Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Denní sérum s magnólií a mechem a Noční sérum se sněžnou řasou Ryor Every Day

16. 10. 2018

Beetty

24.10.2018

Zcela určitě dává pleti zabrat stále se měnící počasí - jeho prudké výkyvy. Stres a rychlý životní styl se na pleti také podepisují. Vrásky řeším různými krémy, naštěstí jich zatím moc nemám, ale prevenci nezanedbávám.

Jessi

24.10.2018

Moji pokožce nejvíc dává zabrat nedostatek spánku při 3 dětech a zimní počasí a snažím se předcházet vráskám najít ten nejvhodnější krém pro mně. Tak třeba je to tento co se bude testovat :).

Jak koukám do diskuze máme to my ženy všechny stejně. Každá změna počasí, každá probdělá noc, každá kostička čokolády, to vše nám ubližuje. Každodenní stres naší pleti také nepomáhá. I moje pleť se mění jako to počasí, potřebovala bych každý den jiný krém na jinou problematiku. Tak proč nevyzkoušet zrovna tenhle.

nejvíce mi dává zabrat nedostatek spánku a dříve i prašné a suché prostředí. S vráskami bojuji mimickými cviky a krémy.

Táhne mi pomalu na -sát a ve městě, kde žiji, plné prachu, výfukových zplodin, spadů z elektrárny a průmyslu, to vše se na pleti značně projevuje. I když si každý den ošetřuji pokožku denním/nočním krémem, i tak se vrásky začínají prohlubovat, ráda bych otestovala tuto kosmetickou řadu.

bokul

24.10.2018

Mojí pokožce dává nejvíce zabrat trojice útočníků: stres, nedostatečný pitný režim a prašné prostředí. Když se tito útočníci sejdou v plném počtu, pleť většinou nějak zareaguje a připomene mi nutnost čištění nebo doplnění tekutin nebo zpomalení pracovního tempa. ne vždy je to však tak jednoduché... S prvními vráskami se zatím vyrovnávám s úsměvem na rtech, protože právě ze smíchu ty vrásky určitě mám.

xverca

24.10.2018

Stres a znečištěné ovzduší v Praze, pak sluníčko. Pleť každý den čistím, snažím se používat kvalitní výrobky.

Mojí pleti určitě škodí klimatizace. Máme ji v práci a už jsem to dokonce řešila s vedoucím, že mi vadí, prottože je nejblíže k mému stolu. Pleť mám z toho zarudlou, mc mi to vadí, ale bohužel jsme neuspěla. Jsem jediná, kdo si stěžuje :( proto bych moc ráda uvítala nějaký skvělý krém, který by mi pleť před klimatizací ochránil.

Mojí pleti asi dost nevyhovuje nedostatek spánku a každé zhřešení v podobě čokolády je hned vykresleno na obličeji, tak moc radši nehřeším... První vrásky? Ano, mám... ale jsou hlavně od smíchu, tak mi nevadí, i když přibývat by jich už nemuselo, abych nevypadala jako stará matka.

Ráda bych se zúčastnila testování. Má pleť je silně dehydratovaná ať už tvrdou vodou či nesprávným kosmetickým přípravkem. Zároveň trpím na velké kruhy pod očima, a proto bych ráda odzkoušela tuto kosmetickoi řadu.

assaly

25.10.2018

Těžko napsat krátce co mi ničí pleť - celé léto jsem na zahradě, takže je to určitě slunce, ale i přechody do klimatizovaného prostřední v práci, teď na podzim mi pleť červená a objevují se žilky, které opravdu hezké nejsou. Vrásky kolem očí a úst mám snad od smíchu, ty mě tak netrápí, ale okolí brady, a nosu a očí se skamarádilo se zemskou přitažlivostí a asi si chtějí povídat, protože kontury obličeje opravdu po padesátce hodně povolují. Sice v autě provozuji prý osvědčené protahování ooo, uuu, x, ale moc vidět to není. Jakmile se ještě ochaldí, budu mít věčně červené tváře a bradu. Ufff.

Mé pokožce nejvíce dává zabrat sychravé počasí a hlavně make up, který začínám používat cca v září, kdy již opálení není tolik znatelné. První vráska znamenala pro mě naprosto zkažený den hned jsem si běžela koupit krém proti vráskám, abych mohla doufat, že se další neobjeví

alenab

25.10.2018

na mou pleť má vliv venkovní prostředí, smog, chlad nebo naopak sluníčko a taky stres, S vráskami nebojuji nikterak razantně, ty prostě k věku tak nějak patří.

Mé pleti dává nejvíce zabrat má práce. Pracuji v náročných prašných podmínkách, které mou pleť nejenom vysušují. Vrásky se mi pomalu začínají dělat na čele. Používám na ně arganový olej, který mou pleť dostane vždy do formy.

tesym

25.10.2018

Nejvíce své pokožce dávám zabrat já sama. Poslední dobou vzhledem k nevyspání a stresu se mi na obličeji objevují různé nedokonalosti, které místo toho abych řešila, raději zamaskuji make-upem, protože je to rychlejší. Věřím tomu, že kdybych si začala hlídat pitný režim a starala se o pleť stejně jako dříve. Tak bych její stárnutí mohla zpomalit a zároveň bych nevypadala jak zpátky v pubertě.

Lenuvka

25.10.2018

Moje pokožka je jako zrcadlo mého zdravotního stavu a celkového rozpoložení. Když mi není dobře, nebo když zažívám jakýkoli stres, okamžitě to na své pokožce poznám. Zarudnutí, kruhy pod očima a někdy i mírný ekzém. A proto (a nejen proto) se hodně snažím vyhýbat stresu a být v pohodě, někdy se tomu ovšem vyhnout přeci jen nedá a v tu chvíli spoléhám na doufám kvalitní krémy a séra a hlavně každodenní odlíčení.

gabulka

25.10.2018

V létě sluníčko a na podzim vítr a střídání teplot. A hlavně topení.

Pavi

25.10.2018

Je to káva a první vrásky maskuji make upem

Awa6

25.10.2018

Je to sluníčko během léta a vítr během podzimu. První vrásky řeším hydrataci a krémy

Je to pořád něco, v létě slunce, v zimě mráz...

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Vepřové ledvinky na slanině

Vepřové ledvinky na slanině

7 hlasů
1h a 20min 474 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Tažené kachní stehýnko a grilované prsíčko

17 hlasů
3h a 40min 727kJ 189 Kč

Kachna trochu jinak, než jste zvyklí. Prsa vykostíte a...

Pečené brambory se sýrem

13 hlasů
1h a 5min 537kJ 60 Kč

Recept na brambory se sýrem feta, které můžete podávat...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více