Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: URGO Filmogel na afty a drobná poranění dutiny ústní

31. 10. 2018

janavys

25.11.2018

Vyplachuji si ústa slivovicí. Vykloktat 2 x a stačí. Jen na děti to nelze použít.

Na tyto problémy používám pánskou kolínskou. Dám na kousek vatičky a přiložím. Pálí to jako čert, ale občas to zabere.

babská rada pro mého syna - nedávej si ruce do pusy, nežužlej věci, nezabírá. Ale mohu říct, že chléb a pivo s obsahem vitamínu B mírně fungují...

majkyyx

25.11.2018

Bohužel žádnou funkční babskou radu neznám a tak trpím...

Na afty v puse trpím opakovaně a nejvíce využívám buďto Tea tree oil nebo Lichořeřišnici, ta je za mě nejlepší!

Já používám tea-tree oil, vydezinfikuje a trochu vypálí.

ElaKrej

25.11.2018

Na afty mi zatím nezabralo vůbec nic. Ale když se mi objeví, tak se snažím jíst víc vitaminů.

Na afty mi zabírá vyplachovat ústa propolisovým roztokem a hodně vitamínu B,ale samozřejmě se to musí chytnout hned na začátku.Jak se afty rozbují,je zle

Patrin

25.11.2018

Na afty jsem zkoušela všechno možné, ale nic nezabralo, vždycky jsem musela čekat, až to samo odezní. Ráda bych vyzkoušela něco nového, co by mi snad pomohlo.

Jirtaj

25.11.2018

No hřebíček a podobné věci mi nikdy nezabraly, ale Alpa stará a osvědčená vždycky.

Luccy

25.11.2018

Na afty trpím často, mamka mi poradila vypálit to alpou. Takže si vždy na tyčinku do uší dám alpu a přiložím v puse na dané místo. Bolí to, pálí to ale je to jediná věc, která mi zatím jakštakš zabírá.

Na afty jsem trpěla jako dítě a dcera to snad podědila, bohužel. Afta se jí v pusině objeví tak minimálně 1x do měsíce a ne jedna. Na rychlejší hojení ji pomáhá slaná voda, kterou si vyplachuje pravidelně nos ))) takže to spojí. Jinak nic moc neznám. U mě to naši neřešili kdysi, prostě to bylo, pak to zmizelo...ale teda bolelo to hezky...

simpik

25.11.2018

Opravdu bolestivé, paní doktorka je od rány, ale prohlásila: Vy si tedy užíváte. A doporučila mě koupit Selcoseryl. Je úžasný, ale stojí 300Kč.

Babská ráda na afty ? Vyplachování výluhem z hřebíčku. A celkem funguje. Ale afty jsou mega bolestivé. Au.

vikuse

25.11.2018

Afty mě trápí docela často. Také se mi stává, že mám jakoby zapálenou dáseň. Nejraději si uvařím silný hřebíčkový odvar a několikrát denně si vyplachuji ústa. Ale ne vždy to zabírá

jiji

25.11.2018

jeeeee tak to by se mi úplně nejvíc hodilo protože na afty docela trpím...rada je kloktat heřmánek a když nezabírá tak vycucám pastilku na bolest v krku, aby vydezinfikovala

citron

mamaša

25.11.2018

Afty řešíme Švýcarským olejíčkem z 31 bylinek který jsem dostala jako dárek a dále Tea Tree oil který vozím všude sebou docela nám vždy pomůže na bolení zubu,dásně i aftů..

Babskou radá, že je nejlepší slanou vodou koktat jsem zkusila, a opravdu nic moc. Mi nejvíce pomáhá genciála , ale jsem z ní nešťastná, protože hodně špiní .

Brindik

25.11.2018

o žádné babské radě sem neslyšela

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Grilovaný pstruh

Grilovaný pstruh

4 hlasy
60min 160 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Snadná bramborová polévka

26 hlasů
30min 353kJ 75 Kč

Velmi rychle připravená polévka z brambor.

Kozí sýr na listovém salátu

13 hlasů
20min 751kJ 60 Kč

Salát z listových salátů s kozím sýrem a brusinkami.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více