Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Nejvíc dává zabrat Make-up . Zatím moc vrásek nemám ale ráda bych Ryor pro mamku.. přece jen s věkem jich přibylo. Bylo by moc fajn zkusit tyto produkty.

Mé pokožce dává nejspíše nejvíce zabrat, když na ni dost často zapomínám a nenamažu se krémem. Stále si říkám, že o sebe budu více pečovat a stále mám v péči o pleť mezery. S vráskami jsem se smířila lehce. Patří k věku a ke mně už také.

vetrak

23.10.2018

Nejvíc jí dává zabrat stres, zima, vítr a málo tekutin. Zatím se s nimi vyrovnávám dobře a učíme se spolu žít.

mkrelo

23.10.2018

Mé pleti dává zabrat změna počasí a také stres a starosti. Když nás navštíví tchýně a dává rady, jací jsme špatní rodiče, ihned cítím, jak se mi svraští obličej a naskáčou vrásky, protože jí se oponovat nedá...Pak následuje snězení čokolády s oříšky...mnam,mnam...ale moje pleť se následně vysuší a objeví se mi pupínky..ale za ten lahodný a klidný pocit to stojí

Nejvíce má dává zabrat nedostatek spánku, jsem máma roční dcerky a už dlouho jsem se pořádně nevyspala. Na mé pleti se to bohužel dost projevilo. První vrásky přehlížím, sice tam jsou, tak já se s nimi nesmířila, takže dělám, že je nevidím

Mé pokožce dává zabrat, když zapomínám se třeba odlíčit a nebo se nenakrémuji a trápí mě vrásky kolem očí a na čele

pivatko

24.10.2018

vzala jsem dvouměsíční brigádu a moje pleť doslova trpí, vařím pro 50lidiček a ta pára a horký vzduch a pocení mé pokožce opravdu nedělá dobře, potřebuje pořádnou vzpruhu

Bohužel stárnutí se zastavit nedá a na své pleti to pozoruji již výrazněji. Vrásky mě trápí především na čele. Určitě mé pleti dává zabrat neustálý "fičák" kolem dětí, počasí i stres v práci.

Nejvíce na mou pleť působí stres, který zažívám občas v práci při výuce děti. Hodně mi pomáhají procházky v přírodě nebo chvilkový odpočinek. Ale pokud existuje i přípravek, který bude mít pozitivní vliv na mojí pleť, tak ráda vyzkouším. Vrásky se mi začínají tvořit kolem hlavně kolem očí.

voljaro

24.10.2018

Nejhorší je pro mne v současné době klimatizace. V práci jsme se přestěhovali do nové budovy, která má klimatizaci. Je plně prosklená bez možnosti otevřít okna. Klimatizace se dá špatně regulovat. V létě je tu chladno a teď zase přetopeno. Mám pleť přesušenou a neustále mi slzí oči. Je to zkrátka hrůza!

Pucla

24.10.2018

Vrásky...to začíná být aktuální téma.....mám dvě děti a po druhém těhu jsem dostala celkově zabrat,obzvláště obličej.Je mi 37 a mrňous si vybírá svou daň. Obličej je unavený, pleť zašedlá a spočínajícími vráskami. Vrásky mi vytváří jednak pubertální dcera, nevyspaný manžel a 16 m syn. Čas si zajít na kosmetiku není, takže by mě moc potěšilo, kdybych mohla aspoň kosmetickou řadou své pleťi odlehčit.

Vrásky bych mohla skloňovat. Mám 2děti a někde to musí jít vidět. Hlavně ta starší je v pubertě a dává zabrat,tak někde se to ukázat musí. Jenže já se s tím těžko srovnávám. Koupila jsem si krém na vrásky a výsledky žádný,tak bych ráda vyzkoušela,něco,co by mi pomohlo.

Ramiko

24.10.2018

Mé pleti dává asi nejvíce zabrat životní prostředí, bydlím v oblasti, kde není zrovna úplně ideální a v zimě to bývá ještě horší a pak taky běžný život, i když se člověk snaží si "vrásky"ze života nedělat, tak se to prostě nedá A vrásky beru jako součást života, protože si myslím, že od určitého věku prostě ke každé ženě patří.

iva3

24.10.2018

Teď po letošním horkém a slunečném létě, by to chtělo nějakou regeneraci pleti. Nejvíc zabrat dává stres a s tím související nedostatek spánku. Ryor mám docela ráda, tak bych vyzkoušela s radostí tyhle produkty.

Vrásky patří k přibývajícím létům, ale proč se necítit lépe. Mé pokožce dává nejvíce zabrat životní styl. Časně ráno vstávám do práce, celý den se nezastavím. Pak se k tomu přidají i nějaké starosti doma, v práci a hned ten shon člověk na sobě pozná. Snažím se přibývajícím vráskám předcházet tím, že jsem si už zakoupila a vyzkoušela nepřeberné množství různé kosmetiky. Proto bych velice ráda vyzkoušela vámi nabízený přípravek.

Nejvíce mé pleti dávat zabrat stres a také dvě těhotenství a porody se odrazily v mém obličeji. Zatím jsem to nějak moc neřešila, ale začínám si všímat počínajících vrásek, pleť je po druhém porodu i problematická a chtělo by to se své pleti trochu více věnovat.

Nejvíce mé pokožce dává zabrat málo spánku. To pak nevím jestli jsou to pod očima vrásky nebo kruhy pod očima z nevyspání. Potřebovala bych něco co mou pleť rozjasní.

zarli

24.10.2018

Vrásky jsou v mém věku nutný doplněk, ale ráda bych je udržela v přijtelné fázi, výrobky, které doporučujete k testování by stály za vyzkoušení,budu moc ráda testovat a hodnotit

RomcaH

24.10.2018

Díky operaci jsem se před cca 2 lety dostala do přechodu. Bohužel s tím přišly i nechtěné změny, ať už na pokožce,pleti,apod. Člověku nezbývá nic jiného než se s tím srovnat :) Nejvíce mi dává poslední dobou nespavost a to se projevuje samozřejmě všude :)

ZuziU

24.10.2018

V této době mi dává nejvíce zabrat brzké vstávání na mateřské. Snažím se pečovat o svou pleť, používám hlavně oleje. A vrásky budou dřív nebo později, spíš se s nimi musí člověk naučit žít a stárnout s grácií.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Vepřová svíčková na francouzském chlebu

Vepřová svíčková na francouzském chlebu

12 hlasů
40min 1019 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Filé na houbách

10 hlasů
1h a 30min 365kJ 155 Kč

Filé s dušenými houbami.

Sekaná z krůtího masa

11 hlasů
1h a 5min 647kJ 160 Kč

Sekaná se strouhanými jablky.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více