Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Vileda sada pro velký úklid 9v1

02. 11. 2018

Uklízím každý den. Ale začátkem prosince beru vše útokem. Musím vše uspořádat a vytřít i pod nábytkem v ložnici, jelikož stojí na nožičkách a s obyčejným hadrem to přece jen trvá déle. Strávím na tom denně pár hodin a jelikož se přes den věnuji malému, tak to dělám v noci až usne...

Snažím se uklízet průběžně po celý rok, aby toho pak nebylo před svátky tolik. Většinou mi zabere celý den, protože umývám a leštím každý talířek nebo sošku, kuchyňskou linku, lustry, zkrátka věci, které dělám jednou dvakrát do roka

simpik

12.11.2018

Přísahám, že každý rok tvrdím, že předvánoční úklid dělat nebudu!! Každý rok to nevydržím, ale začínám čím dál tím později. Tak si říkám jestli to má cenu. Uklízím přece celý rok. No uvidíme jak to dopadne letos.

Začínám obvykle den po Mikuláši a i s nazdobením oken cca 2-3dny intenzivního úklidu :(

nitka-a

12.11.2018

Většinou začínám na Mikuláše ono to tak odpovídá začínám s pečením a pak se vrhu na uklid

Uklizim v prubehu celeho roku, vylozene o predvanocnim uklidu nelze mluvit.

Převánoční úklid nepraktikuji, uklízím pečlivě celoročně, takže není důvod. :)

Začínám začátkem prosince. Práci si rozdělím na několik etap. Jednu místnost po druhé. Většinou sobotní dopoledne. Takže mi úklid zabere asi čtyři dny.

kroppi

12.11.2018

Já to nepřeháním, uklízím průběžně celý rok. Začátkem prosince přeleštím okna, dveře, jinak běžný úklid.

S vánočním úklidem začínám o 1. adventu a úklid mi zabere celý víkend.

Ja uklízení kupodivu miluju, takže si dovolím tvrdit (i když s malým prckem je to čím dál náročnější) že máme uklizeno pořád. Vánoční úklid jako takový tedy neprovádím. Spíš naopak, přijde mi, že na Vánoce máme snad největší bordel jelikož jsme minimalista a v tomto období jsou všude nějaké dekorace, výzdoby...a pak i drobky z cukroví

Snažím se uklízet průběžně, ale samozřejmě ale ty největší úklidy jsou cca 1-2 týdny před vánoci.. a v den kdy se strojí stromek což znamená 23.12, tak se uklízí taky ve velkém, ale to už jsou takové drobnosti... ty větší uklidy, jako vytření regálu a okna jsou dříve

annnaq

12.11.2018

Většinu začínám koncem listopadu, abych měla klid na nakupování dárků. Generální úklid mi trvá zhruba týden, a končí to umytím dveří,oken a podlahy.

Uklízím průběžně, takže vyloženě předvánoční úklid nedělám. Maximálně navíc protřídím skříně a vytáhnu vánoční výzdobu a nazdobím svátečně byt. Zahájím pečení vánočního cukroví (od perníčků přes pracny, vanilkové rohlíčky, linecké atd. až po nepečené cukroví těsně před Štědrým dnem). To vše ale dělám před první adventní nedělí. Letos tohle všechno musím stihnout dřív, jelikož mám před porodem, tak abych pak nebyla s výzdobou ve skluzu a mohla prožít klidné Vánoce v klidném šestinedělí

Tak nějak se snažím udržovat domácnost v cajku celý rok.Velký úklid s mou roční rošťandou moc naplánovat nejde.No tak koncem listopsdu chci vyleštit všechny okna, aby vydržely nezapatlaný aspoň do Vánoc a Ježíškovi si napíšu o robotický vysavač, ať tady chvíli běhá místo mě on

S predvanocnim uklidem zacinam pred prvnim adventem,kdy spolecne s dcerkou umyjeme okna,abysme je pak spolecne polepily ozdobama a namalovali zubni pastou vanocni obrazky,kazda mame jedno velke okno a vytvor je tam az do silvestrauklid celeho baraku mi zabere spousty casu,ale delam postupne mistnost za mistnosti a hlavni mistnosti uklizim prubezne stejne kazdy dense dvea detma tady nablejskano stejne nevydrzi dlouho

S velkým úklidem začínám v půlce listopadu a jedu postupně, místnost po místnosti. Mám tři malé děti, takže "pomocníci" co všude překážejí Nijak to neprožívám, mám ráda uklizeno, ale zase se kvůli tomu nezblázním. Okna a prach stejně uklízím často, protože máme okna do silnice.

Milka98

12.11.2018

Začínám s úklidem první adventní týden. Protože chodím do práce a mám spoustu aktivit i adventních vystoupení s dětmi či v jiných zájmových skupinách, můj úklid je jen po chvilkách. V sobotu pak věnuju více času určitému pokoji. Začínám koupelnou, následují dětské pokojíky, ložnice a obývák zůstává nakonec, až po nastrojení vánočního stromečku. Sumasumárum je to asi 15 hodin práce celkem

S předvánočním úklidem začínám tak týden před Vánoci, aby mi ten pořádek vydržel. A stejně moc nevydrží, průběžně musím uklízet pořád, protože s dítětem a kočkou to jinak nejde. Strávím tím času hodně, ten týden před Vánoci tak 3-4 hodiny denně.

Lucie62

12.11.2018

Protože máme poslední listopadov víkend posvícení, začínám s vánočním uklidem již před ním... Protože máme opravdu velký dům, tak jím zaberu hodně času.. I když okna a prach například z lustrů a za skříněmi od posvícení do vánoc již neuklízím..

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Dušená zelenina

Dušená zelenina

8 hlasů
60min 413 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s nočky

14 hlasů
40min 402kJ 70 Kč

Zeleninový vývar se špenátovými nočky.

Pikantní dušené čínské zelí

0 hlasů
40min 304kJ 60 Kč

Pikantní zelí připravené podle čínské kuchařky.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více