Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

petra.net

22. 10. 2018

Nejvíce mé pokožce dává zabrat stres a s vráskami se vyrovnávám těžce,mám jednu dost hlubokou vrásku na čele mezi očima a nevím už jaký výrobek použít aby zmizela....:-(

zdenik

22. 10. 2018

Mé pokožce nepřidává pobyt v klimatizovaném prostředí, kde se pohybuji celou pracovní dobu. Pro vráskám bojuji již několik let. Někdy ty potvůrky vítězí a rada bych přivítala silnějšího pomocníka.

Blanicka

22. 10. 2018

Krasne dopoledne. Mam pokozku s dedicnou kuperozou a tak ji vadi spousta veci a ma tak jeste vetsi sklony k podrazdeni, cervenani a ztrate vlhkosti. Behem let uz jsem tak nejak vydedukovala, ze ji nejvice skodi dlouhodoby pobyt na primem slunci nebo naopak ve vetrnem ci mrazivem pocasi, navsteva solaria a sauny, znecisteni ovzdusi s velkou prasnosti, zakourene prostory, nedostatek hydratace jak zvenku tak zevnitr nebo nevhodna kosmetika. Ac uz nejakou tu vrasku mam, snazim se tuto skutecnost brat s nadhledem a humorem a nepripoustet si ji. Kazdy z nas lidi jsme original a kazda vraska, ktera se nam na tvari objevi jeste vic k teto originalite prispiva. Jako kazda zena se ovsem snazim tuto skutecnost aspon trochu zpomalit a proto pro me nejvic plati nekolik zasad. Predevsim plet kazde rano a vecer dokonale vycistit, nanest serum a hydratacni krem, pouzivat adekvatni ochranny faktor proti slunecnimu zareni, pit dostatek tekutin, vyhybat se znecistenemu prostredi, extremnim klimatickym podminkam a aspon jednou zacas zajit ke kosmaticce a doprat me pleti odbornou peci.

velinka

22. 10. 2018

Nejvíce mé pokožce dává zabrat stres. Letos přišla padesátka a já vidím, jak vrásky začínají přibývat, ale snažím se s tím vyrovnat. Věřím, že pomáhá i sport, dobrá nálada, milující rodina a krémy proti vráskám jsou takový nutný bonus.

Miluš

22. 10. 2018

Mé pokožce dávají zabrat různé věci - nevyspání, životní prostředí, stres a starosti. Snažím se více spát, aby ty vrásky nepřibývaly. Zkouším různé krémy na obličej. Takový klidný den se také podepíše na pleti v pozitivním slova smyslu.

camina

22. 10. 2018

Nejhorší pro mojí pokožku je nedostatek spánku a potom zakouřené prostory. Po nich je moje pokožka minimálně o 20 let starší. Na vrásky zkouším různé krémy, ale co se dá dělat... čas nezastavím... :(

Nikol35

22. 10. 2018

Mé pokožce ubližuje nejvíc můj pitný režim, piju málo, snažím se s tím bojovat, ale v tom fofru, ve kterém se točím, prostě často zapomínám...

konatovka

22. 10. 2018

Mé pokožce nejvíce ubližuje ekzém, který se mi objevil na obličeji, přímo na očních víčkách a v obočí a to hlavně v podzimním čase. Je to velmi nepříjemné a potkalo mě to ve stárnoucím věku. Vrásky se snažím oddalovat kvalitními krému a k tomu vhodné sérum. Nejvíce je to vidět na krku, což mě trápí.

Baruška07

22. 10. 2018

Člověk by si řekl, mladá slečna, z čeho by měla vrásky. Pokusím se Vám odpovědět. Pokud má člověk spoustu problémů, které se nedají vyřešit mávnutím kouzelného proutku, je to složité. Dostává se člověk do stresu, a tím pádem to odnáší má pleť nejen se objevují známky první vrásek, kruhy pod očima a unavená pleť. Mé motto zní, nikdy se nevzdávej, tak vzhůru do boje s problematickou pleti

Nessa58

22. 10. 2018

Sérum bych chtěla pro maminku, která je sice krásná, ale po čtyřicítce se i jí objevují vrásky a myslím, že tohle by jí mohlo pomoct.. Jinak z vlastní zkušenosti, pleti dává nejvíc zabrat kouř, smog, městský vzduch a stres.. Jenže tomu se ne vždy dá vyhnout..

helus

22. 10. 2018

Teď v zimě má pleť dostává nejvíce zabrat.Mám velmi suchou pleť,tak se o ni musím pravidelně starat.Je mi 52 roků,tak nějaká ta vráska bohužel je.Beru to tak,že to patří už k mému věku.Snažím se je zmírnit různými přípravky,proto bych moc ráda vyzkoušela tuto novinku.

Kacarapp

22. 10. 2018

Mé pokožce dávají nejvíce zabrat hlavně změny teploty, nejhůře snáší neustálé přechody z tepla do zimy právě během nadcházejících zimních měsíců. S vrásky jsem se rozhodla prozatím bojovat pouze tak, že se snažím pokožku dostatečně kvalitně hydratovat a čistit a chránit jí tak před působením vnějších vlivů prostředí ))

KrissNia

22. 10. 2018

Moji pokožce dává nejvíc zabrat teď ochlazení, studený vzduch mi pleť hodně vysušuje a musím hodně promazavat. Vrásky zatím tolik neřeším, mám jich pár hlavně od smíchu a ty se mi docela líbí :)

pajusap

22. 10. 2018

tak mojí pokožce dává zabrat i uspěchaný životní styl této doby... občas se zapomene člověk odmalovat i když se na to snažím nezapomínat a jistě i počasí hraje velkou roli.. první vrásky už mám a bojuji proti nim dostupnými krémy... stále zkouším nové a zkouším také který mi bude opravdu vyhovovat..

megana4

22. 10. 2018

Určitě smog.Vrásky kolem očí už pár let mám,na čele se mi teď objevily kvůli velkému stresu.Ne moc velké,nicméně jsou.Občas už tedy používám krém proti vráskám,i když mi ještě není tolik let..

Jaromila

22. 10. 2018

Co dává zabrat mé pokožce, Denodenně se maluji, dávám makeup ,barvičky, rtěnku, bez toho bych ani nevyšla, tak asi to pokožka pocituje. Je to asi dost náročné, i když dnes je tato dekorativní kosmetika na vysoké úrovni. Na vrásky se snažím dávat séra a krémy ,abych zmírnila tento nežádoucí jev. Moc ráda otestuji něco nového a napíši recenzi. Myslím , že by to bylo na místě.

Milka98

22. 10. 2018

Pracuji jako učitelka v mateřské škole. S dětmi jsme denně 2 hodiny venku ať už na sluníčku, ve větru, při mírném dešti i v mrazivé zimě. Což o to, pobyt na čerstvém vzduchu je zdravý, ale mé pleti dává zabrat přemíra slunce, ostrý vítr i třeskutá zima. Mám už svá léta a mírné vrásky k tomu patří. Nelíbí se mi moje ustaraná vráska mezi obočím, jinak se nijak nestresuji

Dadule

22. 10. 2018

Mé pleti dává nejvíc zabrat stres, jak v práci, tak z vnějšího okolí. Poslední dobou ho mám hodně. Jsem perfekcionista a když není něco dle plánu, tak stresuji ještě víc a to je pak konec . A také teď bude zima, což na mě působí hrozně... mám vysušenou pokožku jak na těle, tak na pleti, kde to jde nejvíc vidět. A ze stresu se samozřejmě dělají i vrásky :/ Snažím se proti tomu bojovat tím, že čtu optomistické knížky, myslím pozitivně a pleť se snažím hydratovat a moc nepřetěžovat make-upem.

Moje pokožka dostává nejvíc zabrat v práci. Máme zde prašno a sucho. Když je zima tak nám pouští fukary, což není moc příjemné a dobré. Cítím to na pleti. Je vysušená a víc se dělají vrásky. Proti vráskám bojuji kvalitní kosmetikou, která je určená pro mojí pleť. Tak aby vyhovovala tipu pleti a věku. Nevyhýbám se ani novinkám a doporučením

Moje plet trpi porad hlavne rano kdyz chodim s detma do skoly je zima pak zase teplo rda vyzkousim vse

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Jehněčí guláš s houbami

Jehněčí guláš s houbami

15 hlasů
2h a 0min 510 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Letní bramborový salát

12 hlasů
50min 333kJ 65 Kč

Bramborový salát s okurkou.

Kuřecí paličky pečené s jablky

7 hlasů
1h a 20min 412kJ 190 Kč

Skvěle, šťavnaté kuřecí paličky pečené s jablky a červený...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více