Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Nejvíc dává zabrat Make-up . Zatím moc vrásek nemám ale ráda bych Ryor pro mamku.. přece jen s věkem jich přibylo. Bylo by moc fajn zkusit tyto produkty.

Mé pokožce dává nejspíše nejvíce zabrat, když na ni dost často zapomínám a nenamažu se krémem. Stále si říkám, že o sebe budu více pečovat a stále mám v péči o pleť mezery. S vráskami jsem se smířila lehce. Patří k věku a ke mně už také.

vetrak

23.10.2018

Nejvíc jí dává zabrat stres, zima, vítr a málo tekutin. Zatím se s nimi vyrovnávám dobře a učíme se spolu žít.

mkrelo

23.10.2018

Mé pleti dává zabrat změna počasí a také stres a starosti. Když nás navštíví tchýně a dává rady, jací jsme špatní rodiče, ihned cítím, jak se mi svraští obličej a naskáčou vrásky, protože jí se oponovat nedá...Pak následuje snězení čokolády s oříšky...mnam,mnam...ale moje pleť se následně vysuší a objeví se mi pupínky..ale za ten lahodný a klidný pocit to stojí

Nejvíce má dává zabrat nedostatek spánku, jsem máma roční dcerky a už dlouho jsem se pořádně nevyspala. Na mé pleti se to bohužel dost projevilo. První vrásky přehlížím, sice tam jsou, tak já se s nimi nesmířila, takže dělám, že je nevidím

Mé pokožce dává zabrat, když zapomínám se třeba odlíčit a nebo se nenakrémuji a trápí mě vrásky kolem očí a na čele

pivatko

24.10.2018

vzala jsem dvouměsíční brigádu a moje pleť doslova trpí, vařím pro 50lidiček a ta pára a horký vzduch a pocení mé pokožce opravdu nedělá dobře, potřebuje pořádnou vzpruhu

Bohužel stárnutí se zastavit nedá a na své pleti to pozoruji již výrazněji. Vrásky mě trápí především na čele. Určitě mé pleti dává zabrat neustálý "fičák" kolem dětí, počasí i stres v práci.

Nejvíce na mou pleť působí stres, který zažívám občas v práci při výuce děti. Hodně mi pomáhají procházky v přírodě nebo chvilkový odpočinek. Ale pokud existuje i přípravek, který bude mít pozitivní vliv na mojí pleť, tak ráda vyzkouším. Vrásky se mi začínají tvořit kolem hlavně kolem očí.

voljaro

24.10.2018

Nejhorší je pro mne v současné době klimatizace. V práci jsme se přestěhovali do nové budovy, která má klimatizaci. Je plně prosklená bez možnosti otevřít okna. Klimatizace se dá špatně regulovat. V létě je tu chladno a teď zase přetopeno. Mám pleť přesušenou a neustále mi slzí oči. Je to zkrátka hrůza!

Pucla

24.10.2018

Vrásky...to začíná být aktuální téma.....mám dvě děti a po druhém těhu jsem dostala celkově zabrat,obzvláště obličej.Je mi 37 a mrňous si vybírá svou daň. Obličej je unavený, pleť zašedlá a spočínajícími vráskami. Vrásky mi vytváří jednak pubertální dcera, nevyspaný manžel a 16 m syn. Čas si zajít na kosmetiku není, takže by mě moc potěšilo, kdybych mohla aspoň kosmetickou řadou své pleťi odlehčit.

Vrásky bych mohla skloňovat. Mám 2děti a někde to musí jít vidět. Hlavně ta starší je v pubertě a dává zabrat,tak někde se to ukázat musí. Jenže já se s tím těžko srovnávám. Koupila jsem si krém na vrásky a výsledky žádný,tak bych ráda vyzkoušela,něco,co by mi pomohlo.

Ramiko

24.10.2018

Mé pleti dává asi nejvíce zabrat životní prostředí, bydlím v oblasti, kde není zrovna úplně ideální a v zimě to bývá ještě horší a pak taky běžný život, i když se člověk snaží si "vrásky"ze života nedělat, tak se to prostě nedá A vrásky beru jako součást života, protože si myslím, že od určitého věku prostě ke každé ženě patří.

iva3

24.10.2018

Teď po letošním horkém a slunečném létě, by to chtělo nějakou regeneraci pleti. Nejvíc zabrat dává stres a s tím související nedostatek spánku. Ryor mám docela ráda, tak bych vyzkoušela s radostí tyhle produkty.

Vrásky patří k přibývajícím létům, ale proč se necítit lépe. Mé pokožce dává nejvíce zabrat životní styl. Časně ráno vstávám do práce, celý den se nezastavím. Pak se k tomu přidají i nějaké starosti doma, v práci a hned ten shon člověk na sobě pozná. Snažím se přibývajícím vráskám předcházet tím, že jsem si už zakoupila a vyzkoušela nepřeberné množství různé kosmetiky. Proto bych velice ráda vyzkoušela vámi nabízený přípravek.

Nejvíce mé pleti dávat zabrat stres a také dvě těhotenství a porody se odrazily v mém obličeji. Zatím jsem to nějak moc neřešila, ale začínám si všímat počínajících vrásek, pleť je po druhém porodu i problematická a chtělo by to se své pleti trochu více věnovat.

Nejvíce mé pokožce dává zabrat málo spánku. To pak nevím jestli jsou to pod očima vrásky nebo kruhy pod očima z nevyspání. Potřebovala bych něco co mou pleť rozjasní.

zarli

24.10.2018

Vrásky jsou v mém věku nutný doplněk, ale ráda bych je udržela v přijtelné fázi, výrobky, které doporučujete k testování by stály za vyzkoušení,budu moc ráda testovat a hodnotit

RomcaH

24.10.2018

Díky operaci jsem se před cca 2 lety dostala do přechodu. Bohužel s tím přišly i nechtěné změny, ať už na pokožce,pleti,apod. Člověku nezbývá nic jiného než se s tím srovnat :) Nejvíce mi dává poslední dobou nespavost a to se projevuje samozřejmě všude :)

ZuziU

24.10.2018

V této době mi dává nejvíce zabrat brzké vstávání na mateřské. Snažím se pečovat o svou pleť, používám hlavně oleje. A vrásky budou dřív nebo později, spíš se s nimi musí člověk naučit žít a stárnout s grácií.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Pečené plátky vepřové panenky

Pečené plátky vepřové panenky

9 hlasů
40min 590 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Masové kuličky s grilovací omáčkou

10 hlasů
60min 856kJ 145 Kč

Kuličky z mletého masa pečené v troubě.

Krůtí plátky s tuňákovou omáčkou

19 hlasů
40min 746kJ 170 Kč

Krůtí prsa jako minutka se studenou tuňákovou omáčkou.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více