Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Mě nejvíc dává zabrat stres a to ne že první vrsky ale taky pořád jak puberťák pupínky což je děs. Můj boj spočívá hlavně v čištění a hydrataci

Mé pokožce dává nejvíce zabrat stres a klimatizace. První vrásky se mi začaly tvořit na čele a mezi obočím, což se mi vůbec nelíbí. Asi bych se měla přestat tolik mračit..

Nejvíc mé pleti dává zabrat sluníčko. První vrásky už mám, snažím se s nimi bojovat kvalitními krémy, séry, maskami, prostě pravidelnou péčí o svoji pleť.

sipeji

22.10.2018

Dobrý den, moje pokožka asi nejhůře snáší umělé vytápění a klimatizaci, je pak suchá, šupiná, zkrátka působí nezdravě. A první vrásky - no počítala jsem s nimi, přesto mě překvapily a občas jakoby ani nebyly moje Ale jsou a tak se snažím svoji pleť rozmazlovat, hýčkat, pečovat od ní, aby se jim u mě moc nelíbilo.

Nejhorší jsou přechody z tepla do zimy, takže určitě mrazivé a větrné počasí. Pleť mě pak nepříjemně pne a pálí. A také stres, kdy se mi více tvoří pupínky a boláčky a dlouho se jich pak zbavuji.

Já si myslím, že mé pokožce dává nejvíce zabrat v zimě lyžování, kde je vystavována silnému větru a mrazu relativně dlouhou dobu. Ale jinak moji pokožku jistě též velmi vysušuje všude přítomná klimatizace. S prvními vráskami se snažím nijak moc nestresovat a používat kvalitní krémy, které snad stárnutí pokožky trošku oddálí

glady

22.10.2018

Nejvíc mé pokožce dávají zabrat vlivy počasí, protože jsem hodně venku..na zahrádce, na rybách a pod. S prvními vráskami se vyrovnávám velmi dobře...prostě patří k životu a ke stárnutí

Myslím si, že zakrývání nedostatků pleti... make-up.. pak počasí.. zima.. mrazíky... a je mi 32 a vrásky už mám dlouho.. hlavně na čele - snažím se používat a zkoušet různá séra a krémy.. ale zatím nevidím rozdíl.

Mojí pokožce dáva zabrat asi počasí a hlavně bych řekla že i hormonální změny.. 2 děti rychle po sobě, kojení ...a hormony lítají jak na houpačce. Krom vrásek mě trápí občasné pupínky a vysušená pokožka. ráda bych své pleti vrátila její svěžest a pružnost! Vrásky mě trápí už delší dobu sice některé krémy zaberou ale asi se jim neubráníme smířit se stím nedá a tak všechny bojujem aby vidět nebyli a pokožka byla jak ve 20 co nejdéle to půjde..

Mé pleti dává zabrat hlavně špatné ovzduší, počasí, dvě malé děti a velká spousta starostí spojených s dětmi, domem, rodinou apod. Vrásky. Ano, mám. Prostě ke mě patří, ale raději bych je neměla.

kutr27

22.10.2018

Mojí pleti dává zabrat asi kouření.A s vráskami bojuji používáním krémů na vrásky

Jelikož pracuji v kuchyni, kde vařím knedlíky je můj obličej denně vystavený páře a mastnotě. S vráskama to zatím není tak hrozné, ale kolem očí se mi už lajničky rýsují a poohlížím se po prvním krému na vrásky...

Nejvíce zabrat dává mé pokožce každodenní stres, kterému se bohužel nelze vyhnout. První vrásky zatím neřeším, i když v 26 letech se nějaká sem tam objeví

Moje plet dostává zabrat každý den. Ať v práci nebo i doma. Začínám se sobě pořádně věnovat až teď, když jsou děti z domů, takže jsem první vrásky poradně ani nestihla postřehnout.

ladouch

22.10.2018

Mojí pleti dává hodně zabrat hlavně stres a nervy, jsem v obtížné rodinné situaci, také můj pokročilý věk, vrásky o těch ani nemluvím, ale určitě nejvíce jsou to nervy, a každodenní návštěvy mamky v LDN, kdo to zažil ví o čem mluvím. A také určitě nepohoda a určitě ne ukázková péče o pleť.

Mé pleti nesvědčí extrémní venkovní teploty - ani velké horko, ani mrazivá zima. Pleť je začervenalá a citlivá. Vráskami se příliš netrápím. Používám kvalitní hydratační krémy a navíc přidám úsměv.

Mé těžce zkoušené pokožce dává zabrat hlavně stres v práci-jsem učitelka. Dále pak vnější vlivy jako přechody z tepla do zimy, klimatizace v létě, suché a prašné prostředí-žiji ve městě, vnitřní vlivy jako nedostatek spánku či nedostatečný pitný režim. S vráskami se vyrovnávám statečně, snažím se je moc neřešit, chodím ke kosmetičce a používám kvalitní krémy. A vrásky od smíchu? Ty jsou přece fajn.

Tak já ve svém věku snad už mám nárok na nějaké vrásky,ale snažím se proti nim bojovat kvalitními krémy.A co mé pokožce neprospívá?Určitě kouření a stres.

Největší zátěží pro moji pleť je moje posedlost sladkostmi. Miluji čokoládu a přemíra cukru se na moji pleti projevuje neustálým výskytem pupínků. Proti vráskám bojuji používáním krémů a dostatečnou hydrataci zevnitř i zvenčí.

Tabita

22.10.2018

Mám už asi nárok na vrásky, takže nějaké se objevily. Mé pleti nejvíce škodí špatné ovzduší a přechody z tepla do zimy. Suchý vzduch střídající se s klimatizací. Pleť je zvadlá, suchá. V létě jsem se chránila před sluncem. Abych měla vláčnou pleť, používám noční hydratační krém.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Hráškový krém

Hráškový krém

10 hlasů
45min 555 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z červeného zelí

12 hlasů
20min 324kJ 35 Kč

Jednoduchý salát pro každou příležitost.

Kapustová polévka

13 hlasů
50min 647kJ 85 Kč

Sytá polévka z kapusty.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více