními vráskami se vyrovnávám tak, že se snažím pít hodně vody a moc se nedívám do zrcadla

xase

01.11.2018

make-up nepoužívám, takže klasicky nepoužívání ple´tové vody a ošetření krémem, nevyspání, či práce na zahrádce, to si pak připadám jak stařenka. S vráskami se vyrovnávám dobře, zatím mám jen vrásky od smíchu, a ty mě těší, nevadí mi.

Nejhůře na mou pleť působí nepravidelný spánek a noční směny. Po noční službě jsem unavená, což se projeví i na mé pleti, která je bez života. Také stálý styk s infekcí v nemocnici a používání dezinfekce mou pleť vysušuje. Stres v práci i doma se projeví kruhy pod očima a povadlou pokožkou. Snažím se dát pleti dostatek péče, používám pleťovou vodu, denní , noční i oční krém. Vždy se před spánkem odlíčím. Dostatek tekutin je nutností. Vrásky se však v mém věku objevují a stále přibývají.

Milka9

31.10.2018

moje plet je smíšená a reaguje bohužel na zmeny počasí , na podzim a na jaře je vždy citlivější , proti vráskám se snažím bojovat tím, že obličej nevystavuji nadbytečnému sluníčku a snážím dodržovat dostatek spánku .

Nejvíc asi nevyspání (kdy to naše dítě začne konečně spát?!), stres (rekonstrukce už je skoro hotová, takže bude líp). Během dne se většinou nezastavím a často se zapomenu i napít, pleť by potřebovala hydratovat nejen zevnitř, ale i zvenku. Vrásky jsou kvůli tomu víc vidět (už jsem si přinesla skleničku vody;) )

kafecko

31.10.2018

Asi nejvice mi dává zabrat nevyspaní a stres. Z nevyspání mám pytle pod očima a ze stresu mi přibývají a prohlubují se vrásky... Pak se to snažím maskovat makeupem.

majkyyx

31.10.2018

Nejhorší je určitě stres. A nové vrásky mu ještě přidávají...

Nejvíce dostává zabrat při práci na domě - spousta prachu, sádry, omítek či malby. První vrásky vidím nerada, ale musím to nějak překousnout..

dankag

31.10.2018

u mě je problém se stresem v práci, špatnou životosprávou a braním léků, snažím se to kompenzovat přírodními přípravky

No mně se o vrásky starají hlavně kolegyně v práci. Poslední dobou mám pocit, že dělám všechno i za ně. No a pak se na mojí pleti podepisuje i stres...no a samozřejmě věk, to je jasné Ale snažím se to brát s nadhledem. A pomáhám si kvalitní kosmetikou, kterou se ráda čas od času rozmazlím

Jaruš

31.10.2018

Jsem zastáncem přírodního vzhledu a tím více i čisté přírodní péče o pleť. Mám smíšenou zralou pleť, vyzkoušela jsem více značek nejen z lékárny, ale ne každá dala to, co slibovala. Tím více tuto zkoušku uvítám, vypadá to, že i české značky mají v poslední době co nabídnout.

dennas

31.10.2018

k, co jejich těžce zkoušené pokožce dává nejvíc zabrat a jak se vyrovnávají s prvními vráskami. HLASTE SE DO 1. LISTOPADU 2018. Určitě stres. Konkrétně syn. A srovnávám se s čokoládou a vědomím, že některé vrásky prostě být musí a "stojí" za to.

fsk

31.10.2018

stres, málo spánku, špatná životospráva a mnoho dalšího. vyrovnávám se s nimi tak, že používám pleťové krémy

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Dušené maso s kari omáčkou

Dušené maso s kari omáčkou

13 hlasů
1h a 40min 421 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Mrkvové „tzatziki“

13 hlasů
15min 195kJ 85 Kč

Vyzkoušejte recept na trochu jiné "tzatziki".

Kuřecí satay

16 hlasů
35min 748kJ 89 Kč

Něco dobrého k obědu, jednoduchý recept na přípravu ku...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více