Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Jemný sprchový gel a Cukrový peeling s japonskou třešní Ryor

16. 10. 2018

Vasti1

16.05.2019

Japonskou třešeň miluji. Jednou bych se moc ráda podívala do Japonska, kdy tam všude kvetou sakury, musí to být neuvěřitelný zážitek

Na lístku sakury spí něžná víla. Zdání nás klame, ve víle je síla. Vychází slunce a rodí se den, z víly je gejša, zůstal jen sen. Kimono, miska a zelený čaj, Evropan nezná Japonska ráj. Vůně a úsměv magnólie, chryzantéma a vistárie. Japonsko voní, kvete a dýchá, krásné jsou ženy pro muže pýcha. Zázrak je krášlí beze sporu, jméno má - kolekce od Ryoru...

lily

25.11.2018

Gejši, pagody, kimona, samurajové a sakury, ty miluji. Je to nádhera když kvetou, nádherné, růžové kytice.

Vybaví se mi stromy Sakury ,které jsou překrásné když nádherně růžově kvetou.Také film Gejša ,který patří k mým oblíbeným

Haiku, manga, kimono, sushi, rýže, Hirošima. A taky Tomio Okamura.

janavys

25.11.2018

Japonsko, to si hned vzpomenu na moře všude kolem, japonské restaurace a milí lidé. Také se mě vybaví kvalitní elektronika a historie. Zápasy sumo a tradiční japonští samurajové.

Okamžitě se mě vybaví japonská kuchyně, která je skvělá a japonská třešeň. Vidím japonské aleje, plné růžových stromů. Jmenují se Sakury a od mala mě přitahují. Jsou nádherné.

moniika

25.11.2018

Japonsko , vybaví se mi sushi restaurace a taky film Poslední samuraj. Maličké bonsaje v květináčcích a kvalitní elektronika.

Vybaví se mi známé japonské přísloví "Kolik třešní tolik višní"

Jsem zaměstnanec automobilové továrny, kde je vedení, skoro samý Japonec I když teď tam už několik let nejsem ( užívám si doma s dětmi ), tak se mi vybaví továrna

kazdy si vybavi japonske jidlo sushi. I ja praznavam.

japonsko a východ Slunce - krásný přírodní úkaz, na který se každý den můžeme těšit a víme, že nastane

Blanča

25.11.2018

Sushi, protože na tom si nejvíc ujíždím

magic11

25.11.2018

kvetoucí sakury a Japonky s nepřirozeně bílou pletí.... A když je mi smutno, tak si vzpomenu na Hirošimu a Nagasaki a je mi ještě hůř....

Japonsko - nádherná země plná krásné přírody a božích komiksů a anime. Místní lidé se umí bavit a zakládají si na svém oblékání a způsobu líčení. Miluju matcha tea a sushi, mé oblíbené psí plemeno je Akita inu. Mám tedy k Japonsku velmi blízko.

bar.cie

25.11.2018

Vybaví se mi krásné Gejši, jejich nádherné zahrady a sushi. :)

Jitiq

25.11.2018

Mně se vybaví typické japonské horory a rýže. Na hororech jsem vyrostla a na rýži vyrůstám pořád. Jednou bych se tam chtěla podívat. Žije tam mnoho hlav, ale mnoho chytrých hlav.

Vybaví se mi japonské ženy a dívky se světlou pletí, černými vlasy, růžovými lícemi a velkýma očima. Jejich účesy, které nosí sepnuté a krásný úbor. Za mě jsou tyto ženy velice pestěné a líbí se mi, jak jsou drobné. Již na pohled jsou křehké.

ElaKrej

25.11.2018

Když se řekne Japonsko, tak si představím centrum módy Harajuku street, ale i pověstné Gejši s dokonalou sněhově bílou pletí a rudými rty a nebo anime a mangu a v neposlední řadě nádhernou přírodu a jejich krásné pagody.

holcice

25.11.2018

Vybaví se mi Země vycházejícího slunce

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Vepřové plátky s nivou v alobalu

Vepřové plátky s nivou v alobalu

32 hlasů
40min 694 kJ 111 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sekaná s hruškou

11 hlasů
60min 573kJ 135 Kč

Recept na výbornou sekanou, která se jí jak teplá tak ...

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více