Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vileda sada pro velký úklid 9v1

02. 11. 2018

Vasti1

16. 5. 2019

jakýkoliv pomocník do domácnosti, který usnadní uklid je u nás vítaný

Petulkaaa

25. 11. 2018

S předvánočním úklidem začínám obvykle ten týden před 1.adventní nedělí ,takže tento týden se na to musím vrhnout se 2 raubířema v patách :D

vendulka1

25. 11. 2018

Jsem uklízecí maniak a uklízím každý den a vytírám několikrát denně, protože mám po celém domě světlou dlažbu a malý začal právě lézt. Mám z toho radost,ale po dlažbě máme všude otisky ručiček a slin a všeho možného Proto by mi sada Vileda udělala radost, několikrát jsem se na ní v obchodě dívala,ale raději koupím něco malému Velký vánoční úklid u nás začne cca za 10 dní ať máme vše voňavé a čisté

janavys

25. 11. 2018

Přestože uklízím průběžně o před vánočními svátky se dávám ještě o něco více záležet. Určitě mě to zabere po pár hodinách denně docela dost času. Hlavně když mám volno, tak se věnuji úklidu. Úklid mě ale baví a tak s úklidem nemám žádný problém. Ba naopak jsem ráda, když za mnou zůstane čisto a voňavo.

Karel.v

25. 11. 2018

K předvánočnímu úklidu se už chystám 14 dní,ale zatím se mi ještě nepovedlo začít.Takže odkládám a odkládám jako každý rok.Ale nakonec to stejně nějak stihnu.Úklid nějak nehrotím protože uklízím pořád,jsem na mateřské tak na to mám i trochu času než nám maminka příjde z práce.

javyjavy

25. 11. 2018

Předvánoční úklid začínám o sobotách a nedělích již od příštího týdne. Musím všude uklidit, vymést všechny rohy a umýt okna a až pak budu dělat vánoční výzdobu. Bez pořádného úklidu by to nebylo ono. Dokud můžu, budu se předvánočnímu úklidu věnovat jak nejlépe budu moci.

Veerun

25. 11. 2018

Dobrý den S vánočním úklidem začínám obvykle dva týdny před Vánocemi. Je to každoroční povinnost, která mě čeká a na kterou se moc těším Vánoční úklid není jako každý jiný, kdy je možné v časové tísni trošku podvádět Je třeba ho udělat pořádně! Průměrně mi takový úklid zabere necelý týden

moniika

25. 11. 2018

Na předvánoční úklid se netěším. Obvykle trvá cca týden a všechno beru popořadě. Pěkně jednu místnost za druhou , až je vše hotovo. Zatím mám okna

MajinkaMP

25. 11. 2018

Uklízím pravidelně a poctivě celý rok, takže se u nás před Vánocemi žádné velké uklízecí akce nekonají. Vánoční úklid je pro mě úklid jako každý jiný, jenom snad trochu více přitlačím na hadr

monaliza

25. 11. 2018

Uklízím průběžně po celý rok.Na konci listopadu vyperu záclony,umyjí okna a ozdobím.Také umyjí světla.Troubu a kuchyňskou linku umývám až ukončíme s pečením.Nábytek a zem umýváme vždy v sobotu a když je potřeba.Jinak vysáváme.Povlečení převlíkám a Peru týden před štědrým dnem.koupelnu a záchod umýváme dle potřeby , několikrát za týden

Maggienka

25. 11. 2018

Já všechno na poslední chvíli, takže nejdřív až tak na začátku prosince, a to stejně moc nestíhám Nevím kam dřív. Dárky stíhám balit až den před Štědrým dnem. Prostě všechno last minute.

Konecna

25. 11. 2018

Uklízím průběžně - minimálně jednou týdně. Velký úklid na Vánoce začínám postupně začátkem prosince. Uklidím skříně, kuchyňské skřínky, myji okna, dveře. Poslední den před vánoci vše doleštím.

Vzhledem k tomu, že naši domácnost tvoří 4 muži a já, z toho dvě malé děti, předvánoční úklid trvá víceméně neustále. Začínám týden před adventem, a zastavím se na Štědrý den ve 3 ráno, a jsem velmi šťastná, pokud úklid vydrží alespoň do štědrovečerní večeře. Paní na úklid ani pomocnou sílu do kuchyně pro své jedlíky jsem zatím neoslavila, ale tyto pomocníky bych ráda vyzkoušela :- .-¨)

Ivuska88

25. 11. 2018

Jelikož mám malé dítě uklizim každý den. Každý den vytiram podlahu i více krát jelikož můj syn je velice vynalezave dítě...Třeba zrovna včera mi na vytrenou podlahu sypal cukr ...atd. Okna, dveře, skříně otírám též stále hrozně rád matla jidlo všude... uklizeci sada by se nám ohromně hodila a využila by se na 100% každý den. A hlavně teď co budou Vanoce bych chtěla udělat velký vánoční úklid a vaší sadou by uklízení šlo jedna báseň.

kafecko

25. 11. 2018

Jelikož uklízím pokaždé, kdy se naskytne nepořádek. A pravidelně každou sobotu, tak "velký úklid " nehrotím. Mám velký dům se třemi dětmi, tak si nemůžu dovolit úklid až na poslední chvíli.

Wollty

25. 11. 2018

U nás předvánoční úklid začíná úderem prvních prosincových dnů a končí počátkem štědrého večera :) Není krásnější pohled na ženu než s šátkem na hlavě a mopem v ruce

Jitiq

25. 11. 2018

S předvánočním úklidem začínám většinou tak dva týdny před Vánocemi. Tento rok je ale změna a začala jsem opět studovat. Studentský byt tedy budu uklízet nějak v průběhu prosince, ale pojedu domů k rodičům a mamce pomůžu s velkým úklidem, který vždycky trvá v součtu několik hodin. Máme velký dům a uklidit ho je docela challenge, který nicméně vždycky zvládneme. ♥

Sabina82

25. 11. 2018

Ja začnu s pořádně velkým úklidem tak týden před vánoci,když už budu mít nakoupeno a zabalené dárky.pak se můžu úklidu pořádně věnovat a jelikož máme troj patrový baráček tak nějakou dobu to trvá všechno uklidit :)

WeronikaD

25. 11. 2018

Já jsem již s úklidem začala, jsem na něm dost ulítlá a hlavně si to ráda rozkouskuji. Mám doma velkého hafana, takže větší úklid dělám pravidelně, ale vánoční bude o to náročnější. Hlavní budou určitě okna, vymést a vytřít všechny kouty, prach a sošky a různé památeční sklo od babičky, které musím umýt. Úklid mi tak proto zabere opravdu dost času, umím si ho ale zpříjemnit a hned to jde lépe :)

U nás už máme okna umytá od začátku listopadu, ale ten velký vánoční úklid uvnitř domu mě ještě čeká :D pravděpodobně si to nechám na první adventní neděli, kdy po úklidu vánočně vyzdobíme dům a začneme si užívat atmosféru svátků :)

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Rýže se skořicí

Rýže se skořicí

21 hlasů
25min 998 kJ 40 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Plněná bílá paprika

11 hlasů
50min 310kJ 90 Kč

Plněné papriky s rajskou omáčkou podávané s knedlíkem ...

Treska s bylinkovou krustou

4 hlasy
1h a 5min 671kJ 150 Kč

Jemné rybí maso získá díky krustě skvělou chuť.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více