Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Beetty

24.10.2018

Zcela určitě dává pleti zabrat stále se měnící počasí - jeho prudké výkyvy. Stres a rychlý životní styl se na pleti také podepisují. Vrásky řeším různými krémy, naštěstí jich zatím moc nemám, ale prevenci nezanedbávám.

Jessi

24.10.2018

Moji pokožce nejvíc dává zabrat nedostatek spánku při 3 dětech a zimní počasí a snažím se předcházet vráskám najít ten nejvhodnější krém pro mně. Tak třeba je to tento co se bude testovat :).

Jak koukám do diskuze máme to my ženy všechny stejně. Každá změna počasí, každá probdělá noc, každá kostička čokolády, to vše nám ubližuje. Každodenní stres naší pleti také nepomáhá. I moje pleť se mění jako to počasí, potřebovala bych každý den jiný krém na jinou problematiku. Tak proč nevyzkoušet zrovna tenhle.

nejvíce mi dává zabrat nedostatek spánku a dříve i prašné a suché prostředí. S vráskami bojuji mimickými cviky a krémy.

Táhne mi pomalu na -sát a ve městě, kde žiji, plné prachu, výfukových zplodin, spadů z elektrárny a průmyslu, to vše se na pleti značně projevuje. I když si každý den ošetřuji pokožku denním/nočním krémem, i tak se vrásky začínají prohlubovat, ráda bych otestovala tuto kosmetickou řadu.

bokul

24.10.2018

Mojí pokožce dává nejvíce zabrat trojice útočníků: stres, nedostatečný pitný režim a prašné prostředí. Když se tito útočníci sejdou v plném počtu, pleť většinou nějak zareaguje a připomene mi nutnost čištění nebo doplnění tekutin nebo zpomalení pracovního tempa. ne vždy je to však tak jednoduché... S prvními vráskami se zatím vyrovnávám s úsměvem na rtech, protože právě ze smíchu ty vrásky určitě mám.

xverca

24.10.2018

Stres a znečištěné ovzduší v Praze, pak sluníčko. Pleť každý den čistím, snažím se používat kvalitní výrobky.

Mojí pleti určitě škodí klimatizace. Máme ji v práci a už jsem to dokonce řešila s vedoucím, že mi vadí, prottože je nejblíže k mému stolu. Pleť mám z toho zarudlou, mc mi to vadí, ale bohužel jsme neuspěla. Jsem jediná, kdo si stěžuje :( proto bych moc ráda uvítala nějaký skvělý krém, který by mi pleť před klimatizací ochránil.

Mojí pleti asi dost nevyhovuje nedostatek spánku a každé zhřešení v podobě čokolády je hned vykresleno na obličeji, tak moc radši nehřeším... První vrásky? Ano, mám... ale jsou hlavně od smíchu, tak mi nevadí, i když přibývat by jich už nemuselo, abych nevypadala jako stará matka.

Ráda bych se zúčastnila testování. Má pleť je silně dehydratovaná ať už tvrdou vodou či nesprávným kosmetickým přípravkem. Zároveň trpím na velké kruhy pod očima, a proto bych ráda odzkoušela tuto kosmetickoi řadu.

assaly

25.10.2018

Těžko napsat krátce co mi ničí pleť - celé léto jsem na zahradě, takže je to určitě slunce, ale i přechody do klimatizovaného prostřední v práci, teď na podzim mi pleť červená a objevují se žilky, které opravdu hezké nejsou. Vrásky kolem očí a úst mám snad od smíchu, ty mě tak netrápí, ale okolí brady, a nosu a očí se skamarádilo se zemskou přitažlivostí a asi si chtějí povídat, protože kontury obličeje opravdu po padesátce hodně povolují. Sice v autě provozuji prý osvědčené protahování ooo, uuu, x, ale moc vidět to není. Jakmile se ještě ochaldí, budu mít věčně červené tváře a bradu. Ufff.

Mé pokožce nejvíce dává zabrat sychravé počasí a hlavně make up, který začínám používat cca v září, kdy již opálení není tolik znatelné. První vráska znamenala pro mě naprosto zkažený den hned jsem si běžela koupit krém proti vráskám, abych mohla doufat, že se další neobjeví

alenab

25.10.2018

na mou pleť má vliv venkovní prostředí, smog, chlad nebo naopak sluníčko a taky stres, S vráskami nebojuji nikterak razantně, ty prostě k věku tak nějak patří.

Mé pleti dává nejvíce zabrat má práce. Pracuji v náročných prašných podmínkách, které mou pleť nejenom vysušují. Vrásky se mi pomalu začínají dělat na čele. Používám na ně arganový olej, který mou pleť dostane vždy do formy.

tesym

25.10.2018

Nejvíce své pokožce dávám zabrat já sama. Poslední dobou vzhledem k nevyspání a stresu se mi na obličeji objevují různé nedokonalosti, které místo toho abych řešila, raději zamaskuji make-upem, protože je to rychlejší. Věřím tomu, že kdybych si začala hlídat pitný režim a starala se o pleť stejně jako dříve. Tak bych její stárnutí mohla zpomalit a zároveň bych nevypadala jak zpátky v pubertě.

Lenuvka

25.10.2018

Moje pokožka je jako zrcadlo mého zdravotního stavu a celkového rozpoložení. Když mi není dobře, nebo když zažívám jakýkoli stres, okamžitě to na své pokožce poznám. Zarudnutí, kruhy pod očima a někdy i mírný ekzém. A proto (a nejen proto) se hodně snažím vyhýbat stresu a být v pohodě, někdy se tomu ovšem vyhnout přeci jen nedá a v tu chvíli spoléhám na doufám kvalitní krémy a séra a hlavně každodenní odlíčení.

gabulka

25.10.2018

V létě sluníčko a na podzim vítr a střídání teplot. A hlavně topení.

Pavi

25.10.2018

Je to káva a první vrásky maskuji make upem

Awa6

25.10.2018

Je to sluníčko během léta a vítr během podzimu. První vrásky řeším hydrataci a krémy

Je to pořád něco, v létě slunce, v zimě mráz...

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Sladká dýňová polévka

Sladká dýňová polévka

20 hlasů
35min 186 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květáková polévka s brokolicí

34 hlasů
35min 117kJ 87 Kč

Hustá květáková polévka, která zasytí a v zimě i krásn...

Pikantní telecí plátek

12 hlasů
1h a 10min 590kJ 165 Kč

Telecí plátky s pikantní omáčkou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více