Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

deeana

23.10.2018

Milá Bety, určitě se tu nenajde jediná žena, která by neměla nějaké to trápení pleti. U mě je největším problémem pleť suchá a špatný pitný režim, takže ani zevnitř té vláhy pleti moc nedodám. S tím je spojen větší sklon k tvorbě vrásek a zejména na čele, kde už jsou opravdu hodně viditelné. Ráda otestuji sérum od Ryoru, protože této značce věřím.

Nejhorší pro mojí pokožku je nedostatek spánku. Začínající drobné vrásky se snažím odstranit kvalitními krémy proti vráskách a myslím, že se mi to daří.

Mojí pleti nejvíce neprospívá napětí, stres, celková únava, výkyvy počasí. Snažím se používat kvalitní kosmetiku a spát - pokud je to možné.

Me pleti urcite neprospiva malo spanku a celkove nepravidelna zivotosprava. Kazdopadne se snazim bojovat kvalitni kosmetikou, ale zatim jsem nenasla takovou ktera by vyhovovala a pomahala

ladouch

23.10.2018

Kosmetiku značky Ryor mám velmi ráda, je to výborná kosmetika. Vrásek mám už v mém věku požehnaně a kdo by o ně stál. Ráda vyzkouším něco nového co mě s nimi pomůže, vím, že odstranit už nejdou, ale zmírnit to by snad šlo. Hlavním nepřítelem mé pleti je určitě stres a duševní nepohoda.

Mé těžce zkoušené pokožce dávají nejvíc zabrat výpary různých chemických čisticích prostředků, zejména těch na bázi chlóru, které používáme každý týden v práci při sanitaci. S prvními vráskami, které se mi tvoří hlavně na čele, kolem úst a očí se vyrovnávám používáním různých hydratačních a kolagenových kosmetických přípravků a také obličejovými masážemi, které si pravidelně sama provádím.

nitka-a

23.10.2018

hlavně stres a nedostatek spánku to je to sp chyní mé pokožce

Martaa

23.10.2018

Jednoznačně stres a s ním související chybějící čas na důkladné odlíčení, čas na kosmetiku, spánek. Vrásky se snažím maskovat a když to nejde, říkám si "nevadí, každá další vráska značí přibývající moudrost"

bogape

23.10.2018

Je to rozhodně stres, který teď dlouhodobě prožívám. Odráží se na mé pokožce, vlasech a dokonce jej díky kojení předávám asi i synovi kojením do mlíka. Ráda vyzkouším podpůrnou kosmetiku, která by mé pleti pomohla, přiznám se, že doposud jsem tomu nevěnovala moc pozornost, ale asi je na čase začít, ať nevypadám ve třiceti jak stařena. Ráda otestuji.

Zabrat dává moji pokožce stres, prostředí - ruch velkoměsta, věk a hormony. Vrásky beru jako součást přirozeného procesu zvyšování svého věku (stárnutí zní dost smutně ) - ne vážně, patří to k životu a štěstí má ten, kdo nalezne metodu či přípravek, který proces stárnutí zpomalí a pleť vylepší

vondr.v

23.10.2018

Nejvíce pokožka zkouší stresem, nedostatkem spánku a rodinnými problémy, kterých je letos víc než dost. Zatím nepoužívám žádný kosmetický přípravek na vrásky, ale asi by to chtělo začít. Toto testování by byla super možnost, jak začít.

nea

23.10.2018

Nejvíc dává zabrat mé pokožce špatné životní prostředí a stres. Na vrásky používám krémy a ráda bych vyzkoušela něco nového. Proto mám zájem o testování.

Nejvíce mojí pleti dá zabrat absence spánku, zlý jídelníček. Vrásky mě netrápí, patří k životu, ale na druhou stranu mám krémy s kyselinou hylauronovou

Simdan

23.10.2018

Nejvíc se na mé pleti odráží stres, takže když mám starosti, hned je to znát. Jak bojuji s prvníma vráskama, jednoduše dodrzuji pitný režim, stravu a dávám si 2x týdně masku 👍

vivi11

23.10.2018

Určitě je to stres, nedostatek spánku a v neposlední řadě i životní prostředí. Snažím se o pleť pečovat kvalitní kosmetikou

Alena_D

23.10.2018

Nejvíc dostává moje pleť zabrat v zimě,kdy ji nesvědčí mráz a přechody ze zimy a naopak. Občas trpí nevhodně zvolenou kosmetikou,ale tohle se stává jen velmi výjimečně. A projevit se umí hodně rychle i nevhodně zvolená strava. Pro péči volím pleťové oleje a bambucké máslo.

V tuhle chvíli nedostatek spánku a hormonální změny v těhotenství. Pravidelně se odličuji, čistím pleť pleťovými gely, používám ráno a večer nějakou tu péči v kelímku a používám pleťové masky. Když už by neměly efekt konkrétní krémy, mám alespoň dobrý pocit, že dělám, co se dá.

Moje pokožka nejvíc trpí, když začne zima a mráz, i když o pleť pečuji, vždycky se dá dohromady, až když začně zase svítit sluníčko Přiznám se, že vrásky snáším dost špatně, ale snažím se bojovat, seč mi síly stačí, výborný je např. opunciový olej...

cepina

23.10.2018

Nejvíc pokožce dává zabrat smog ve městě, začínající zima a také moje začínající menoupauza. Vždy jsem měla pleť jako víno, teď je vysušená, nehydratovaná a to dělám, co můžu. Samozřejmě že přibyly vrásky, pleť je povadlá. Řeším to různými séry a krémy proti vráskám, ale jak říká moje maminka "Proti věku není léku" takže se vráskami nehroutím a snažím se je brát jako součást samu sebe. Je ale jisté, že jich chci mít co nejméně a vypadat mladistvě a co nejlépe,hlavně kvůli sobě ale i manželovi a okolí.

kroppi

23.10.2018

Vrásky už rozhodně mám , dokonce jsem přemýšlela o botoxu, ale moje 9-letá dcera to komentovala, že mi vrásky sluší. Rozhodně bych ráda testovala , dělám často noční a to se na pleti projevuje.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Tříbarevná rýže

Tříbarevná rýže

13 hlasů
35min 799 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Treska s estragonem

10 hlasů
35min 831kJ 99 Kč

Velmi dietní příprava ryby s voňavými bylinkami.

Losos na zelenině

7 hlasů
1h a 5min 722kJ 290 Kč

Připravte si na vánoční stůl místo kapra lososa.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více