Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Jemný sprchový gel a Cukrový peeling s japonskou třešní Ryor

16. 10. 2018

Manikínek

26. 11. 2018

Na lístku sakury spí něžná víla. Zdání nás klame, ve víle je síla. Vychází slunce a rodí se den, z víly je gejša, zůstal jen sen. Kimono, miska a zelený čaj, Evropan nezná Japonska ráj. Vůně a úsměv magnólie, chryzantéma a vistárie. Japonsko voní, kvete a dýchá, krásné jsou ženy pro muže pýcha. Zázrak je krášlí beze sporu, jméno má - kolekce od Ryoru...

lily

25. 11. 2018

Gejši, pagody, kimona, samurajové a sakury, ty miluji. Je to nádhera když kvetou, nádherné, růžové kytice.

Petulkaaa

25. 11. 2018

Vybaví se mi stromy Sakury ,které jsou překrásné když nádherně růžově kvetou.Také film Gejša ,který patří k mým oblíbeným

Dobroslava

25. 11. 2018

Haiku, manga, kimono, sushi, rýže, Hirošima. A taky Tomio Okamura.

janavys

25. 11. 2018

Japonsko, to si hned vzpomenu na moře všude kolem, japonské restaurace a milí lidé. Také se mě vybaví kvalitní elektronika a historie. Zápasy sumo a tradiční japonští samurajové.

javyjavy

25. 11. 2018

Okamžitě se mě vybaví japonská kuchyně, která je skvělá a japonská třešeň. Vidím japonské aleje, plné růžových stromů. Jmenují se Sakury a od mala mě přitahují. Jsou nádherné.

moniika

25. 11. 2018

Japonsko , vybaví se mi sushi restaurace a taky film Poslední samuraj. Maličké bonsaje v květináčcích a kvalitní elektronika.

MajinkaMP

25. 11. 2018

Vybaví se mi známé japonské přísloví "Kolik třešní tolik višní"

Maggienka

25. 11. 2018

Jsem zaměstnanec automobilové továrny, kde je vedení, skoro samý Japonec I když teď tam už několik let nejsem ( užívám si doma s dětmi ), tak se mi vybaví továrna

SasaAlex

25. 11. 2018

kazdy si vybavi japonske jidlo sushi. I ja praznavam.

japonsko a východ Slunce - krásný přírodní úkaz, na který se každý den můžeme těšit a víme, že nastane

Blanča

25. 11. 2018

Sushi, protože na tom si nejvíc ujíždím

magic11

25. 11. 2018

kvetoucí sakury a Japonky s nepřirozeně bílou pletí.... A když je mi smutno, tak si vzpomenu na Hirošimu a Nagasaki a je mi ještě hůř....

Jancimor

25. 11. 2018

Japonsko - nádherná země plná krásné přírody a božích komiksů a anime. Místní lidé se umí bavit a zakládají si na svém oblékání a způsobu líčení. Miluju matcha tea a sushi, mé oblíbené psí plemeno je Akita inu. Mám tedy k Japonsku velmi blízko.

bar.cie

25. 11. 2018

Vybaví se mi krásné Gejši, jejich nádherné zahrady a sushi. :)

Jitiq

25. 11. 2018

Mně se vybaví typické japonské horory a rýže. Na hororech jsem vyrostla a na rýži vyrůstám pořád. Jednou bych se tam chtěla podívat. Žije tam mnoho hlav, ale mnoho chytrých hlav.

WeronikaD

25. 11. 2018

Vybaví se mi japonské ženy a dívky se světlou pletí, černými vlasy, růžovými lícemi a velkýma očima. Jejich účesy, které nosí sepnuté a krásný úbor. Za mě jsou tyto ženy velice pestěné a líbí se mi, jak jsou drobné. Již na pohled jsou křehké.

ElaKrej

25. 11. 2018

Když se řekne Japonsko, tak si představím centrum módy Harajuku street, ale i pověstné Gejši s dokonalou sněhově bílou pletí a rudými rty a nebo anime a mangu a v neposlední řadě nádhernou přírodu a jejich krásné pagody.

holcice

25. 11. 2018

Vybaví se mi Země vycházejícího slunce

Ivkn

25. 11. 2018

Japonsko = ulice plná růžových sakur 😉 Uklidňující pohled a představa té vůně a bzučení včel ☺

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Grilované brambory s pórkem

Grilované brambory s pórkem

7 hlasů
30min 454 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlý pstruh

15 hlasů
35min 783kJ 147 Kč

Recept na rychlou a dietní přípravu pstruha.

Lišky zapečené s těstovinou

7 hlasů
1h a 5min 656kJ 120 Kč

Skvělý recept na zapečené těstoviny s houbami a sýrem.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více