Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Moje pleť dostává nejvíce zabrat nepravidelným a krátkým spánkem, ale to k péči o děti patří. První vrásky nestíhám sledovat, ale i když mám na sebe málo času, nikdy se nezapomenu namazat svým oblíbeným krémem. Alespoň minimální péče je zapotřebí :)

Molina

23.10.2018

Nejvíc mi dává zabrat zima. Snažím se používat hutnější krémy.

Molina

23.10.2018

Nejvíc mi dává zabrat zima. Snažím se používat hutnější krémy.

Celý život jsem byla "flink" na pleť. Používala jsem v podstatě jen Indulonu, kterou jsem fasovala v práci. Teď toho hluboce lituji, vrásky mám velké a i přes kvalitní kosmetiku se pleť nijak nelepší.

Izzylka

23.10.2018

Moji pokožce dává zabrat zrovna to počasí, co teď venku panuje. Zima, vítr..později mráz a sníh. Uplně mě to vysušuje. Na vrásky zatím nic nepoužívám, ale měla bych začít.

Ve městě a v běžném shonu dostává pleť opravdu zabrat. Hydratovat a posílit obličej bych opravdu ocenila , hlavně moje pleť. Teď na podzim vidím, že po létě dostala opravdu "na frak". Složení výrobků vypadá sympaticky Moc se nelíčím, ale snažím se důkladně odlíčit ráno a večer, používám krémy na den a noc, snažím se dodržovat tekutiny a občas si dám kůru vitamín E a nyní zkouším kolagen, prostě bojuji

Pokud jsem někdy v práci, kde je zima a průvan, tak je to pro mojí pokožku učiněná pohroma. A co první vrásky. Hledám co by na ně bylo nejlepší, zatím mě jen děsí na čele. :D

Snažím se o plet pravidelně starat, bohužel jsem ještě neobjevila výrobek, který by mi seděl, proto každý půlrok kupuji nový krém a hledám. Pravidelně se odličuji, čs o času použiji pleťovou masku a denně aplikuji krémy.

Snažím se o plet pravidelně starat ale bohužel ještě nenašla ten sami výrobek který bych líbila. Tak proto hledám něco nového :)

dasa009

23.10.2018

Nejvíce zabrat davám pleti já sama, smích, spánek na břiše, grimasy, vím, že to pleti neprospívá...Snažím se alespoň o ni pečovat, jak to jde. Odličování, séra, krémy, kosmetička. Vrásky jsou a budou, zatím se z toho nehroutím a nemusím se ráno při pohledu do zrcadla znova sama sobě představit

Boros

23.10.2018

Mé pleti dává nejvíc zabrat počasí, nejhorší kombinace je asi nyní- vítr a zima. vrásky neřeším, holt nikomu ty roky neubývají

Majka1

23.10.2018

Moje kůže je velice jemná a citlivá,jako zrzka ji mám bílou a vadí jí především silná zima, kdy jakoby vysychá a praská, ale i silné sluníčko, kdy dokáže hodně zrudnout. V každém ročním období i přes používání různých krémů je bohužel suchá a vrásčitá.

nanina

23.10.2018

mám 36 a syna 6rokov a dcera 6 mesiacov..takze o tom co vyraba moje prve vrasky ani nemusim hovoriť..syn je diabol malý krpatý...neposlúcha a teda vrásky asi pribudaju aj vdaka nemu takuto starostlivost by moja pokozka len a len uvitala

Nejvíc mi dává zabrat můj tchán. Jen ho vidím scvrkne se mi celá kůže a na obličeji mi naskáče vyrážka. V jeho přítomnosti celá sesychám.

janeve

23.10.2018

stres a nervozita se na mé pleti podepisují hodně. Vhodnou kosmetiku jsem ještě nenašla. Ráda vyzkouším vámi nabízenou.

Me pleti dává momentálně zabrat obrovský nedostatek spánku... Mám osmiměsíční holčičku, která se rozhodla, že to v noci se spánkem nebudeme přehánět... Pomaličku se začínají hlásit první známky vrásek, ale z toho nevesim hlavu. Vrásky k ženě patří a i s nimi může být krásná. Krása ženy spočívá v něčem úplně jiném.

hedvika

23.10.2018

Mé pokožce dáva nejvíce zabrat toto podzimní počasí,vítr,déšt,mlha,nedostatek spánku,líčení a samozřejmě i zvyšující se věk.S prvními vrásky které se mi udělali kolem úst,už jsem se smířila je to známka že člověk čas a ani věk nezastaví a to neznamená že když má žena vrásky že přestane být krásná a atraktivní

Sali

23.10.2018

Mé pokožce dává zabrat hlavně make-up, který používám každý den. Moc hluboké vrásky zatím nemám, takže si s nimi hlavu nezatěžuji. I přesto se snažím vráskám předejít, aby pak nebyli problém. Svou pleť pečlivě odličuji a hydratuji.

ozon

23.10.2018

S vráskami jsem se rozhodla vyrovnávat s grácií . Pomáhám si pouze hydratačními a výživnými krémy , nejraději tuzemské výroby . Ty mi pomáhají v létě i v náročném zimním období .

Nejvíc mojí pleti dává zabrat sluníčko, noční ponocování a věk. S vráskami se úplně dobře nevyrovnávám, tak se alespoň snažím používat kvalitní kosmetiku na jejich zmírnění.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Polévka ze zelených paprik

Polévka ze zelených paprik

14 hlasů
30min 672 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Fenyklový salát s grepem

12 hlasů
25min 1276kJ 85 Kč

Opomíjený fenykl s červeným grepem.

Pstruh na grilu

13 hlasů
50min 621kJ 200 Kč

Pstruh grilovaný s bylinkami a citrónem.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více